Dodaj do ulubionych

Powstanie nowa partia

05.11.18, 16:30
oczy szeroko otwieram i ..
skąd ja mam takie wyczucie--pomyslalam ze musi być odzwew przegranej ..
JK NOCKAMI ANALIZUJE .. nitt z nim nie mieszka.. 9kot może najwyżej pomruczeć..
nie ma takiej istoty żeby mu podpowiadała jeśli ONR lubi nas to trzeba ich zorganizować --wykorzystać ----- mamy odpowiedż dlaczego tylko ONR POJDZIE STOLICY ULICAMI---
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dr Paweł Kowal stwierdził, że do wyniku, jaki PiS osiągnął w wyborach, przyczynił się też brak obchodów Święta Niepodległości. - Ludzie nie lubią, kiedy partia nie wykonuje tego, z czym ją szczególnie kojarzą - zaznaczył.

Gość Dominiki Wielowieyskiej wyjaśniał, na czym może polegać nowy pomysł obozu władzy. - Mam wrażenie, że kiełkuje taki pomysł, żeby mieć nacjonalistów jako partię satelicką. Taki sens mogą mieć rozmowy prezydenta (na temat jego udziału w Marszu Niepodległości) - stwierdził.
Wydaje mi się, że jesteśmy na przedprożu powstania partii. Widać, że ONR, Ruch Narodowy i mniejsze organizacje są bliskie, żeby powołać coś wspólnego. Optymalnie dla nich byłoby, żeby to się nazywało Marsz Niepodległości. Widać wyraźnie jak bardzo oni pilnowali tej marki. Mam wrażenie, że ktoś tam chce, żeby ją nazwać Marsz czy jakoś tak - wyjaśniał dr Paweł Kowal.
Rozmowy, które prowadził niedawno prezydent z ruchami narodowymi ws. wspólnego Marszu Niepodległości, świadczą o tym, że PiS chciałby, aby były one jego partią satelicką - stwierdził w TOK FM dr Paweł Kowal.

Edytor zaawansowany
  • marii51 05.11.18, 16:37
    link znikł buuuuuuu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.