Dodaj do ulubionych

szykujmy się DO Polexitu

30.01.19, 11:05
Od 2014 Polska otrzymała 159 mld euro, wpłaciła do budżetu unijnego 51,8 mld euro. Na czysto otrzymaliśmy 107,5 mld euro czyli ponad 460 mld zł. Czemu więc jesteśmy bombardowani ze strony części mediów i troli wspierających układ władzy, że Unia Europejska jest zła? Prawdopodobnie w Polsce następuje właśnie próba doprowadzenia do Polexitu w modelu brytyjskim, czyli zniechęcanie społeczeństwa do bycia w Europie.
Tekst linka
Edytor zaawansowany
 • marii51 03.02.19, 07:36
  Wyjście z Unii Europejskiej jest dzisiaj realnym scenariuszem – twierdzi profesor Leszek Balcerowicz i ostrzega przed skutkami polexitu. To uderzy w cały kraj, ale najbardziej poszkodowane będą wieś i małe miasta, z dala od dużych ośrodków miejskich. „Przed brexitem większość myślała, że nie dojdzie do wyjścia. Doszło do zlekceważenia. W Polsce mamy jeszcze większą demagogię. Po odpowiednio przeprowadzonej kampanii mogłoby się okazać, że polexit jest realny. Mamy upartyjnioną gospodarkę” – mówił w wywiadzie telewizyjnym.
  Przestrzegał przed wierzeniem w cokolwiek, co mówi PiS. „Proszę przypomnieć sobie kto przed wyborami miał być ministrem obrony. Gdyby powiedzieli, że to Macierewicz a nie Gowin, to by przegrali” – dodawał. Telewizja Publiczna jest według Balcerowicza „źródłem agresji medialnej” a miliard złotych dotacji to „haracz”.

  milion 300 tys dostało wczoraj TV PUBLICZNA
  Jacek Kurski skacze z radości..
  rolnicy po nawalnicy dwa lata temu do tej pory nie otrzymali odszkodowania-
  nauczyciele strajkują i nic-- inm się nei należy--
  Zwycieska drużyna pilkarska została oszukana ..
  CACY GLACY SPOTKANIE U Prezydenta --LAMPKA WINA..
  i na tym cacy glacy za sławę Polski w świecie pilkarskim .. nic!!
  juz znów wzywa Rydzyk.. ma haki ~.. (budować wieżowiec??? a nawet dwa.. ?\od pis... chce kolejnej dotacjii !!!
  ~~~~~~~~~~~~~~~~

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka