Dodaj do ulubionych

studentka pobita a policja jakby nic

26.02.19, 18:36
się nie stało?
jak niebezpiecznie ..
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24494846,studentka-lodzkiej-filmowki-opisuje-napad-i-probe-gwaltu-policja.html
Obserwuj wątek
  • pia.ed Studentka pobita, druga kobieta tez 27.02.19, 19:11

   "Do policji zgłosiła się kolejna kobieta, która 5 minut wcześniej została zaatakowana przez młodego mężczyznę w okolicach Galerii Łódzkiej" - czytamy w oficjalnym komunikacie Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

   Napastnik początkowo zaczepiał ją słownie. Później zakrył jej ręką usta i zaczął bić ją po klatce piersiowej. Kobiecie udało się wyrwać i wbiec do najbliższego tramwaju.
   Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24498278,29-latek-podejrzany-o-napasc-na-studentke-w-lodzi-w-rekach-policji.html#s=BoxOpCzol5   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24498278,29-latek-podejrzany-o-napasc-na-studentke-w-lodzi-w-rekach-policji.html#s=BoxOpCzol5
  • pia.ed studentka pobita a policja jakby nic 02.03.19, 17:28

   Policjanci rozpatrywali te sprawe jako pobicie i rabunek, a o probie gwaltu
   dowiedzieli sie od poszkodowanej dopiero nastepnego dnia w poludnie...
   Gdyby byl to byl gwalt, to by inaczej postepowali, bo maja na to rozne procedury.

   :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

   Co na to policja?

   Sprawę skomentowała Joanna Kącka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Niezwłocznie po przeczytaniu postu zamieszczonego na portalu społecznościowym Pani Aleksandry komendant zlecił przeprowadzenie czynności kontrolnych co do zastrzeżeń, które opisano w publikacji . Jak dodaje, z dokumentacji wynika, że po zgłoszeniu zdarzenia przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego "112" zdarzenia dotyczącego pobicia ...

   Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łodzi niezwłocznie wysłał na sygnale patrol (policjantka i policjant), który dotarł na miejsce w ciągu pięciu minut od przekazania informacji.
   - Zawsze w sytuacjach, kiedy możliwa jest penetracja terenu, wspólnie z pokrzywdzonym lub świadkiem policjanci niezwłocznie podejmują taką próbę. Doświadczenie pokazuje, że daje to sporą szansę na zlokalizowanie i zatrzymanie podejrzewanego. Tak też było w tym przypadku - wyjaśnia policjantka.

   Jak dalej wyjaśnia Kącka, z ustaleń kontrolnych wynika, że po godzinie 12 pokrzywdzona stawiła się w śródmiejskim komisariacie, gdzie zadeklarowała chęć zgłoszenia zawiadomienia o usiłowaniu zgwałcenia.


   > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24494846,studentka-lodzkiej-filmowki-opisuje-napad-i-probe-gwaltu-policja.html
   • pia.ed Re: studentka pobita a policja jakby nic 02.03.19, 17:43

    Tak napisala na Facebook:

    Aleksandra Szulejko
    27 februari kl. 12:31 ·

    Nie zgadzam się z oficjalnym stanowiskiem rzecznika policji. Zamierzam walczyć o to żeby wszystkie osoby odpowiedzialne za bagatelizowanie moich zarzutów wobec funkcjonariuszy policji ponieśli odpowiedzialność. Bagatelizowano również ważny dowód w sprawie czyli mój but. Mój tata, który wówczas był już ze mną usłyszał, od policjanta, ze naoglądał się za dużo serialów kryminalnych i ze to żaden dowód. Dopiero po moim publicznym apelu i 2 przesłuchaniu wzięto pod uwagę ten dowód. Na komisariacie po prostu nie chciano go przyjąć i po naszym upartym dążeniu to tego żeby wzięli go pod uwagę łaskawie zrobili zdjęcia butów. Czuje się oszukana przez fukcjonariuszy, którzy maja nas bronić a stanowisko rzecznika jest kłamstwem. Na miejscu byli świadkowie i ciekawa jestem czy oni tez są zdania, ze czekałam na radiowóz 5 minut. Dziękuje wszystkim za odzew, który doprowadził do zatrzymania podejrzanego. Dziennikarze! Nie zamierzam komentować sprawy przed kamerą. Proszę przed kamerę zaprosić policjantów oraz prokuratora, który przesłuchiwał mnie w poniedziałek. Oficjalny komentarz wydam po skontaktowaniu się z moim pełnomocnikiem. Na ten moment doradzam odsłuchać nie jednej ale kilku rozmów z dyspozytorem ze 112 one potwierdzą, że to co mówię jest prawdą. Dziękuje jedynemu redaktorowi, któremu nie zależało na moim występie przed kamerą tylko rzetelnie zajął się sprawą.
    • pia.ed Trzecia ofiara bandyty ... 03.03.19, 15:45

     dzienniklodzki.pl/jest-trzecia-ofiara-bandyty-ktory-w-poniedzialek-pobil-studentke-to-mogl-byc-kolejny-atak-na-tle-seksualnym/ar/13923065#strona-kobiet


     Ojciec tej pierwszej probowal uczyc policje jak ma prowadzic sledztwo - czytalam to w innym artykule, a ona sama miala tez pretencje do ratownikow!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka