Dodaj do ulubionych

dokształcam się....

01.03.19, 17:35
wiem,że mialam wątek --
bo rozpoczęłam od Szwecjii ponieważ wiadomość o tym jak Szwedzi wywiezli ogroną iloc z Polski np książęk .. i nadal te wszystkie bogactwa Narodowe są w Szwecjii
ale wątek poleciał i teraz
Chcialam zobaczyć co z Napoleonem .. jak np on organizowal sobie życie z KObietamismile
--- narazie jenak mam ciekawę opisy walk z zastosowaniem balonów do zwiadu....
Tekst linka
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: dowiaduję się....CO MYSLAL O KOBIETACH 01.03.19, 17:42
      My ludzie zachodu mamy o nich [kobietach – przypis autora art.,] całkowicie błędne zdanie. Darząc niewiasty zbyt wielką atencją, zburzyliśmy naturalne relacje między obu płciami.

Popełniliśmy wielki błąd traktując je niemal na równi z mężczyznami. O wiele sprawiedliwiej i rozsądniej postępują ludzie Wschodu, gdzie niewiasta należy w istocie do mężczyzny, bo przecież naturalną koleją rzeczy kobiety są naszymi niewolnicami.
      To że ośmielają się nami rządzić, wynika jedynie z naszego niezrozumiałego postępowania. Niewiasty wykorzystują przymioty dane im przez naturę, aby nas zwodzić i nami kierować. Na jedną dzięki której dobro czynimy, przypada sto takich, przez które popełniamy głupstwa.
      Tekst linka
      • marii51 Re:Król August 04.03.19, 09:48
        ciekawostkihistoryczne.pl/2019/03/03/zygmunt-august-i-barbara-radziwillowna-jak-naprawde-krol-traktowal-swoja-ukochana/?utm_source=push&utm_medium=push

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka