Dodaj do ulubionych

fundacje .. o co chodzi?

24.04.19, 21:44

opisane przypadki jak to z tą fundacją bywa ?
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/cienie-fundacji-rycerze-i-ksiezniczki/v7qfqk8
Edytor zaawansowany
  • pia.ed 25.04.19, 11:50

Trzeba napisac cala strone, dlaczego ta fundacja doczekala sie krytyki, a tyle czasu to ja nie mam wink

marii51 napisała:
    > opisane przypadki jak to z tą fundacją bywa ?

> wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/cienie-fundacji-rycerze-i-ksiezniczki/v7qfqk8
  • marii51 28.04.19, 22:09
    zostawiam-
    jaki tupet ludzie mają....
    ~~~~~~~~~~śąd uznał ,że ma przeprosić
    Wyszkowski zbiera pieniądze. Przegrał sądową batalię z Wałęsą
    Krzysztof Wyszkowski, członek kolegium IPN i opozycjonista z czasów PRL prosi o wsparcie finansowe. Wszystko przez przegrany proces z Lechem Wałęsą, któremu zarzuca współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa.
    wiadomosci.wp.pl/wyszkowski-zbiera-pieniadze-przegral-sadowa-batalie-z-walesa-6375270685705857a?fbclid=IwAR3CcSOElcLPYFZJF4w5YuKki8b2c89Mbm75DwxhrcYqNZ62EvyCQAh2S6Y
  • marii51 29.04.19, 10:44
    z Funduszu Sprawiedliwości.

Fundusz, którego dysponentem jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, ma zapisaną misję niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Co ważne, rozdzielane przez Fundusz środki nie pochodzą z pieniędzy podatników, ale z tzw. nawiązek, orzekanych przez sądy wobec sprawców przestępstw. Dzięki temu mechanizmowi realizuje się idea choć pośredniego zadośćuczynienia ofiarom – przez sprawców czynów karalnych.Tekst linka
  • marii51 28.04.19, 22:12
    pia.ed napisała:

>
    > Trzeba napisac cala strone, dlaczego ta fundacja doczekala sie krytyki, a tyle
    > czasu to ja nie mam wink

wroce do tej sprawy// ok wrócę
  • pia.ed 28.04.19, 23:09

Wlasciwie juz na samym poczatku jest wyszczegolnione
    jakie problemy maja matki chorych dzieci z fundacja,
    a szczegolnie z pania prezes!

"Brak zestawień finansowych, błędne przedstawianie stanu konta dziecka, problemy z refundacją, doprowadzanie rodziców do stanów lękowych – to doświadczenie kilku rodzin, które współpracowały lub współpracują z Fundacją Rycerze i Księżniczki.

– Cała zbiórka na leczenie chorej na raka córki nie kosztowała mnie tyle nerwów, co współpraca z panią prezes fundacji - mówi jedna z mam. – Do tej pory mam tak, że dopada mnie skurcz żołądka i ogromny stres, gdy widzę od nich e-maila. Ręce mi się trzęsą – dodaje."

.
  • marii51 29.04.19, 10:52
    pia.ed napisała:

>
    > Wlasciwie juz na samym poczatku jest wyszczegolnione
    > jakie problemy maja matki chorych dzieci z fundacja,
    > a szczegolnie z pania prezes!

kilka razy w tv ogląfałam program, gdzie własnie okazywało się ,
    że prezesi fundacjii
    chętnie zakładają fundację--
    ale pieniądze nie trafiają do potrzebujących ,tak jak w artyk
    dlatego wątek ma tytuł ""jak to jest z tą fundacją,
    ---to jest niewybaczalne ,
    że założyciele fundacjii w bezwstydny sposób zagarniają chorym fundusze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.