Dodaj do ulubionych

nic-,,,tylko jechać do Rzeszowa

26.04.19, 12:09
albo polecieć... aleczy tam jest lotnisko?

To świetna okazja, aby miło spędzić czas, zafundować sobie trochę ruchu, no i poznać kogoś ciekawego, zwłaszcza kiedy doskwiera samotność. W sobotę 27 kwietnia o godz. 17 na bulwarach w Rzeszowie startuje nowych cykl miejskich potańcówek dla seniorów.

Miejska potańcówka dla seniorówMiejska potańcówka dla seniorów4ZOBACZ ZDJĘCIA
Miejska potańcówka dla seniorów Rzeszowski Dom Kultury /

Impreza jest darmowa i z każdą kolejną edycją przybywa uczestników. – My bawimy się tu od początku. Świetna jest muzyka, aż od razu chodzi nóżka. Czujemy się 30 lat młodsi – opowiada małżeństwo 70-latków Leokadia i Stanisław Kwiatkowscy.
]pomysleć przeanalizować i wyruszyć na majówkę ...przecież to tylko rzut beretem...smile
Edytor zaawansowany
  • pia.ed 26.04.19, 12:43

Rzeszow lezy na koncu swiata!
    Nawet jesli tam pozna sie kogos,
    to co bedzie ze spotkaniami w przyszlosci?

Zreszta, co tu duzo mowic,
    na takie imprezy przychodza zazwyczaj pary,
    a wsrod tych ktorzy przychodza sami,
    jest duza przewaga kobiet.

.
  • pia.ed 26.04.19, 12:57

W Rzeszowie jest lotnisko big_grin

tiny.pl/trd81
    .
  • marii51 26.04.19, 18:16
    Oglądam , oglądam Romansesmile
    pia '
    syn mi mówił,że Niemcy te Romanse nagrywają u Ciebie w Szwecjii smile
    I GDY ZOBCZYLAM OGŁOSZENIE DLA SENIOROW TO
    POMYSLAłAM ...A CO MI TAM""
    ZAŁOŻE WĄTEK --MOŻE KTOŚ NABIERZE OCHOTKI NA Rzeszów///
    Jak w piosence""
    ---każdemu mozna kochać....
    a wiec jest , jest lotnisko w RZESZOWIE.... https://odleglosci.info/img/maps/p_map4_big.png ani razu jedynego nie lecialam samolotem --trzeba kazda szansę chwytaćsmile
  • marii51 26.04.19, 18:19
    Rzeszow lezy na koncu swiata!
    Nawet jesli tam pozna sie kogos,
    to co bedzie ze spotkaniami w przyszlosci?
    ~~~~~~~~~~~~~
    jak to co? też przyleci do Gdańska albo do Szwecjiismile
    ~~~~~~~~~~~~
    Zreszta, co tu duzo mowic,
    na takie imprezy przychodza zazwyczaj pary,
    a wsrod tych ktorzy przychodza sami,
    jest duza przewaga kobiet.
    ~~~~~~~~~~ ale raz może się trafić ten ktory akurat nam pasujesmilea my się spodobamysmile
  • pia.ed 26.04.19, 23:30

Oglądam , oglądam Romanse, syn mi mówił
    ,że Niemcy te Romanse nagrywają u Ciebie w Szwecjii

Co to za "Romanse" - pierwsze slysze ...
    a z jakiej racji mieliby nagrywac w Szwecji?

.
  • marii51 27.04.19, 06:20

zobacz ile mam dziśsmile
    ps..do niektorych bagrń najbardziej rezyserowi odpowiadają pewne miejsca np hotel
    albo wybral sobie gospodarstwo prowadzone przez samotną, ale kobietę z werwą i pracowitościa,
    ale pomagają jej synowie- jeden mniej, bo jest lekarzem gorskim,, więc szczegolna praca w terenie...ale ogromna odpowiedziaLna praca w miejscowym szpitalu też...
    W KAŻDYM ODCINKU pojawiają się romanse
    gdzie często lekarz odgrywa ogromną role w ratowaniu nie tylko zdrowia ,ale zakochanych chorych --dr'' serc""
    www.teleman.pl/program-tv/stacje/Romance-TV?gclid=EAIaIQobChMI956GtLPv4QIVjJAYCh3YSghFEAAYASAAEgLS__D_BwE
  • marii51 27.04.19, 06:36
    pia chyba żle syna zrozumiałam
    ale to juz trudno- mam dla ciebie np dzisiejszych filmów moc
    www.teleman.pl/program-tv/stacje/Romance-TV?gclid=EAIaIQobChMI956GtLPv4QIVjJAYCh3YSghFEAAYASAAEgLS__D_BwE

• pia.ed 27.04.19, 10:34

marii51 napisała:

> pia chyba żle syna zrozumialam ...

Kiedy zobaczylam, ze akcja serialu toczy sie w wysokich gorach,
    to juz bylam pewna, ze nagrania nie sa robione w Szwecji...
    bo tu wprawdzie jest jedna gora majaca ponad 1000 metrow
    ale tam ekipe filmowa trzeba by bylo transportowac helikopterem!
    .
  • marii51 18.05.19, 11:50
    Już o 7 ,20
    dwa odcinki ""Maria Montessori - życie dla dzieci"" (2)----- tylko te reklamy ....smile
    Maria Montessori (Paola Cortellesi), jedna z najsłynniejszych dydaktyków świata, przez całe życie walczyła o akceptację swojej koncepcji nauczania i włączenie jej do włoskiego systemu szkolnego. Stworzyła rewolucyjną metodę edukacji najmłodszych - bez przymusu, sztywnych obowiązków ani kar. Jej miłość do Giuseppe Montesano (Massimo Poggio) została wystawiona na próbę, gdy zaszła z nim w ciążę, nie będąc jego żoną. Ukochany opuścił ją i Maria była zmuszona oddać swojego nowo narodzonego syna pod opiekę rodziny zastępczej. W jednej z biednych dzielnic Rzymu, dzielnicy Św. Wawrzyńca, Maria Montessori założyła przedszkole Casa dei Bambini - Dom Dzieci. W ten sposób udało się jej pomóc wielu dzieciom i dać im szansę na lepsze życie.
  • mobic 30.05.19, 12:08
    Zamiast jechać do Rzeszowa to przyjeżdzajcie nad morze do Jarosławca. Ja od paru lat z żonką z rzędu tu przyjeżdżam i bardzo nam się tu podoba. W lasku się siedzi w domu ładnym drewnianym i blisko morza. W lipcu jak zdrowie pozwoli to i w tym roku będę.

--
    ----------------------------------------------------------
    Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
  • marii51 30.05.19, 15:07
    AKURAT inaczej zaplanowany pobyt w górach
    --ale do mnie nad morze też można przyjechać smile
    mobiku jedż kozrysrtaj poki zrowie pozwala na wyjazdy
    -a w dodatku razem to juz gitoskosmile tylko do lasku ,to na kleszcze porządnie zabezpieczcie
  • marii51 30.05.19, 15:13
    pia ale jeśli się nie pojawimy na podobnej
    czy takie ww imprezce to szanse zmniejszają się pozbnania ..
    - nie wiadomo,czy akurat nie trafimy swoj na swojąsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.