28.06.19, 19:41

Macierewicz pozwie Vegę za romans z Misiewiczem? „Rozważymy kroki prawne w tej sprawie”
na kążdą miłośc nie jest nigdy za póżno...
~~~~~~~~
bęą śądować się...Nie widzieliśmy jeszcze nagrania, ale jeśli się okaże, że to narusza dobra osobiste mojego klienta, to rozważymy kroki prawne.Twórca ma prawo mieć własne wizje, ludzie mają dziwaczne pomysły. Może też być tak, że ktoś tego reżysera próbuje zmanipulować, podając mu nieprawdziwe informacje. Poczekajmy na decyzję mojego klienta – stwierdził mec. Andrzej Lew-Mirski, prawnik reprezentujący Macierewicza.

– Reprezentuję mojego klienta w sprawach karnych. A to jest materia dotycząca ochrony dóbr osobistych. Ale prywatnie uważam, że jeżeli osoby występujące w filmie, jednoznacznie kojarzą się z moim klientem i ministrem, to producent i reżyser filmu nie uciekną od odpowiedzialności. Twórcy filmu nie mogą się tłumaczyć, że to była wizja artystyczna – stwierdził z kolei mec. Luka Szaranowicz, reprezentujący Misiewicza.
wiesci24.pl/2019/06/28/macierewicz-pozwie-vege-za-romans-z-misiewiczem-rozwazymy-kroki-prawne-w-tej-sprawie/
Edytor zaawansowany
 • marii51 30.06.19, 16:31
  co tam romans ih sprawa
  ale zaginęły ogromne pieniążę za Antosia I misia

  www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/co-dalej-ze-smiglowcami-dla-wojska-polskiego/yr49c3j#slajd-2
 • marii51 30.06.19, 16:33
  i nie wiedzięc i nie słychać ,gdzie się podziały...
  Miało być kilkadziesiąt nowych śmigłowców – wielozadaniowych, dla wszystkich rodzajów wojsk, do szkoleń, transportu i innych zadań, oraz szturmowych – mających wykonywać zadania uderzeniowe. Ale śmigłowców nie ma, i najprawdopodobniej nie będzie. Tygodnik „Polityka" opisuje zamrożoną modernizację technologiczną armii, czego zakup śmigłowców jest najbardziej jaskrawym przykładem. Gdzie zniknęło 2,5 miliarda zł na zakup wojskowych maszyn?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka