Dodaj do ulubionych

powstanie partia"" Biała RÓŻĄ ::

05.07.19, 09:41
Powstanie partii "Biała Róża"
opierającej się na ekspertach, fachowcach i przedsiębiorcach -
ogłosiła w czwartek Angelika Jarosławska-Sapieha. Jej zdaniem, partia "wymiecie" nieudolnych polityków i uwolni Polskę od skostniałych układów, niekompetencji, braku obywatelskości i ograniczonej demokracji".


wiadomosci.onet.pl/kraj/angelika-jaroslawska-sapieha-oglosila-powstanie-partii-biala-roza/r0kr3z1
Edytor zaawansowany
 • marii51 05.07.19, 09:54
  Jarosławska-Sapieha przekonywała,
  że nowa partia "opiera się na ekspertach, fachowcach i przedsiębiorcach".
  Wyjaśniła, że zorganizowała konferencję przed Pałacem Prezydenckim,
  gdyż "to jest symbol siły politycznej, symbol siły kraju". -

  A my chcemy zmienić sytuację polityczną w Polsce i teraz przed nami ciężka praca; jesień pokaże owoce naszej pracy"- oświadczyła.
 • marii51 05.07.19, 09:58
  Jarosławska-Sapieha przekonywała, że nowa partia "opiera się na ekspertach, fachowcach i przedsiębiorcach". Wyjaśniła, że zorganizowała konferencję przed Pałacem Prezydenckim, gdyż "to jest symbol siły politycznej, symbol siły kraju". - A my chcemy zmienić sytuację polityczną w Polsce i teraz przed nami ciężka praca; jesień pokaże owoce naszej pracy"- oświadczyła.
  [i][/Pytana o program partii zapowiedziała, że przedstawi go na kolejnej konferencji prasowej. Wtedy ma też poinformować o planach promocji "Białej Róży", która ma być "symbolem szlachetności, elegancji, piękna, konsekwencji, ale też odwagi i ruchu oporu - organizacji, która została stworzona przez młodych, wykształconych ludzi, która sprzeciwiła się hitleryzmowi".

  Tymczasem - jak mówiła - "w Polsce biała róża stała się symbolem nienawiści". Przekonywała, że sama jest ofiarą "wielkiego ataku" ze strony przeciwników politycznych oraz niektórych dziennikarzy, którzy publikują "ogromnie dużo kłamstw" na jej temat, aby ją "wyciszyć". Oceniła, że została zaatakowana, gdyż "wyciekła" informacja o tym, że powstaje "nowa, bardzo skuteczna partia". Jak dodała, partia taka "wymiecie" z polskiej sceny politycznej wszystkich nieudolnych polityków.

  - Partia rządząca, w cieniu demokracji proponuje dyktaturę jednego człowieka, a co proponują partie opozycyjne? Dyktaturę elit. Nie godzimy się ani na jedno, ani na drugie. (...) Dlatego powstaje nowa partia polityczna, powstaje "Biała Róża", i ona jest kondensatem idei i projektu, nad którym pracowaliśmy od lat - oświadczyła Jarosławska-Sapieha.i]
 • marii51 05.07.19, 09:59
  kim jest ?
  wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/angelika-jaroslawska-twierdzi-ze-oficjalnie-reprezentowala-polske-na-krymie-msz/6f2lrvt
 • marii51 25.07.19, 06:11
  za póżno zaczęła organizować się i nie powstanie partia "" Biała RÓZA

  Postanowiła w inny sposob pojawić się
  Oporu, jak ten z czasów Powstania Warszawskiego. Nawiązuje też do ruchu Sophie Scholl.

  I dziś my potrzebujemy ruchu oporu. Prawdziwego pospolitego ruszenia. Prawdziwej solidarności. Dlatego dzień po rocznicy Powstania Warszawskiego, 2 sierpnia, tutaj, o godzinie o 17, spotkamy się, aby pokazać, że dzisiaj Polacy także są odważni, że dzisiaj Polacy się nie boją
  - mówi Jarosławska na nagraniu, stojąc przed Pałacem Kultury i Nauki. Później wyrzuca:


  Że dzisiaj Polacy się nie boją przeciwstawić patologii władzy, patopolitykom, patopolityce szerzącej patologię władzy.
  Cała akcja - według jej zapowiedzi - ma odbyć się w maskach i chociaż jej uczestnicy "ukryją tożsamość", to pokażą, że się nie boją i są ze sobą solidarni.
  Tekst linka
 • marii51 25.07.19, 06:17
  INTERBAUCI komentują
  chi-neng27 minut temu
  Oceniono 1 razy
  1


  Następny dziwoląg z ‘parciem na szkło’.
  Swiat oszalal!
  Polityka stała się arena wszelkiego rodzaju pseudo-dziennikarzy spełniajacych misje pro-rządowe, muzyków, rappare, cyrkowców, clownów, ‘psudo-artystów ze spalonego teatru’ ; wszelkiej maści, warcholstwa i naziolstwa!
  BEZ wiedzy, wykształcenia, kwalifikacji,doświadcznia politycznego czy dyplomacji, etc,etc,,, nagle zaczynają pałac żądzą rządzenia i formania życia dorosłych ludzi, ich dzieci, przyszłych pokoleń, narodami! zapomniał o maskach dlaczego takie ukrywanie się ...?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka