Dodaj do ulubionych

jak nic to kpiny z Polski !!!

02.08.19, 11:23
„Mam dużo szacunku dla Polski. Wiem, że Polacy mnie lubią a ja lubię ich. Wkrótce wybieram się do Polski. Oni budują dla USA instalację wojskową, za którą zapłacą w 100%” – powiedział
Donald Trump ma dużo szacunku do Polski i cieszy się,
że płacimy 100% za amerykańskie bazy

Donald Trump.
„Faktycznie musi nas lubić bo jesteśmy jedynymi na świecie frajerami, którzy płacą za wszystko i jeszcze się z tego cieszą.” – skomentował wypowiedź prezydenta Trumpa jeden z internautów.

samo to że ujął w słowach o"" szacunku "" to już coś...ehhh
hwiesci24.pl/2019/08/02/donald-trump-ma-duzo-szacunku-do-polski-i-cieszy-sie-ze-placimy-100-za-amerykanskie-bazy/
Edytor zaawansowany
 • marii51 03.08.19, 05:49
  Moj bratanek stawiane ma problemy ze sprzedawaniem
  byczków...a proszę z Ameryki do Polski sprowadzą...
  UE i USA Waszyngton podpisały ostateczne porozumienie w sprawie eksportu amerykańskiej wołowiny - oznajmił w piątek prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, nazywając to "dużym postępem".


  Czytaj więcej na fakty.interia.pl/swiat/news-bruksela-i-waszyngton-podpisaly-porozumienie-w-sprawie-wolow,nId,3127920#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • marii51 04.08.19, 12:06
  i to sami sobie "" urządzane organizowane""
  już od jakiegoś czasu pojawiają sie bardzo krytyczne wypowiedzi , że
  dzieje się żle //
  -- jesli wsluchać się w przedwyborcze oświadczenia od szefa poczynając ..
  to jakiej my Polski doczekamy się w cd ..??? trwania tej zawiejii politycznej ?
 • marii51 04.08.19, 12:11
  do zabrania głosu dziennikarki kolejnej zmusza to co dzieje się dookoła nas
  nic po za 500+
  więcej i bazują na tym jakby zrobili najcudowniejszy zabieg socjalny
  -- dlaczego więc Monika Olejnik zatrwożona tym wszystkim ? Monika Olejnik w swoim najnowszym felietonie w Gazecie Wyborczej podsumowała politykę rządu Prawa i Sprawiedliwości w minionych 4 latach.

  Fragmenty felietonu Olejnik

  (...) Polska jest pudrowana przez 500+, a od środka gnije. (...) Przytrafił nam się najgorszy marszałek Sejmu od 1989 r. Marek Kuchciński jako marszałek jest niemy i próbuje zrobić Sejm niemy. Ogranicza posłom prawo głosu, karze finansowo polityków opozycji. (...) Dzięki dziennikarzom dowiedzieliśmy się, że marszałek lata sobie rządowym samolotem wraz z rodziną. Bezczelnie wykorzystuje samolot rządowy.

  (...) PiS rządzi już cztery lata. Oblepiło spółki skarbu państwa swoimi przyjaciółmi, rodzinami, koleżkami z podstawówki. W kampanii wyborczej mówili, że Polska jest w ruinie, jak widać, przez cztery lata nieźle czerpią z tej ruiny.

  Najpierw ogłupiali ludzi morderstwem w Smoleńsku, tworząc bzdurne komisje, oszukując mgłą, zamachem stanu, pompując pieniądze w ludzi, którzy bredzili o parówkach etc. Ładują pieniądze, nasze, z naszego budżetu, w imperium dyrektora Rydzyka, ładują kasę w telewizję publiczną, żeby ogłupiać ludzi. Ale to nieważne, bo Polakom się żyje lepiej. I nieważne, że na światło dzienne wyszły zmory, najgorsze instynkty, nienawiść, brak tolerancji.

  Czymże są ośmiorniczki i zegarek Sławomira Nowaka w porównaniu z tym, co się teraz dzieje? To jest jedna wielka ośmiornica.

  Olejnik zachęca w swoim felietonie do przeczytania książki Grzegorza Rzeczkowskiego "Obcym alfabetem. Jak ludzie Kremla i PiS zagrali podsłuchami" - "w której czarno na białym widać, czym opleciona jest Polska" - stwierdza dziennikarka i jako przykład prorosyjskiej polityki PiS przedstawia wzrost importu węgla z Rosji.
  dodaje... Czymże są ośmiorniczki i zegarek Sławomira Nowaka w porównaniu z tym, co się teraz dzieje? To jest jedna wielka ośmiornica.""

  "Marek Falenta, który siedzi w więzieniu pod specjalnym nadzorem, dostał 20 mln ton węgla od Rosjan, nic nie płacąc! Czy to nie jest podejrzane?" - pyta Olejnik.wyborcza.pl/7,75968,25047097,osmiornica-w-samolocie-czyli-cztery-lata-dobrej-zmiany.html?fbclid=IwAR16xybl2KAmCkQM26-m7MClirdI9tsnwQ0JY9DhMpEVqCq5uSTANjuQlgw#S.main_topic-K.C-B.4-L.1.glowka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka