Dodaj do ulubionych

zerknęlam jak to z tym handlem ..

04.08.19, 14:57
Lista 620 sieci detalicznych i hurtowych w Polsce - edycja 2019
Prezentujemy siódmą edycję najszerszego i najbardziej kompletnego zestawienia największych podmiotów branży handlowej. Nowa lista obejmuje 620 sieci detalicznych i hurtowych działających w Polsce.

W segmencie detalicznym numerem jeden na rynku polskim pod względem przychodów nieprzerwanie jest Jeronimo Martins, który corocznie zwiększa swój udział w rynku. Dyskonty z przewagą Biedronki i Lidla odpowiadają za prawie 30 proc. sprzedaży towarów spożywczych w Polsce. Największe sieci rosną w siłę głównie kosztem najsłabszych, niezrzeszonych sklepów, jednakże w porównaniu z państwami Europy Zachodniej wciąż widać przestrzeń dla dalszej konsolidacji rynku polskiego.

W wyścigu o portfele klientów i udziały rynkowe sieci handlowe muszą wciąż podążać za zmieniającymi się oczekiwaniami konsumentów, którzy chcą szybkich i wygodnych zakupów blisko domu. Tempo i forma reakcji rzutują na wynikach.

Aby sprawdzić, jak wygląda rzeczywista kondycja liderów, zebraliśmy najnowsze dostępne dane finansowe. W przypadku 173 sieci detalicznych oraz 116 sieci hurtowych o miejscu na listach zdecydowała suma przychodów za rok 2017. W wybranych przypadkach wzięliśmy pod uwagę wyniki historyczne.

Tekst linka

zastanawia mnie coś...ale to może pozniej...
bo nie zrozumiałam jak rolnicy będą mogli sprwdawać
co to za pozwolenia ,albo zabraniania zapisane mają być... wobec rolników...
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka