Dodaj do ulubionych

żeby koty nie odwiedzały naszego ogrodu

11.08.19, 22:55
Ocet i skórka cytrusowa to zmora dla kociego nosa
Przygotuj małe pojemniczki, a następnie nalej do nich octu lub włóż nieco skórek z owoców cytrusowych. Pojemniki umieść tam, gdzie najczęściej pojawia się kot. Jak tylko poczuje zapaszki, kotek zacznie omijać te miejsca szerokim łukiem. Ponadto, koty skrajnie nie przepadają za pieprzem kajeńskim. Spróbuj zmielić dużą ilość tej przyprawy i równomiernie rozprowadź ją po terenie swojego ogródka, zwracając szczególną uwagę na kocie zagajniki. W każdym razie pamiętaj, że ta metoda może wywołać u kotka intensywne kichanie, więc jeśli nie jesteś w stanie znieść takiego widoku, radzimy skorzystać z pierwszego wariantu.

W razie braku wyżej wymienionych rzeczy pod ręką spróbuj skorzystać z czosnkowych ząbków, kawy lub ostrej papryki.www.poradyiwskazowki.pl/dom-i-ogrod/koty-z-sasiedztwa-buszuja/2/
Edytor zaawansowany
  • czuk1 13.08.19, 04:58
    Balkonem przechodzi do mnie kotek nowych sąsiadów. Zastosowałem poradę porady .... nie jest skuteczna.

--
    Marie von Ebner – Eschenbach pisała - "Najniżej upadło społeczeństwo, które pozwala, żeby jawni dranie prawili mu kazania o moralności”
  • marii51 13.08.19, 08:17
    Mariusz
    ale łazienki z Twojego balkonu nie uczyni ... smile to prawie pewne
    chyba ,ze kuwetkę mu postawisz to się nauczy zapamieta smile
    żartuje .. bo
    koty na swoj ogród nie wychodzą a na sąsiadów owszem
    ...gdy schylam sie , żeby ot tak zwyczajnie wyrawać lub zerwać warzywo
    zapach jest przeokropny--- to znak,że nie jeden raz tu swoje sprawy załatwił w ziemismile--
    pożniej pojawia się na tarasie i mądrzy się , wywija w formie doskonałej ogonem
    --- mruczy ,zeby tylko dostac jedzonko ..
    i tak oto z dobroci serca mają kota non stop odwiedzinysmile
    -nazwali Złotkiem od nazwy ulicy--okazało się,ze to kotka Złotkasmile rozrabiakę w ogróodeczkusmile
    - to się dzieje na ogródeczku mojego syna..PRAKTYKA-- a
    POZOSTALI TRZEJ JUZ WIEDZĄ ,ŻE nie ma sensu walka z sąsiedzkimi kotamismile
  • marii51 13.08.19, 08:25
    Postawił mi syn duże skrzynie ,żeby mi było lżej uprawiać roslinki
    --patrzę , jeszce rosliny nie wzeszły a sąsiada kot puchaty wielki.. nie znam się co to za rasa
    siedzi w mojej skrzyni w odpowiedniej pozie
    ależ była akcje .. zapamiętał
    na skroty przez ploty wysokie sasiada i tak znalażł lukie i niestety puch mu leci z grzebieta na moj stół tarasowy bo tak mu wygodnie akurat z mojej działki tarasu isć na dalekie kocie wypray --ma taką luke,,wynalazł pod siatką ogrodzeniową
    a drugi mają dwa --w spadku po córce,,gdy się jej ""odmieniło --mieć psa
    drugi szczególnie lubi drapać w moje okno tarasowe pózną nocą nawet walne w okno i koniec.. uciekasmile..upomina się o smakołyk // sama sobie jestem winna -
    nie powinnam ani razu częstować !!!! kocyk na krzesle puchacz odrazu zauważy i mi brudzi wełniastym włosem swoim bo chrapie na moim kocyku.. a sio!!!! to do mnie syczysmile

• czuk1 13.08.19, 09:35
    Kotka rudego zaraz Julcia zabiera.

--
    1.Prawem historii jest nie mówić żadnego kłamstwa i nie opuszczać niczego co jest prawdą -
    Andrzej Frycz-Modrzewski
    2. wyborcza.pl/7,75968,25078104,zla-dobrem-nie-zwyciezysz.html
    Krotko mowiac opozycja musi skonczyc z tymi swoimi cieplymi kluchami - benek231
  • marii51 13.08.19, 10:10
    tak też po cichutku pomyslalam ten kotek na darmo nie odwiedzał...
    szczęściarek będzie u JULCI ZADOWOLONY OJ MOCNO ZADOWOLONY

PS my lwy ..jakże podobnie spostrzegamy..
    ujęte w sygnat
    ''1.Prawem historii jest nie mówić żadnego kłamstwa i nie opuszczać niczego co jest prawdą -
    Andrzej Frycz-Modrzewski
    2. wyborcza.pl/7,75968,25078104,zla-dobrem-nie-zwyciezysz.html
    Krotko mowiac opozycja musi skonczyc z tymi swoimi cieplymi kluchami - benek231""
  • marii51 13.08.19, 10:16
    Mariusz
    . wyborcza.pl/7,75968,25078104,zla-dobrem-nie-zwyciezysz.html
    Krotko mowiac opozycja musi skonczyc z tymi swoimi cieplymi kluchami - benek231""
    ------najgorsze,jest to,
    że te cieple kluchy dostarczają szefowi pis mnustwo śmiechu z poczynań --> opozycjii
    nie dopuszczają TUSKA NA KROK ..
    MOŻE z ZDROJEWSKIM COŚ COŚ.. ""PELEMETYOPOZYCYJNIJENI Z SZETYNA NA CZELE !!
    on ich lamie na kilka głów z przebiegłósćią z cwaniactwem itd itp
    nawet czapka strażaka ga upieksza w swoisty sposob...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka