Dodaj do ulubionych

rzerwano pogrzeb „Cygana” Kosteckiego

17.08.19, 20:42
Przerwano pogrzeb „Cygana” Kosteckiego. Bokser jednak został zamordowany?!
2019-08-114
Szok na pogrzebie.
Ceremonia pogrzebowa Dawida „Cygana” Kosteckiego została przerwana. Ma zostać przeprowadzona kolejna sekcja zwłok pięściarza. Mimo, iż podwładni Zbigniewa Ziobry przekonywali, do śmierci doszło bez udziału osób trzecich, a że bokser popełnił samobójstwo, wieszając się w łóżku pod kocem, to prawda może okazać się znacznie bardziej mroczna.

„Cygan” Kostecki do bokser, który ujawnił udział CBŚ w aferze podkarpackiej. Dwaj Ukraińcy – bracia R. prowadzili agencje towarzyskie, w których politycy i inne VIP-y korzystały z usług prostytutek – w tym nieletnich.

Według byłego już funkcjonariusza CBA Wojciecha J. wśród korzystających z usług nieletnich miał być Marek Kuchciński z PiS.
Edytor zaawansowany
 • marii51 20.08.19, 15:25
  Już trzech nie żyje, a czwarty umknłą niebezpieczeństwu
  strach co się dziej w naszym kraju
  pogrzeb przerwano ale min Ziobro nei zgadza się na wzmanę dochodzeń

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25102142,smierc-dawida-kosteckiego-giertych-chce-przesluchania-macieja.html
 • marii51 20.08.19, 16:09
  Według informacji, do których dotarła PAP, do samookaleczenia doszło po rozmowie z partnerką Mariusza G. Kobieta miała mu m.in. powiedzieć, że przez to, co dzieje się wokół sprawy Dawida Kosteckiego "nigdy nie wyjdzie z więzienia". Mariusz G. w rozmowie z psychologiem miał także powiedzieć, że jest załamany tym, co się dzieje w związku ze śmiercią Kosteckiego, miał się także bać, że zostanie posądzony o jego zabójstwo.

  Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-sw-wspolwiezien-kosteckiego-dokonal-samookaleczenia,nId,3158891#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • marii51 22.08.19, 17:44
  Rodzina zdecydowala ,że pogrzeb się odbędzie
  ~~~~~~~~
  reakcja rodziny na obojętnośc prokuratury

  Czyżby
  Seryjny samobójca.
  na terenie więzienia?

  Dzisiaj z Białołęki wywieziono Marka Falentę – podobno ze względów bezpieczeństwa. Nie podano adwokatom miejsca jego pobytu. Tymczasem z oględzin ciała oraz z sekcji zwłok Dawida Kosteckiego wynika, że został on zamordowany. Na Bialołęce. Tymczasem prokuratura w morderstwo nie wierzy (jakby liczne sińce rany, otarcia, wkłucia były normalnym sposobem w którym desperat poprzedza powieszenie na łóżku). Jeżeli więc nie morderstwo Koseckiego, to dlaczego ZK Białołęka obawia się o bezpieczeństwo Falenty? Czyżby po zakładzie grasował seryjny samobójca?
  Roman Giertych
 • marii51 27.08.19, 13:53
  CZY OKAŻE SIĘ PRAWDĄ ? kamera ujawniła,że
  z niewiadomych powodów tej nocy
  zostało światło wyłączone przy celi w ktorej zdarzyła się smieć
  więżnia

  wiesci24.pl/2019/08/11/cygan-kostecki-zostal-odurzony-a-samobojstwo-upozorowane-szokujace-wyniki-ogledzin-zwlok-pograzaja-zbigniewa-ziobre/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka