Dodaj do ulubionych

JEŚLI KARETEK BRAK?

20.09.19, 11:36


TO JAK MOŻE BYC ZAPEWNIONA pomoc ?slużby zdrowia?
Zaledwie trzy specjalistyczne zespoły ratownictwa medycznego pozostały w Poznaniu. Zanim rządy objął PiS było ich siedem – ujawnił Krzysztof Brejza. To narażanie Polek i Polaków na niebezpieczeństwo – ratowników jest za mało a sprzęt bardzo często jest w bardzo kiepskim stanie – komentują internauci.
Polska służba zdrowia jest w ruinie. Za małe nakłady, fatalne zarządzanie, kolejki do lekarzy, kolejki na SOR, brak leków w aptekach. Sytuacja jest bardzo trudna.
Tekst linka
Edytor zaawansowany
  • marii51 20.09.19, 13:32
    tez w sprawie slużby zdrowia ale jakie metody.... Około północy dnia 12 lutego 2007 roku funkcjonariusze zabrali doktora Garlickiego na spotkanie z panem Mariuszem Kamińskim, szefem CBA, który krzyczał na niego, używając obraźliwego języka. Powiedział między innymi, że nie opuści więzienia przed ukończeniem siedemdziesięciu lat – to tylko fragment wiesci24.pl/2019/09/20/przesluchanie-znanego-lekarza-o-polnocy-krzyki-i-przeklenstwa-tak-dzialal-mariusz-kaminski-dzisiaj-szef-mswia/szokujących ustaleń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, które znalazły się w wyroku dotyczącym słynnej sprawy, którą rozpętał Zbigniew Ziobro 12 lat temu.
    Czy dzisiaj podobne metody były, są lub będą stosowane wobec innych przeciwników władzy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka