Dodaj do ulubionych

Mafia lekowa... dziala od 2014 roku

01.11.19, 00:37

Przez 5 lat nie zdolano zatrzymac tego procederu?

"Współpracowali z 6500 aptek w całej Polsce...
Przestępcy uczestniczą w nielegalnym wywożeniu leków
o wartości nawet dwóch miliardów złotych rocznie."

next.gazeta.pl/next/7,151003,24177654,w-aptekach-brakuje-niektorych-lekach-winna-mafia-lekowa.html

next.gazeta.pl/next/7,151003,24521017,cba-dobija-mafie-lekowa-kolejni-zatrzymani-wspolpracowali.html
.
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: Mafia lekowa... dziala od 2014 roku 02.11.19, 11:39
   z mafii lekowej sporo osob zatrzymanych i przebywają w areszcie
   ~~~~~~~~~~~~~~~~
   a tu jak dziwna mafia
   ak wynika z ustaleń śledczych, placówka PCK była okradana w czasie, gdy prezesem PCK był związany z PiS były radny Rafał Holanowski, wiceprezesem poseł PiS Piotr Babiarz, a dyrektorem Jerzy G., radny PiS w sejmiku i współpracownik obecnej eurodeputowanej Anny Zalewskiej.

   Z kontenerów Polskiego Czerwonego Krzyża wykradano zbieraną dla biednych odzież, a następnie przekazywano ją do zaprzyjaźnionych lumpeksów. Nie wiadomo też, co stało się z co najmniej 46 tonami żywności, która zbierana była w PCK. Przynajmniej część z wyprowadzonych pieniędzy miała później zasilić kampanie wyborcze polityków PiS, m.in. Zalewskiej i Babiarza. Na wiecach wyborczych prawdopodobnie rozdawano zbieraną przez PCK żywność - czytamy w "Wyborczej".

   Obecnie zarzuty w sprawie wyprowadzania pieniędzy z PCK postawiono w sumie ośmiu osobom (poza politykami także kilku pracownikom PCK). Według nieoficjalnych informacji "Wyborczej" spodziewać się może ich również Piotr Babiarz. Nie ma informacji, czy został on przesłuchany. Nie wiadomo też nic o przesłuchaniu Anny Zalewskiej. Teraz jednak okazuje się, że zarzuty postawiono kolejnemu działaczowi PiS. To Jerzy S., były radny poprzedniej kadencji wrocławskiej rady miejskiej. W PCK zatrudniony był jako kierowca. Grozi mu do trzech lat więzienia.wroclaw.onet.pl/wroclaw-kontenery-pck-kolejny-polityk-pis-uslyszal-zarzuty/1v2b9wv

   --
   ''Szczęście to nie tylko co los nam daje... ,
   ale tez wtedy, gdy nam szcęścia nIe odbiera""

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka