Dodaj do ulubionych

Uwielbiam ją.

17.05.12, 08:06
Przyspałam dzisiaj to ta głodna, wygłodzona ,zagłodzona skoczyła na łózko i dawaj mnie łapka trącać i łebkiem szturchać.
To jedno oko otworzywszy i przyczynę pobudki ospałym mózgiem zarejestrowawszy ramieniem objęłam i przydusiłam ( tą przyczynę)i w sen znów zapadłam.
Gdy tej się udało uwolnić , a ta też swój mózg ma postanowiła zabrać sie do tego inaczej.
Stanęła na dwu łapkach , a dwie przednie o łóżko oparła ( tylko czarne oczka widziałam ) i znowu mnie szturcha - tyle,że już z bezpiecznej pozycjismile)))))))

Majka rządzibig_grin
--
Chcesz się wyprać?
Obserwuj wątek
    • rybka.11 Re: Uwielbiam ją. 17.05.12, 08:07
      Nakarm glodne zwierzaki wink
      A później idź spać smile
      --
      Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.
      — Stanisław Dygat
      forum.gazeta.pl/forum/f,188512,Akwarium_rybki_jedenastej.html
        • rybka.11 Re: Uwielbiam ją. 17.05.12, 08:27
          Mówisz o kocie 10-cio kilowym?? ....
          --
          Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek.
          — Oscar Wilde
            • rybka.11 Re: Uwielbiam ją. 17.05.12, 08:33
              No własnie słyszałam, że wysterylizowane kociaki takie duże bywają smile
              Mam kocura - w pełni seksualnie sprawny wink, ale potrafi również utyć w okresie zimowym do rozmiarów ogromnych - dziwnie wtedy wygląda - taki...walec prawie wink))
              --
              Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
              - Jonathan Carroll
                • rybka.11 Re: Uwielbiam ją. 17.05.12, 08:52
                  Tak, tak wink i mrauczący i mruczacy...wink i łbem bodzący wink
                  --
                  Lepiej być słynnym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem.
                  — Janusz Leon Wiśniewski
                  • rudka-a Re: Uwielbiam ją. 17.05.12, 18:57
                    Moja siostra miała kota wysterylizowanego....dobrze to napisała? suspicious ale był, jak wór suspicious ponad 10 kg.....piekny tłuczuś.....niestety musiała uśpić.....rak toczył niemiłosiernie i gad już cierpiał...ileż się opłakała za Kubusią, to az żal było patrzeć......ale jak to moja siostra.....zaraz przyniosła z piwnicy następnego....zastrupiałego, chorego. Wyleczyła i dzisiaj to śliczny kot smile
                    --
                    http://i643.photobucket.com/albums/uu151/jdh5484/signs/rude.gif
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka