Dodaj do ulubionych

Nafta na lamblie?

04.03.11, 09:20
czy któraś z Was słyszała o tzw babcinym sposobie na lamblie:stosuje się oczyszczoną terpentynę i naftę.Koleżanka mówiła ze w ten sposób bezpowrotnie pozbyli się lamblii,znalazłam też podobny sposób leczenia-walki na internecie.Zaznaczę że nie go nie stosowaliśmy.
Edytor zaawansowany
  • 04.03.11, 10:35
    W zyciu nie wyprobowalabym na sobie nafty.
    A juz na pewno nei na dziecku.
    Moze domestos w siebie wlej?
    smile
  • 04.03.11, 11:34
    Oczyszczona nafta nie jest tak toksyczna jak niektore srodki farmakologiczne ktore podajecie dzieciom na pasozyty, czy antybiotyki. Lepszym srodkiem jest sol morska podawana z witamina C.
  • 04.03.11, 12:07
    Witam,
    jeśli chodzi o sól morską z wit.C to w jaki sposób i jakie ilości się tego podaje?
  • 04.03.11, 12:31
    Antyka wybacz ,ale nie rozumie Twojej uszczypliwości.Nie napisałam że chce stosować ,czy że stosowałam na sobie czy na dziecku.Grzecznie zapytałam czy ktoś o tym słyszał-Ty wielokrotnie zadajesz tu na forum pytania,dzielisz się swoimi radami-wiec wybacz ale od Ciebie się tego nie spodziewałam.
  • 04.03.11, 14:18
    A widzialas usmiech smile
    To bylo w zartobliwym tonie z tym domestosem smile
  • 04.03.11, 14:51
    Uśmiech widziałam-ale jakoś dziwnie to zabrzmiało...No ale skoro żartobliwie to nie ma sprawy.
  • 04.03.11, 12:39
    Ta nafta to nafta oczyszczona homeopatyczna Petroleum D-5 .a o tym sposobie przeczytałam też tutaj
    forum.poranny.pl/pytania-o-lamblie-t7792/
    i zapytałam
  • 04.03.15, 23:55
    nafta oczyszczona homeopatyczna Petroleum jest dobra na problemy nowotworowe, pomaga na problemy z organami wewnętrznymi a także na problemy skóry i włosów. Ma bardzo szerokie zastosowanie i jest wyjątkowo skuteczna, jednak jest także skutecznie blokowana ze względu na to, że na niej nie jest tak łatwo zarobić jak na chemii na raka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.