Re: Leczenie naturalne lamblii i candidy. Dodaj do ulubionych

Z tego co czytywałam na forum to niektórzy chyba w ogóle chemii nie stosują, a opierają się tylko na leczeniu naturalnym. Poczekamy, może ktoś się odezwie, kto wybrał taki sposób leczenia.
O, o czosnku zapomniałam. Ponoć w warunkach laboratoryjnym żaden robal nie miałby z czosnkiem szans. Dorośli warto, żeby zrobili taką kurację, że wieczorem żuje się ząbek czosnku powoli i dokładnie. U dzieci to wiadomo, że to nie przejdzie. Ale przypomniałaś mi o tym ali-baby, dzięki, wpiszę sobie na listę.
O tych okładach z ziół Bittnera dziś tu czytałam, czy to się na całą noc taki okład robi? Czy jak?
Citrosept to na candidę wspomagająco, ma działanie przeciwgrzybicze.
Co do probiotyków to czytałam, że dobry jest Dicoflor. Ja i młodszy synek bierzemy go już 1,5 miesiąca (u niego to na jego niby alergię). Piszę niby, bo do końca nie wiadomo co mu jest, a w zasadzie było, bo jest wielka poprawa. W zasadzie to te jego problemy skłoniły mnie do przebadania starszej córki, bo jak czytałam o alergiach i pasożytach to się nakręciłam, że może córka zaraziła małego i stąd u niego ta alergia trudna do zdiagnozowania. No ale teraz mu praktycznie wszelkie objawy minęły. Badania i tak mu zrobię, ale ciekawa jestem jak się takiego malucha leczy (wczoraj np wyczytałam na jakimś forum z ekspertem lekarzem, że jeśli nie ma maluch objawów lambliozy to się nie leczy chemią takich maluszków).
U nas jest jeszcze problem candidy i ten mój zgryz co z tym przedszkolem w związku z tym. Wczoraj na śniadanie w przedszkolu mieli między innymi owsiankę i serek waniliowy. Dobre karmienie grzyba..
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.