Dodaj do ulubionych

Brązowe robakowe nitki w kale - pomocy!!!

10.01.12, 21:04
Od kilku dni cała kupa jest w takich brązowych nitkach. Cieniutkie jak nitka, w strzępkach, długość 1-3 cm, nie ruszają się, ale wygląda to robakowato, szczególnie że dziecko nic takiego nitkowatego nie jadło i nigdy czegoś takiego nie widziałam. Mnóstwo tego jest i cała kupa rzadka i cuchnąca. Dziecko ma dużo objawów pasożytów, ale 4 cykle w Feliksie wykazały tylko candidę ++.
Czy ktoś wie, co to? Google nic nie pokazują.
Edytor zaawansowany
  • kozak_k 10.01.12, 21:20
    U nas nitki są po zjedzeniu banana.
    --
    podarujwzrost.blogspot.com/
    A widziałaś Melanię??
  • mammajowa 10.01.12, 22:00
    1-3cm czy mm? mm to banany zazwyczaj. cm bardziej niepokojące. może toxokaroza?
    --
    mama Julka
  • aleksandra1357 11.01.12, 00:48
    Centymetry. Fakt, że dziecko je banany, ale zawsze jadło i nigdy nic takiego nie widziałam sad
  • aksa00 11.01.12, 13:05
    najlepiej parę dni nie dawać bananów i wtedy zobaczyć.
    mnie banany bardzo kiedyś zmyliły. trochę czasu upłyneło zanim się domyśliłam.

ja też mam już manię szukania robaków. wczoraj zobaczyłam taką nitkę ok 5 cm, białą, grubosci właśnie cienkiej nici.ale nie w kupie, tylko tak jakos w kuchni gdzieś przy talerzach. i też zaczełam się zastanawiać, czy to może dziecko wypluło na talerz jakąś glistę?
    ale to chyba niemożliwe.
  • aleksandra1357 11.01.12, 22:20
    Ta schiza robalowa nas wykończy smile
    Może to rzeczywiście od bananów, bo żaden robak przy zdrowych zmysłach nie opuściłby jelit, a co dopiero takie stado niteczek.
    Jestem coraz bliżej leczenia w ciemno.
  • mammajowa 12.01.12, 10:50
    to przelecz dziecko i już. ale bez przesady z tą schizą. zresztą od razu powiem, że dieta ważniejsza. i podawaj probiotyk koniecznie.
    --
    mama Julka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka