Co to za pasożyt i jaką kurację podjąc Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Od pół roku mam rewolucje z jelitami, nikt nigdy nie wiedział co mi jest (długo by sie rozpisywac nad iloscia badan i lekow jakie stosowałam - bez efektu, wyladowałam nawet dwa razy w szpitalu). Ostatnio wykryto wreszcie w kale Lamblie, dostałam Tynidazol i wtedy to była masakra, wychodziły ze mnie jakies galaretowate fragmenty i duzo sluzu, a do tego robaczki (nie pomyslałam i nie zrobiłam zdjecia...) były czarne, jakby spalone. Oczywiscie dałam do identyfikacji, ale nie zidentyfikowano mi ich!! Poszłam do innego lekarza, ten znał sie na rzeczy troszke bardziej i przepisał Vermox, Pyrantelum, Metronidazol, potem jeszcze raz wszystko, tylko na koncu Tynidazol. Jestem po pierwszej serii Vermoxu i Pyrantelum i nie ma zmian, zaznacze ze jak brałam Vermox to miałam masakryczne rewolucje w brzuchu i od tamtej pory zawsze wieczorem wygladam jak w ciązy.. Objawy: liczne wyproznianie, nawet "pojedynczymi" kawałeczkam stolca, gazy, wzdecia, przelewanie w brzuchu, jakies dziwne odgłosy, ruchy dobiegajace stamtąd, nieraz bóle, mega suche ręce, duzy spadek wagi (10kg waze 50kg przy wzroscie 170.. sad lekarze to bagatelizują), dziwne stolce (wszelakiego rodzaju podluzne, papkowate itp), ZAWSZE około 16 zaczynają sie okropne wzdecia i gazy i trwają az pojde spac, był okres ze gazy były calutki dzien. Zaczełam szukac w internecie jaki to mogł byc pasozyt, wydaje mi sie ze był podobny do tego co w linku, napisane jest, ze to tasiemiec, ale jakos mi sie wierzyc nie chce, czy ktos sie moze orientuje co to jest? Mój miał własnie taką główkę, moze ze 3 cm i był owalny, na koncu zwezony bardzo. W kale zawsze wychodzą tylko lamblie, a sama zaobserwowałam czarne kropeczki "maku", sluz, niestrawione resztki pokarmowe. Bede bardzo wdzieczna za pomoc, bo naprawde mam juz dosc sad
    www.ladyzona.com/growth-of-tapeworms/

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.