Co to za pasożyt i jaką kurację podjąc Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Od pół roku mam rewolucje z jelitami, nikt nigdy nie wiedział co mi jest (długo by sie rozpisywac nad iloscia badan i lekow jakie stosowałam - bez efektu, wyladowałam nawet dwa razy w szpitalu). Ostatnio wykryto wreszcie w kale Lamblie, dostałam Tynidazol i wtedy to była masakra, wychodziły ze mnie jakies galaretowate fragmenty i duzo sluzu, a do tego robaczki (nie pomyslałam i nie zrobiłam zdjecia...) były czarne, jakby spalone. Oczywiscie dałam do identyfikacji, ale nie zidentyfikowano mi ich!! Poszłam do innego lekarza, ten znał sie na rzeczy troszke bardziej i przepisał Vermox, Pyrantelum, Metronidazol, potem jeszcze raz wszystko, tylko na koncu Tynidazol. Jestem po pierwszej serii Vermoxu i Pyrantelum i nie ma zmian, zaznacze ze jak brałam Vermox to miałam masakryczne rewolucje w brzuchu i od tamtej pory zawsze wieczorem wygladam jak w ciązy.. Objawy: liczne wyproznianie, nawet "pojedynczymi" kawałeczkam stolca, gazy, wzdecia, przelewanie w brzuchu, jakies dziwne odgłosy, ruchy dobiegajace stamtąd, nieraz bóle, mega suche ręce, duzy spadek wagi (10kg waze 50kg przy wzroscie 170.. sad lekarze to bagatelizują), dziwne stolce (wszelakiego rodzaju podluzne, papkowate itp), ZAWSZE około 16 zaczynają sie okropne wzdecia i gazy i trwają az pojde spac, był okres ze gazy były calutki dzien. Zaczełam szukac w internecie jaki to mogł byc pasozyt, wydaje mi sie ze był podobny do tego co w linku, napisane jest, ze to tasiemiec, ale jakos mi sie wierzyc nie chce, czy ktos sie moze orientuje co to jest? Mój miał własnie taką główkę, moze ze 3 cm i był owalny, na koncu zwezony bardzo. W kale zawsze wychodzą tylko lamblie, a sama zaobserwowałam czarne kropeczki "maku", sluz, niestrawione resztki pokarmowe. Bede bardzo wdzieczna za pomoc, bo naprawde mam juz dosc sad
    www.ladyzona.com/growth-of-tapeworms/
    • ach moj nie był taki duzy, ale tez walcowaty, a czy tasiemiec nawet karłowaty, nie powinien byc płaski?
      • Niekoniecznie musi byc plaski.Ale tasiemce raczej z glowka bez leczenia nie wychodza.A vermox to czasem na owsiki nie dziala wiec co tu o tasiemcu mowic.Cesol.
        • z wygladu troche tegoryjca dwunastniczego przypomina.
          • Dziękuję bardzo za odpowiedz. Tak wiem, ze Vermox nie jest na tasiemce dlatego sie martwie, że nie bedzie skutecznego leczenia jesli zaczne niedługo kuracje Metronidazolem, a nie wybije wszystkiego innego. Mógł to byc tegoryjec tylko z tego co widziałam na zdjeciach on nie ma wyraznie zaznaczonej główki, a moje robaczki miały, chociaz wielkosc sie zgadza smile A wie ktos moze od czego są te czarne kropeczki? podejrzewam, ze to jajeczka, szukałam w internecie, kilka osób tez tak miało, ale zadne z nich nie dostało odpowiedzi, tylko ze to od bananow, a ja nie jem owoców (cukrów i mlecznych).
            • jest taka książka parazytologia kliniczna w ujęciu interdyscyplinarnym. poczytaj. a poza tym radzę ostrą walkę - czyli dieta przeciwrobacza, zioła (typu vernicadis), porządną kurację zentelem i może macmiror, plus probiotyki koniecznie i wsparcie wątroby i nerek koniecznie!
              --
              mama Julka
              • Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Stosuję dietę przeciwpasożytom, calutki czas biore tez probiotyki, zioła pije - ale moge tylko te słabsze jak np kłącze imbiru, bo po piołunie, albo takiej mieszance przeciwpasozytom było takie pogorszenie, ze nie mogłam dłuzej tego ciągnąc, chociaz wiem, ze one pewnie działały w ten sposób i oczyszczały. Jutro mozliwe, ze uda mi sie dostac do tego lekarza jeszcze raz, poprosze o cos na wątrobe i nerki, ale głupio mi powiedziec mu jakie leki chce dostac na pasożyty... Ale postaram sie pokombinowac. Oczywiście bedę wdzieczna za wszelkie inne rady i sugestie, pozdrawiam i z góry dziękuję z całego sercasmile
            • jak chcesz mam do odsprzedania yomesan - niclosamid. kontakt idrott@o2.pl
    • dziękuję Katina i zyczę powrotu do pełni zdrowia smile
    • Miałem kiedyś glistę ludzką i lekarz polecił mi leki ze strony www.igya.pl/czynniki-chorobotworcze/pasozyty/ciekawostki-parazytologiczne/261-pasozyty-wewnatrz-nas-film-dokumentalny.html znajdą tam państwo mnóstwo rodzajów leków od tabletek do aromaterapii

Powodzenia!!!
      (:
      • przy tak silnych objawach, kurację powinien rozpisać Ci lekarz, który zna się na pasożytach. przy "rewolucji jelitowej" którą odczuwasz popołudniami pomocne będą węgiel, który usuwa toksyny oraz produkty gnilne, będące efektem obecności pasożytów oraz upośledzenia trawienia, jak również kasza jaglana, która ma właściwości oczyszczające i odkwaszające organizm. fakt, że Twoje problemy nasilają się popołudniami może być spowodowany ogólnym zwolnieniem metabolizmu, który następuje ok 16.00, trawienie przez zarobaczony organizm "siada" w tym przypadku zupełnie. dlatego prócz standardowej diety przeciwpasożytniczej proponuję Ci wykluczenie popołudniami glutenu. Jeśli jesz pieczywo, to tylko przed południem, wtedy organizm sobie jeszcze z nim poradzi. popołudniami zastąp go kaszami bezglutenowymi (jaglana, gryczaną lub ryżem) z duszonymi warzywami. moja córka przy owsikach miała silnie upośledzoną pracę jelit, popołudniami właśnie męczyły ją gazy, kupy z niestrawionymi resztkami jedzenia. przeleczenie chemią, ale też ograniczenie glutenu oraz zastąpienie go kaszami po południu usunęło problem. choć do dziś, gdy dopadnie pieczywo po południu, wieczorem męczą ją gazy. nie tak, jak kiedyś, ale widać, że z glutenem organizm radzi sobie lepiej w pierwszej połowie dnia.
    • wypróbuj naturala.pl/Produkt/111/para_farm nie zaszkodzi, a może tylk opomóc
    • Mam do sprzedania praziqantel 600mg w tabletkach ,jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub 791074405

--
      www.agnieszkapietrzyk.com.pl
      Psycholog-Psychoterapeuta
    • Mam do sprzedania praziqantel 600mg w tabletkach ,jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub 791074405

--
      www.agnieszkapietrzyk.com.pl
      Psycholog-Psychoterapeuta
    • Jesli ktos poszukuje to mam do sprzedania Praziqantel 600mg. Lek dziala na rozne pasozyty(lamblie,przywry,tasiemce).Lek jest orginalny sprowadzony z zagranicy i sprawdzony.Tel 791074405 poza.czasem@gazeta.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.