Dodaj do ulubionych

Owsiki! Vermox

30.08.13, 19:12
Hej kilka dni temu strasznie swedzial mnie odbyt,szczególnie w nocy,w kupie bylo pelno owsików w środe byłam u lekarza i przepisał mi Vermox ,podałam go również całej rodzinie (za 10 dni kolejna dawka), odrobaczyłam zwierzęta ( słyszałam ze psy mogą być nosicielami jajeczek osików) wysprzątałam całą chate, swędzenie odbytu ustało, jednak dziś w kale zauważyłam ruszającego się owsika. Więc nie wiem czy ten lek jednak działa czy nie? Czy on od razu powinien zadziałać czy po kilku dniach? jezu boje się ze nigdy nie pozbede sie tego cholerstwa
Edytor zaawansowany
  • wtfxx 01.04.15, 17:45
    Pozbędziesz się tylko musisz odzwyczaić sie od słodyczy i jeść często takie żeczy jak : Kiszone ogórki , kiszona kapusta i pić codziennie wieczorem łyżkę octu i wywar z ogórków kiszonych
  • adamlecaris 30.11.18, 11:38
    Witam

Jeśli chodzi o lek Vermox to zapraszam do kupna na naszą stronę internetową lecaris.ecwid.com

Noopept, Decaris, Nemozole, Prazykwantel, Vermox i inne leki są dostepny w bardo dobrej cenie

Oryginalne leki z apteki z Rosji, Tajlandii i inne
    Dołączamy również do przesyłek polski ulotki

Dostawa
    Zapewniamy absolutną dyskrecje (zapakujemy leki w kilka warstw, aby nie można było zrozumieć co znajduje sie w środku paczki)

Wysyłamy tylko przesyłką priorytetową (2-3dni na dostawę)
    Zapewniamy absolutną dyskrecje (zapakujemy leki w kilka warstw, aby nie można było zrozumieć co znajduje sie w środku paczki)

Cennik dostawy:

Poczta Polska (przedpłata) (3 dni) - od 8zł
    Poczta Polska (pobranie) (3 dni) - od 15zł
    Paczkomaty Inpost (3 dni) - 11.80zł
    Paczka w RUCHu (2-3 dni) - 8.50zł
    DPD Kurier (2 dni) - od 16zł

W razie Państwa wątpliwości o oryginalność leków możemy dołączyć paragon zakupu z apteki

Pozdrawiam
    © Lecaris .
    lecaris.ecwid.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.