Dodaj do ulubionych

Glista ludzka pomocy! Porady!

02.02.15, 12:46
Witam wszystkich.. Moj koszmar zaczal sie 1,5 miesiaca temu. Wiercenie w tylku, biegunki , podejrzane kupki w ktorych cos bylo jakby ziarenka ryzu i male cienke glistki ale bylam za granica i nie mialam mozliwosci zbadania tego, wzielam vermox 3 krotnie, ktory mi mama przyslala, w czasie brania bylo ok zaczelam normalnie sypiac i wrocil apetyt ktorego ostatnio wogole nie mialam. Schudlam 5 kg. Po kazdym posilku starsznie mi bulgota w brzuchu. Ale po kilku dniach mailam wrazenie, ze rozwscieczylam gada bo wieczorami mialam wrazenie ,ze cos podchodzi mi do gardla... sadi tak co wieczor , pozniej znowu vermox 2 dni spokoju i znowu coraz gorzej:// Wrocilam do Polski badalam kal 7 razy w 3 roznych laboratoriach i nic wynik negatywny jak to mozlwie? Czy mozliwe ze podtrulam gada ze jaj nie znosi? Ale ja czuje ze nadal jest to swinstwo. Juz nie wiem co mam robic, ostatnio 2 godz tylko spalam tak mi dokuczal i tak silne bole brzucha mialam ze pojechalam do szpitala ale dostalam tylko zastrzyk przeciwbolwy. Jestem po gastroskopii na ktorej wyszlo ze mam zapalenie zoladka, ktore w 90 % jest wywolywane bakteria helicobater nie w moim przypadku... wiec co moglo wywolac pasozyt? czy te leki zentel i vermox? Czy mozna stosowac leki oslonowe do zentelu ? i kiedy go nalepiej brac z rana na czczo? Bo ja bralam wieczorem w trakcie posilku. JEstem bliska zalamania nerwowegosad Jakie badanie pozwoli mi wykryc tego gada? Co ja moge zrobic zeby sobie pomoc? Prosze o porade. To jest jak walka z wiatrakami na ta chwile nawet nie mam pewnosci z czym walczesad
Obserwuj wątek
    • ilkomo Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 02.02.15, 16:56
      taki ryż to może być glista lub/i włosogłówka.

najlepiej zrób badania z krwi - pełna oferta (glista, lamblie) na stronie diag-u. Lamblie badają w dwóch klasach Igm i Igg. polecam - warto sprawdzić.
      probiotyki zawsze warto stosować po kuracji.
      Zentel najlepiej się wchłania z tłuszczami. Pora dnia - wieczór jak najbardziej zalecana.
      warto zastosować po leczeniu chemicznym - leczenie ziołowe wspomagające oraz postawić na oczyszczanie: jelit ( np. enterosgel) oraz wątroby ( mieszanki ziołowe na wątrobę np. Herbapol)
    • anulka2224 Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 04.02.15, 15:01
      Znam naturalny sposób odrobaczanie. Przetestowany na mnie i moich bliskich. Na pewno wybijesz owsiki, glistę ludzką ewentualnie tasiemca. Naprawdę nieinwazyjny sposób a działa. U mojego dziecka nic nie wyszło ani z badań krwi ani kału. Natomiast wyszły bardzo nieciekawe rzeczy podczas odrobaczania. Jeśli chcesz inf to podaj maila- prześlę przepis.
    • ula.88 Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 06.02.15, 17:36
      Chcialam sie podzielic z Wami wizyta u lekarza. Dawkowanie 2x 1 tabletce zentelu 3 dni z rzedu, nastepne 3 dni vermox 2x 1 tabletce, w tym czasie pranie poscieli w wysokiej temperaturze oraz prasowanie to samo z bielizna. Obowiazkowe prasowanie wszystkich ubran. Wykluczenie z diety słodyczy, napoji gazowanych. Po terapii lek na odbudowe flory bakteryjnej. I po 2 tyg powtorka 3 dni vermox 2x 1 tabletka. Znowu leki na odbudowe flory bakteryjnej. Pani doktor mnie napałała optymizmem. Ponoc leki, dieta oraz wysoka higiena pokonaja gada. Jestem pełna nadzieji i patrze z optymizmem w przyszlosc.
    • ula.88 Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 14.02.15, 16:34
      porazka totalna szprycowalam sie zentelm i vermoxem przez 6 dni i poprawy nie ma. zaczynam watpic w to , ze kiedys sie z tego wylecze, dieta i higiena wszystko na darmo sad a ta cala inwmektyna dziala na gliste? jest 21 wiek a w Polsce nie ma skutecznych lekow na pasozyty to jest dobijajacesad
      • patip1 Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 06.03.15, 23:07
        dzisiaj wzięłam 1 tab zentelu za dwa dni pyrantelum 3 dni po 1 tab. zobaczymy mecze sie juz z tym od poł roku przy silnym kaszlu wypluwam glisty, w nocy nie moge spac przez duszacy kaszel w dzień też sie nie da funkcjonowac. dopiero gdy pokazałam lekarzowi zdjecie co wyplułam dostałam odpowiednie leki tak lekarze( laryngolog, rodzinny, alergolog) twierdzili że to alergia smile zadnego skierowania na badania nawet krew i mocz, i jak u żyć !
      • rojto Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 21.08.15, 13:34
        Idź do sklepu zielarskiego kup sobie ze 2 opakowania "nasionka czarnuszki" - potocznie nazywane złoto faraona. Jest to jedna z najstarszych roślin na świecie stosowana jako środek odrobaczania oraz jako zamiennik pieprzu zanim go odkryto. Wyplemi Ci wszelkie robactwo a gliste szczególnie.
        tyle że jeśli masz jakiekolwiek zwierzęta w domu czy też nie mieszkasz sama wszyscy muszą zastosować tak samo a zwierzęta rzecz jasna tabletka od weterynarza.
        Jak stosować:
        duża łyżka czubata nasionek nadczo z rana całą do jamy ustnej trochę po zgryzać po ssać aż poczujesz jakby papkę po dopływie śliny i spożyć tak aby się nie udławić, nie stosować wody ani innych wspomagaczy, po ok godzinie ruszyć dopiero do posiłku. taką kurację stosować przez 3 dni z rana. następnie 7 dni przerwy i powtórzyć kolejne 3 dni. Jeśli zastosujesz się do tego tak jak dokładnie powiedziałem skończą się problemy.

Mi na ogół pomogło na chwilę ponieważ pomagałem sobie wodą i powróciło, ale w momencie kiedy zrobiłem to tak jak Ci opisałem skończyło się.
        Jeśli masz już długi okres czyli może być zaawansowane, jedź do lekarza i niech Ci przepisze 2 tabletki zentelu- dla czego? ponieważ zentel usunie jaja i inne larwy które mogą być już głębiej w organizmie po za jelitem. Nasionka zaś zniszczą wszystko w przewodzie pokarmowym chociaż słyszałem że mają grubsze zastosowanie. Zentel proponuje wziąć zaraz po godzinie od wzięcia nasionek w pierwszym dniu jedną tabletkę, zaś drugą przyjąć za tydzień w kolejnym pierwszym dniu po przerwie 7 dniowej w którym przypada kolejne trzy dni brania nasionek.
        Jeśli masz psa w domu to wystarczy nalać mu do miski trochę piwa jesli to wypije to 100% nosi robala.
        Powodzeniasmile
        • radoszka Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 24.08.15, 18:58
          Co za idiota to pisal?? Czlowieku guzik sie znasz i takimi bredniami mozesz komus krzywde zrobic. Zentel sie wchlania max w 5% a co za tym idzie prawie wcale i nie jest wstanie wybic niz co znajduje sie poza jelitem. Co wiecej nawet na to co jest w jelicie nie dziala zbyt mocno. Polskie leki sa za slabe. Zentel nie wybija rowniez ani larw ani jaj. I ziol nie wolno pic jesli jesli lekarz nie zaleci bo jesli ma sie rozne robale to zawedruja one w rozne rejony organizmu. Czesto w czlowieku jest wiecej niz jeden pasozyt, a zwlaszcza u tych ktorzy maja robacze dolegliwosci. Pisze to pacjentka Dr O, ktora leczy sie u niego pol roku a choruje poltora. Wiec zamilcz jak sie nie znasz.
    • violetka705 Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 28.09.15, 23:54
      Witam od 3 lat mam dusznosci tylko mówili astma ,teraz od dłuższego czasu boli mnie płuco gdy oddycham i szyja mnie zaciska jak by była spuchnięta wtedy wywołuje kaszel zrobiłam badania i mam jakość infekcje z pasożytami a mam psa .Jak mocno jest to zarazliwe i do jakiego lekarza mam się udać z tym problemem.opiszcie mi coś o tej chorobie i co mam skutecznego brać i czy cała rodzina.
    • jola284 Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 18.11.15, 10:14
      Witam, ja z tym dziadostwem chodziłam pewnie kilka lat bez kompletnej świadomosci , dopiero jak w toalecie zobaczyłam długiego obrzydliwego robala to uświadomiłam sobie co jest przyczyną moich problemów: zawroty głowy, bóle brzucha ,bezssenność ,bóle głowy ,poranne mdłości ,nerwowość itp. Mój synek wtedy 4 letni był leczony na alergię z podejrzeniem astmy( sterydy,wziewy itp) i co jakiś czas lądował w szpitalu z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli .Starszy syn oprócz zaburzeń koncentracji strasznie zgrzytał zębami i czasmi krzyczał przez sen. Natrafiłam w necie na dr Ozimka z Warszawy ,umówiłam się na wizytę i pojechaliśmy 350 km . Przeszliśmy porządną kurację zentelem i wszyscy zaczęliśmy normalnie funkcjonować ,a u mojego synka nie ma sladu po alergiach ,astmach itp. Od tamtej pory nawet nie miał kataru ... Dodam jeszcze , ze w związku z tym, iż moje dziedzi nocowały czasami u mojej mamy powiedziałam jej ,zeby również się odrobaczyła(długoterminową kurację przepisał jej lekarz rodzinny) i nie uwierzycie ... moja mama od lat zmagała się z migreną ,przeszła wiele róznych badan(rezonans i tomograf również) bo podejrzewali guza w mózgu . Tygodniowo łykała całe opakowanie leku solpadine a po kuracji ....od 3 lat nie wzięła ani jednej tabletki !!! Po tzw. MIGRENIE nie ma śladu ....
    • dbajmy_o_swoje_zdrowie Re: Glista ludzka pomocy! Porady! 01.09.16, 11:47
      moja walka z pasozytami grzybami bakteriami trwa juz 3 lata wszystko opisane jest na moim blogu w opscie ktory napisalem zeby ludzie dowiedzieli sie o co chodzi z tym wszystkim poniewaz sam na poczatku nie wiedzialem i popelnialem ten sam blad takze zachecam do poswiecenia 20 minut i przeczytaniu bo moze w jakis sposob pomoc a tak samo jak wszyscy uzywalem wszystkiego co bylo mozna a to wszystko siedzi wewnatrz nas w srodku organizmu i tez sie poddawalem bo nic nie pomagalo i uczylem sie z tym zyc ale podnioslem sie zaczalem walczyc i mysle ze wygrywam i ktregos dnia wygram z tym cholerstwem oto link
      zdrowiemamytylkojedno.blogspot.com/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka