Dodaj do ulubionych

Glista ludzka pomocy! Porady!

02.02.15, 12:46
Witam wszystkich.. Moj koszmar zaczal sie 1,5 miesiaca temu. Wiercenie w tylku, biegunki , podejrzane kupki w ktorych cos bylo jakby ziarenka ryzu i male cienke glistki ale bylam za granica i nie mialam mozliwosci zbadania tego, wzielam vermox 3 krotnie, ktory mi mama przyslala, w czasie brania bylo ok zaczelam normalnie sypiac i wrocil apetyt ktorego ostatnio wogole nie mialam. Schudlam 5 kg. Po kazdym posilku starsznie mi bulgota w brzuchu. Ale po kilku dniach mailam wrazenie, ze rozwscieczylam gada bo wieczorami mialam wrazenie ,ze cos podchodzi mi do gardla... sadi tak co wieczor , pozniej znowu vermox 2 dni spokoju i znowu coraz gorzej:// Wrocilam do Polski badalam kal 7 razy w 3 roznych laboratoriach i nic wynik negatywny jak to mozlwie? Czy mozliwe ze podtrulam gada ze jaj nie znosi? Ale ja czuje ze nadal jest to swinstwo. Juz nie wiem co mam robic, ostatnio 2 godz tylko spalam tak mi dokuczal i tak silne bole brzucha mialam ze pojechalam do szpitala ale dostalam tylko zastrzyk przeciwbolwy. Jestem po gastroskopii na ktorej wyszlo ze mam zapalenie zoladka, ktore w 90 % jest wywolywane bakteria helicobater nie w moim przypadku... wiec co moglo wywolac pasozyt? czy te leki zentel i vermox? Czy mozna stosowac leki oslonowe do zentelu ? i kiedy go nalepiej brac z rana na czczo? Bo ja bralam wieczorem w trakcie posilku. JEstem bliska zalamania nerwowegosad Jakie badanie pozwoli mi wykryc tego gada? Co ja moge zrobic zeby sobie pomoc? Prosze o porade. To jest jak walka z wiatrakami na ta chwile nawet nie mam pewnosci z czym walczesad
Edytor zaawansowany
  • ilkomo 02.02.15, 16:56
    taki ryż to może być glista lub/i włosogłówka.

najlepiej zrób badania z krwi - pełna oferta (glista, lamblie) na stronie diag-u. Lamblie badają w dwóch klasach Igm i Igg. polecam - warto sprawdzić.
    probiotyki zawsze warto stosować po kuracji.
    Zentel najlepiej się wchłania z tłuszczami. Pora dnia - wieczór jak najbardziej zalecana.
    warto zastosować po leczeniu chemicznym - leczenie ziołowe wspomagające oraz postawić na oczyszczanie: jelit ( np. enterosgel) oraz wątroby ( mieszanki ziołowe na wątrobę np. Herbapol)
  • ula.88 03.02.15, 23:07
    Dziekuje za rady!! A wykrywalnosc badania z krwi jest duza ? Czy ktos sie orientuje?
  • anulka2224 04.02.15, 15:01
    Znam naturalny sposób odrobaczanie. Przetestowany na mnie i moich bliskich. Na pewno wybijesz owsiki, glistę ludzką ewentualnie tasiemca. Naprawdę nieinwazyjny sposób a działa. U mojego dziecka nic nie wyszło ani z badań krwi ani kału. Natomiast wyszły bardzo nieciekawe rzeczy podczas odrobaczania. Jeśli chcesz inf to podaj maila- prześlę przepis.
  • ula.88 04.02.15, 22:55
    Bede bardzo wdzieczna w takim razie. Moj e-mail ulala.88@wp.pl
  • ula.88 04.02.15, 23:05
    A orientuje się ktoś może co ile glista sklada jaja? Wyczytałam, ze sklada ok 100-200 tys jaj na dobę ale co jaki czas? Kiedy najlepiej oddac kał do badania? Już brakuje mi sil. Ale staram sie walczyc, dzis zawiozlam do badania kolejna probke. Lekarz patrzy sie na mnie jak na wariatke bo twierdzi, ze skoro w badaniu nie wychodzi to nie ma juz gada. Mam wrazenie, ze lekarze nie sa dobrze wyszkoleni w leczeniu pasozytow i szukaja innych wyjasnien. Przeciez wystarczy troche poczytac o tym i juz wiadomo ,że wynik moze byc czesto falszywie ujemny.
  • mamamalegorozrabiaki 05.02.15, 15:47
    Bardzo prosilabym takze o przeslanie skurecznego sposobu na odrobaczanie. Moj mail: annaczarnykoteczek@gmail.com
    ula wydaje mi sie, ze najlepiej zrobic badanie z krwi, bo z tego co sie orientuje ciezko wykryc obcych z kalu. Na moim przykladzie tez sie o tym przekonalam, bo oddalam probki do laboratorium Felix i nic nie wyszlo poza lambliami a jakis czas pozniej zauwazylam w kale zywego i wijacego sie gada sad
  • ula.88 05.02.15, 16:58
    Oddalam dzis kolejna probke i wyszlo jaja glisty , czyli jednak cos w tym jest, ze po pelni one sie rozmnazaja, i jest wieksza szansa na wykrycie, w moim przypadku dwa dni po pelni wiec kazdemu komu nie wychodzi radze w 3 dniach z rzedu po pelni oddac kal do badania! U mnie wyszlo za 9 razem. Dopiero po pelni!
  • mamamalegorozrabiaki 05.02.15, 22:21
    Wypróbuję na mężu ten sposób i zdam relację big_grin Ja póki co soli gorzkiej nie mogę przy karmieniu piersią, ale chętnie bym skorzystała. Sposób wydaje się być nieinwazyjny.
  • ula.88 05.02.15, 17:02
    Wiadomosc ktora dostalam na email :Witam

Przepis ten mam od naturoterapeuty, sprawdzony na moich bliskich. Mój mąż pozbył się glisty ludzkiej, córka owsików. Przy odrobaczaniu mogą wychodzić w kale nawet kawałki mięsa jeśli jest się bardzo zarobaczonym.
    Przepis:
    przez 5 dni:
    dla 1 osoby na 1 dzień:
    100g pestek dyni polskiej
    100g dobrego miodu
    sól gorzka
    Rano trzeba zmielić (polecem w elektrycznym młynku do kawy) 100g pestek dyni i wymieszać z miodem. Papkę zjeść na czczo (ewentualnie popić odrobiną wody niegazowanej). Po pół godziny od zjedzenia pijemy szklankę wody z rozpuszczoną 1 łyżką stołową soli gorzkiej. Nic więcej nie jemy i nie pijemy do godziny 12.00. Od 12.00 możemy jeść i pić.
    W czasie kuracji trzeba wyeliminować z jadłospisu artykuły z pszenicy, żyta (chleb, makarony), ziemniaki, nic smażonego, cukier, słodycze, alkohol, napoje gazowane.
    Pestki dyni polecam kupić w sklepie zielarskim- muszą mieć zieloną błonkę i nie mogą być już zmielone. Koniecznie dynia polska- nie żadna chińska itp.
    Mogą wystąpić bóle głowy- organizm się bedzie oczyszczał.
    Kurację powinno się powtórzyć po 25 dniach od zakończenia pierwszej a potem po 56 dniach po zakończeniu drugiej.
    Polecam Nam bardzo pomogło
    Pozdrawiam

• ana_katia 06.02.15, 00:51
    Ciekawe, zapiszę i spróbuję jak będzie potrzeba. Zastanawia mnie tylko jedno, bo wszędzie jest napisane, że pestki faktycznie super działają, ale świeże, z tą zieloną osłonką, ale dopiero co wyjęte z dyni a te suszone ze sklepów ponoć już nie. Więc tą kurację chyba najlepiej zrobić w okresie jesiennym, kiedy jest świeża dynia.
  • ula.88 06.02.15, 12:43
    Witam, dzis mam prywatna wizyte u lekarza chorob zakaznych i pasozytniczych i jestem ciekawa jak bedzie wygladalo leczenie, na pewno sie z Wami tym podziele. Bo mam mnostwo pytan do Pani doktor. Lekarz rodzinny natomiast przepisal zentel dla wszystkich czlonkow rodziny 2 tabletki z rana na czczo dwa dni z rzedu po 3 tyg powtorka.
  • anulka2224 06.02.15, 12:56
    Pestki świeże są mocniejsze od pestek suszonych. Nie znam proporcji na świeże pestki dyni- przypuszczam że byłyby mniejsze. Natomiast przepis został sprawdzony i pomaga.
  • otek2225 15.03.15, 21:39
    ja też poproszę o przepis, mam dwa maluchy w domu i podejrzewam co najmniej glistę. Drugie dziecko ma dopiero pół roku więc coś naturalnego mi się przyda. kotek2225@interia.pl
  • rojto 21.08.15, 13:17
    Witam ja też prosiłbym o ten przepis
    mój email: rojto88@gmail.com
  • angelina363 19.09.15, 17:58
    bardzo proszę też sposób na odrobaczenie. Mój syn cierpi na glistę mój mail aniosa363@gazeta.pl
  • radoszka 19.09.15, 21:11
    Ludzie czy wy naprawde jestescie tacy naiwni ze wierzycie iz jest cos takiego jak skuteczny "przepis" na odrobaczanie?? Ze pestki z dyni lub ziola pomoga? Szkoda cierpienia dzieci.
  • angelina363 19.09.15, 21:17
    A czy uważasz ze pestki dyni zaszkodza?
  • radoszka 20.09.15, 10:04
    Nie zaszkodza, tylko szkoda ze dzieci musza sie dlugi czas meczyc z robalami, bo rodzice musza wyprobowac na nich wszystkie czary mary znalezione w internecie zamiast trafia do lekarza po chemie. Chemia ta nie jest nic a nic szkodliwa dla ludzi, tylko dla robakow, ale wiekszosc lekarzy to cymbaly to nie chca tego przepisywac i dzieci sie morduja z robalem lapiac przy okazji wkolo wirusy, anginy, zapalenia ucha etc.
  • angelina363 20.09.15, 11:01
    Ja juz chemia leczylam małego i co jakiś czas wraca to cholerstwo i to mnie dobija.
  • 4doris42 26.11.15, 19:14
    Ja rownież prosze o ten przepis. duszek82@o2.pl
  • klarb 20.02.16, 14:59
    Witem,
    czy mogłaby prosić o ten przepis
    Pozdrawiam
    Krystyna
  • szemet 30.05.16, 12:10
    Bardzo proszę o przesłanie przepisu na adres szemet@op.pl.
  • susane1234 05.06.16, 18:56
    Prześle mi ten przepis na te robale?
    susane@op.pl
  • pintka1 07.06.16, 09:35
    Witaj anulka 224. Proszę podaj mi swój przepis na pozbycie się tego świństwa.
  • agga43 07.08.16, 03:12
    Witam, bardzo prosze o pomoc i przeslanie mi na maila kuracji na gliste i inne. Jestem w bardzo zlym stanie. Probuje zwalczyc to swinstwo juz od roku i z dnia na dzien jest coraz gorzej.
    Skoro Tobie pomogla skutecznie wspomniana kuracja to mam nadzieje ze mi tez pomoze. Dziekuje i pozdrawiam
    ( agga43@gmail.com)
  • anulkalt19 10.09.16, 22:57
    ja też bym poprosiła: atylicka@yahoo.com
  • aladyn567 03.10.17, 22:27
    Witam.
    Czy mogłabym prosić ten przepis na @?
  • aa_02 02.01.19, 10:38
    Prosze o informacje na maila a.polit83@yahoo.com
  • aa_02 02.01.19, 10:39
    Witam,
    Proszę o przesłanie metody pozbycia się glisdy na maila a.polit83@yahoo.com
  • lilianna140 05.01.19, 10:00
    Hej. Jestem zainteresowana twoją metodą, córka ma wyniki z morfologii, które wskazują na pasożyty. Chudnie, nie je .. bardzo się martwię
  • 1mal-gonia 06.01.19, 23:07
    Witam. Bardzo proszę o przepis na odrobaczanie mstrzelewska@wp.
  • ula.88 06.02.15, 17:36
    Chcialam sie podzielic z Wami wizyta u lekarza. Dawkowanie 2x 1 tabletce zentelu 3 dni z rzedu, nastepne 3 dni vermox 2x 1 tabletce, w tym czasie pranie poscieli w wysokiej temperaturze oraz prasowanie to samo z bielizna. Obowiazkowe prasowanie wszystkich ubran. Wykluczenie z diety słodyczy, napoji gazowanych. Po terapii lek na odbudowe flory bakteryjnej. I po 2 tyg powtorka 3 dni vermox 2x 1 tabletka. Znowu leki na odbudowe flory bakteryjnej. Pani doktor mnie napałała optymizmem. Ponoc leki, dieta oraz wysoka higiena pokonaja gada. Jestem pełna nadzieji i patrze z optymizmem w przyszlosc.
  • ula.88 14.02.15, 16:34
    porazka totalna szprycowalam sie zentelm i vermoxem przez 6 dni i poprawy nie ma. zaczynam watpic w to , ze kiedys sie z tego wylecze, dieta i higiena wszystko na darmo sad a ta cala inwmektyna dziala na gliste? jest 21 wiek a w Polsce nie ma skutecznych lekow na pasozyty to jest dobijajacesad
  • patip1 06.03.15, 23:07
    dzisiaj wzięłam 1 tab zentelu za dwa dni pyrantelum 3 dni po 1 tab. zobaczymy mecze sie juz z tym od poł roku przy silnym kaszlu wypluwam glisty, w nocy nie moge spac przez duszacy kaszel w dzień też sie nie da funkcjonowac. dopiero gdy pokazałam lekarzowi zdjecie co wyplułam dostałam odpowiednie leki tak lekarze( laryngolog, rodzinny, alergolog) twierdzili że to alergia smile zadnego skierowania na badania nawet krew i mocz, i jak u żyć !
  • radoszka 01.05.15, 19:27
    I jak leczenie? Wyleczylyscie sie? Jestem w takiej samej sytuacji, tylko dalej z lekami i lecze sie u Dr. O. Glisty nie odpuszczaja.
  • morbid14 18.05.15, 20:24
    Moj 4 letni syn miał gliste ludzką...nie lubie tabletek i chemi...
    wyleczylismy go Olejem z czarnuszki oraz ,lekami Homeopatycznymi - ma teraz 7 lat i jest zdrów jak ryba -badania powtarazny sukcesywnie zeby wykluczyc gliste ,nadmienie ze chorował przez pół roku ,kaszel katar ,rózne objawy
  • mgosia4 19.05.15, 09:01
    Czy możesz powiedzieć więcej o leczeniu syna - jakie leki, jakie dawki, jak długo terapia? Czy teraz zapobiegawczo coś podajesz?
  • morbid14 19.05.15, 20:38
    2 łyzeczki dziennie przez około miesiąca ,+ udaj sie do dobrego homeopaty,a takich jest niewieli i równierz nie wielu ludzi w to wierzy,ja sie do takich zaliczam bo w mojej rodzinie to po prostu działa-są równierz inne niekonwencjonalne naturalne metody
  • rojto 21.08.15, 13:34
    Idź do sklepu zielarskiego kup sobie ze 2 opakowania "nasionka czarnuszki" - potocznie nazywane złoto faraona. Jest to jedna z najstarszych roślin na świecie stosowana jako środek odrobaczania oraz jako zamiennik pieprzu zanim go odkryto. Wyplemi Ci wszelkie robactwo a gliste szczególnie.
    tyle że jeśli masz jakiekolwiek zwierzęta w domu czy też nie mieszkasz sama wszyscy muszą zastosować tak samo a zwierzęta rzecz jasna tabletka od weterynarza.
    Jak stosować:
    duża łyżka czubata nasionek nadczo z rana całą do jamy ustnej trochę po zgryzać po ssać aż poczujesz jakby papkę po dopływie śliny i spożyć tak aby się nie udławić, nie stosować wody ani innych wspomagaczy, po ok godzinie ruszyć dopiero do posiłku. taką kurację stosować przez 3 dni z rana. następnie 7 dni przerwy i powtórzyć kolejne 3 dni. Jeśli zastosujesz się do tego tak jak dokładnie powiedziałem skończą się problemy.

Mi na ogół pomogło na chwilę ponieważ pomagałem sobie wodą i powróciło, ale w momencie kiedy zrobiłem to tak jak Ci opisałem skończyło się.
    Jeśli masz już długi okres czyli może być zaawansowane, jedź do lekarza i niech Ci przepisze 2 tabletki zentelu- dla czego? ponieważ zentel usunie jaja i inne larwy które mogą być już głębiej w organizmie po za jelitem. Nasionka zaś zniszczą wszystko w przewodzie pokarmowym chociaż słyszałem że mają grubsze zastosowanie. Zentel proponuje wziąć zaraz po godzinie od wzięcia nasionek w pierwszym dniu jedną tabletkę, zaś drugą przyjąć za tydzień w kolejnym pierwszym dniu po przerwie 7 dniowej w którym przypada kolejne trzy dni brania nasionek.
    Jeśli masz psa w domu to wystarczy nalać mu do miski trochę piwa jesli to wypije to 100% nosi robala.
    Powodzeniasmile
  • radoszka 24.08.15, 18:58
    Co za idiota to pisal?? Czlowieku guzik sie znasz i takimi bredniami mozesz komus krzywde zrobic. Zentel sie wchlania max w 5% a co za tym idzie prawie wcale i nie jest wstanie wybic niz co znajduje sie poza jelitem. Co wiecej nawet na to co jest w jelicie nie dziala zbyt mocno. Polskie leki sa za slabe. Zentel nie wybija rowniez ani larw ani jaj. I ziol nie wolno pic jesli jesli lekarz nie zaleci bo jesli ma sie rozne robale to zawedruja one w rozne rejony organizmu. Czesto w czlowieku jest wiecej niz jeden pasozyt, a zwlaszcza u tych ktorzy maja robacze dolegliwosci. Pisze to pacjentka Dr O, ktora leczy sie u niego pol roku a choruje poltora. Wiec zamilcz jak sie nie znasz.
  • violetka705 28.09.15, 23:58
    czy mozesz mi napisac cos wiecej o tej chorobie
  • violetka705 28.09.15, 23:54
    Witam od 3 lat mam dusznosci tylko mówili astma ,teraz od dłuższego czasu boli mnie płuco gdy oddycham i szyja mnie zaciska jak by była spuchnięta wtedy wywołuje kaszel zrobiłam badania i mam jakość infekcje z pasożytami a mam psa .Jak mocno jest to zarazliwe i do jakiego lekarza mam się udać z tym problemem.opiszcie mi coś o tej chorobie i co mam skutecznego brać i czy cała rodzina.
  • angelina363 28.09.15, 23:58
    Powiem tak mam podobne objawy, tez podejrzewalam gliste ale okazało się ze to borelioza
  • violetka705 28.09.15, 23:59
    do jakiego lekarza się udałaś by to sprawdzić
  • angelina363 29.09.15, 00:05
    Sama najpierw wykonalam test western błot a potem w Warszawie u dr Kurkiewicza zrobiłam test Kki
  • violetka705 29.09.15, 00:26
    prosze o kontakt na emaila violetka1970@interia.pl prosze
  • violetka705 29.09.15, 00:14
    mam podwyzszone płytki krwi 554a norma 440
    eozynofile 1,92 norma0,50
    eozynofile19.3 norma 5,0
    a zrobic IgM I gG pytałam się ile kosztuje 220zł
  • violetka705 29.09.15, 00:15
    dr Kurkiewicza jaki to specjalista jestem z Katowic
  • angelina363 29.09.15, 20:58
    W Bytomiu jest dr Beata lekarz zakaźnik www.borelioza-leczenie.pl Dr. Kurkiewicz przyjmuje w Praskim Centru Medycznym w Warszawie
  • violetka705 29.09.15, 22:17
    jaki to specjalista dr Kurkiewicza
  • angelina363 30.09.15, 21:32
    Dr Kurkirwicz internista
  • jola284 18.11.15, 10:14
    Witam, ja z tym dziadostwem chodziłam pewnie kilka lat bez kompletnej świadomosci , dopiero jak w toalecie zobaczyłam długiego obrzydliwego robala to uświadomiłam sobie co jest przyczyną moich problemów: zawroty głowy, bóle brzucha ,bezssenność ,bóle głowy ,poranne mdłości ,nerwowość itp. Mój synek wtedy 4 letni był leczony na alergię z podejrzeniem astmy( sterydy,wziewy itp) i co jakiś czas lądował w szpitalu z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli .Starszy syn oprócz zaburzeń koncentracji strasznie zgrzytał zębami i czasmi krzyczał przez sen. Natrafiłam w necie na dr Ozimka z Warszawy ,umówiłam się na wizytę i pojechaliśmy 350 km . Przeszliśmy porządną kurację zentelem i wszyscy zaczęliśmy normalnie funkcjonować ,a u mojego synka nie ma sladu po alergiach ,astmach itp. Od tamtej pory nawet nie miał kataru ... Dodam jeszcze , ze w związku z tym, iż moje dziedzi nocowały czasami u mojej mamy powiedziałam jej ,zeby również się odrobaczyła(długoterminową kurację przepisał jej lekarz rodzinny) i nie uwierzycie ... moja mama od lat zmagała się z migreną ,przeszła wiele róznych badan(rezonans i tomograf również) bo podejrzewali guza w mózgu . Tygodniowo łykała całe opakowanie leku solpadine a po kuracji ....od 3 lat nie wzięła ani jednej tabletki !!! Po tzw. MIGRENIE nie ma śladu ....
  • zaneta0987 26.05.16, 01:05
    anulka2224 prosze podaj mi swoj przepis na robale bo nie dajemy sobie z nimi rady sad z.bednarska@op.pl
  • elusia123456 26.05.16, 13:55
    podam sposoby na pozbycie się pasożytów - proszę pisać na ebor@autograf.pl
  • pintka1 07.06.16, 09:41
    Witam. Błagam o pomoc, już nie daję rady może macie jakieś skuteczne sposoby. Proszę prześlijcie mi. formella1@op.pl
  • pintka1 07.06.16, 09:56
    Witam . anulka2224, proszę o Twój przepis, mam trójkę dzieci i widzę, że jedno od drugiego się zaraża normalnie koszmar. Lekarz nie chce leczyć pod kątem pasożytów a ewidentnie to one. Mój meil formella1@op.pl. Bardzo proszę i z góry dziękuję.
  • agnieszka-pietrzyk 08.06.16, 08:45
    Mam do odsprzedania skuteczne leki na pasozyty,candide
    Praziqantel 600mg przywry,tasiemce,glisty
    Nizonide 500mg lamblie,glisty,przywry,tasiemce,candida
    Zentel owsiki,glisty czasem lamblie
    Tel 791074405

--
    www.agnieszkapietrzyk.com.pl
    Psycholog-Psychoterapeuta
  • dbajmy_o_swoje_zdrowie 01.09.16, 11:47
    moja walka z pasozytami grzybami bakteriami trwa juz 3 lata wszystko opisane jest na moim blogu w opscie ktory napisalem zeby ludzie dowiedzieli sie o co chodzi z tym wszystkim poniewaz sam na poczatku nie wiedzialem i popelnialem ten sam blad takze zachecam do poswiecenia 20 minut i przeczytaniu bo moze w jakis sposob pomoc a tak samo jak wszyscy uzywalem wszystkiego co bylo mozna a to wszystko siedzi wewnatrz nas w srodku organizmu i tez sie poddawalem bo nic nie pomagalo i uczylem sie z tym zyc ale podnioslem sie zaczalem walczyc i mysle ze wygrywam i ktregos dnia wygram z tym cholerstwem oto link
    zdrowiemamytylkojedno.blogspot.com/
  • agnieszka-pietrzyk 11.10.17, 07:30
    Polecam lek alinia nitazoxanide .
    Mam do odsprzedania jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu 791074405

--
    www.agnieszkapietrzyk.com.pl
    Psycholog-Psychoterapeuta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.