Dodaj do ulubionych

skuteczne oczyszczanie pasożytów

25.07.17, 09:53
Od długiego czasu nie mogę poradzić sobie z pasożytami i bardzo potrzebuję pomocy,gdy biorę leki mam potworne zaparcia ,dodatkowo mam candidę,może ktoś mial podobny problem i wie jak pobudzić jelita do pracy i oczyścić organizm,jak w takiej sytuacji przeprowadzić lewatywę
Zadzwońcie do mnie proszę Zofia 517764707
Może ktoś zna szczegółową dietę w tych dolegliwościach,może zna strony internetowe z dobrymi przepisami kulinarnymi
Każda pomoc jest niezwykle cenna
Edytor zaawansowany
  • katarzyna_mg 07.08.17, 22:00
    Miałam bardzo podobny problem, napiszę w skrócie co musisz zrobić. Po prostu oczyść swój organizm z toksyn, żeby to zrobić musisz w tym celu pić dużo wody oraz zażyć lek przeciwpasożytniczy Toxinext. Mi to pomogło, wyleczyłam się z toksyn i pasożyta i przestało mi już być słabo w stresujących momentach.
    Pozdrawiam
  • delphinia01 07.08.17, 22:02
    Rzeczywiście Toxinext daje sobie radę w tym zakresie, warto się nim zainteresować...
  • karen_ann 25.09.17, 11:46
    Uwaga trolle płatne
  • agnisigoe 24.08.17, 20:21
    Toxinext jest super! Warto go nawet kupić profilaktycznie, żeby się zabezpieczyć przed pasożytami! smile
  • katarzynaromulska 04.09.17, 15:32
    Polecam: eco-supplements.com/pl/zdrowie-i-uroda/toxinext/
  • katarzynaromulska 04.09.17, 15:37
    ToxiNext i Detoxic to środki, które są oparte o naturalne składniki, dobrze znane od wieków i skuteczne.
  • pola.y 25.09.17, 11:57
    Ja wytępiłam pasożyty i grzyby u Piotra Szulca zAntoniewa k Łodzi przy pomocy vega testu. Moja córka była zarażona bąblowcem i wystarczyło 8 zabiegów i bąblowca nie ma.
  • agnieszka-pietrzyk 11.10.17, 07:34
    Polecam lek alinia nitazoxanide
    Mam do odsprzedania jeśli ktoś potrzebuje zapraszam do kontaktu 791074405

--
    www.agnieszkapietrzyk.com.pl
    Psycholog-Psychoterapeuta
  • omatio 01.12.17, 22:54
    Warto od czasu do czasu sobie popijać wrotycz,działa cuda.

www.odkrywamyzakryte.com/wrotycz/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka