Dodaj do ulubionych

Glista ludzka

10.01.18, 14:14
Witam. Od 5 lat mam problemy z zoladkiem i nie tylko. Moje objawy to: wzdecia, pieczenie w zoladku, ssanie w zoladku, skrecanie, nudnosci, uczucie pelnosci i to straszne ciezkosc, bole glowy, ciagle zmeczenie , oslabienie , nie mam na nic sily, czuje sie jak bym miala jakas depresje, takie dziwne czasami podwojne widzenie, od bardzo dlugiego czasu mam temperature 37,2 caly czas, dusznosci w nocy taki swist przy oddychaniu, biegunki naprzemian z zaparciami, caly czas bym spala.Objawy od gdzies 5 lat sa codziennie, rano wstaje i juz sie zle czuje jest mi nie dobrze i wyzej wymienione, jest tak dzien w dzien. Leczylam sie u wielu lekarzy , gastrologow mialam gastroskopie gdzie wyszedl mi relfuks i przepuklina roztworu przelykowego leczyli mnie prze roznymi lekami i nadal nic. Wkoncu z polecenia trafilam do hoemopaty gdzie stwierdzili ze mam pasozyty i wykazuje im na glizdnice . Zrobilam badania krwi z rozmazem gdzie segmenty kwasochlonne gdzie norma jest 4 wyszlo 16. Bralam prazywantel 3 dni i za dwa tyg znowu, tinidazolum dalej nic. Teraz dostalam vermox wzielam 3 dni pod rzad ale nadal nic nie przechodzi za dwa tyg znowu powtorka. Ja juz niewiem co mam robic gdzie isc , jestem zalamana . Czy jest tu ktos kto by mi mogl cos poradzic ? sad
Edytor zaawansowany
  • 10.01.18, 14:19
    Jeszcze do objawow moge dodac wypadanie wlosow, i alergia i to straszna ktora tez nie mam od malego tylko gdzies od 8 lat i jest coraz gorsza sad
  • 11.01.18, 22:34
    robiłaś badania z krwi p/ciała p/gliscie ludzkiej?

--
    Sentencja Hipokratesa:

Jeśli człowiek sam sobie nie jest lekarzem, jest głupcem,
  • 12.01.18, 15:43
    Nie robilam. Myslalam zrobic z kalu ale z tego co mi wiadomo to moze wyjsc za 10 razem nawet . Ale z krwi nie wiedzialam ze mozna. Dziekuje napewno udam sie na taki badanie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.