czy będą widoczne w kale ? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy po podaniu lekarstwa na robaki , będą one widoczne w kale -
    robaki oczywiście. Badania nic nie wykazują, objawy brak apetytu,
    rozchwiane zachowania, różne kupy, charakterystyczny zapach z buzi,
    niespokojny sen - muszę dać coś na odrobaczenie? No i właśnie nasuwa
    się to pytanie, czy te robaki zabiete przez leki będą widoczne w
    kale ? Pozdrawiam
    --
    mój na zawsze
    <*>
    fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,65547357.html
    • Ja mam pytanie z innej beczki. Wiadomo, że lekarze najczęściej na
      słowo pasożyty kojarzą je z owsikami - ok, dziecko może mieć owsiki.
      Kilku lekarzy już mi powiedziało, że jeśli są owsiki to będą
      widoczne w kale. Owsiki są tak szybko rozmnażającymi się pasożytami,
      że ZAWSZE są widoczne w kale, jeśli są.
      Nie wiem jak dyskutować z takim argumentem?? My w kale nie
      znaleźliśmy do tej pory żadnych żywych robaków.
    • Owsiki sa białe, wiem, bo mialam wiele lat!

--
      Mój Miki
      Moja Fasolka
    • Wczoraj polecieliśmy z druga dawką Pyranetlum u mojego dwulatka i dziś
      zauważyłam właśnie te czarne kropki ( o których piszecie ) Wygląda to właśnie
      jak drobny mak, no wiec co to może być?
      • U swojej córki też to widziałam, dodam, ze zapperuje ją kazdego
        dnia, maku nie jada, a w necie znalazłam, ze to mogą byc przywry,
        ktoś to opisywał:
        wegedzieciak.pl/printview.php?t=1064&start=200&sid=602eb433595ba6f9311304b580a1aa86
        cytat z fotum:
        "
        Książkę dr Clark czytałam dawno, ale tyle jest w niej opisanych
        zagrożeń ze strony pasożytów, że wolałam już więcej do niej nie
        zaglądać - aż do czasu czyszczenia watroby, kiedy to na tle
        wydalonej żółciutkiej żółci zauważyłam mnóstwo czarnych kropek.
        Obadałam toto pod mikroskopem i okazało się, że to przepiękne
        przywry jelitowe w formie dojrzałych osobników.
        Wg Clark 80% ludzi jest zarażonych przywrami ( co wcale mnie nie
        pocieszyło). "
    • Witam Dziewczyny,Ja też odrobaczałam swoją córeczkę-tym razem w ciemno,wcześniej
      miała potwierdzoną glistę ludzką.Na forum Alergie ,już
      w zarchiwizowanym wątku sigvaris(mogłam cos przekręcić)czytałam że po
      odrobaczaniu jeśli robaki są można zobaczyć coś w rodzaju ciągnącego się śluzu.U
      mojej małej właśnie taki ciągnący śluz po odrobaczaniu był widoczny w
      kale.Wyglądało to dosłownie jak robaki.
    • No to musi być chyba jednak coś związane z robakami, skoro większość ma podobne
      spostrzezenia
    • Witam,jesteśmy po drugiej serii odrobaczania i dziś w kale córeczki znalazłam
      sporo długich śluzowatych nitek długości 15-20 cm.Niektóre były zbite w takie
      "gniazdko".Mam nadzieję że pozbędziemy się tego dziadostwa(glista)
    • Dzisiaj druga seria vermoxu u synka (glista), w kupie takie jakby
      małe fasolki białe, reszta kupy jednolita, zebrałam to do pojemnika,
      żeby dać do zbadania, ale potem pomyślałam, że to kawałki jabłka,
      które synek jadł po śniadaniu, tylko, czy jabłko nie powinno być
      strawione? Teraz nie wiem, bo jeżeli to jabłko to troszkę się
      ośmieszę. Widziałyście coś takiego???
    • Witam,
      Czarne kropki to mogą być jaja owsików. A czarne nitki to martwe owsiki.
      U nas zawsze Pyrantel pomaga po jednej dawce a za dwa tygodnie druga dawka i problem z głowy. Mam 1,5roczną córeczkę i zaobserwowałam u niej wybroczyne na rączce i nóżkach. Łudząco podobne do wysypki AZS. Lekarze tak informowali, że to jest AtopoweZS ale ja myślę, że to wywołały owsiki. Bo od jakiegoś miesiąca mała robiła dziwne kupy była niespokojna w nocy miała zaczerwienione wargi sromowe i dupkę ale kiedy posmarowałam alantanem rano było ok. Nie zaniepokoiło to mnie bardzo dopuki mąż nie zaobserwował u siebie objawów owsików. Dopiero wtedy zaczęłam sie przyglądać kupom córeczki. Okazało się że są wniej czarne małe punkciki i czarne niteczki. martwe owsiki. Dziś rano wzieliśmy lek naczczo. Zobaczymy co z krostami u córeczki. Co dziwne u mnie i u męża zaobserwowaliśmy krostki na dłoniach. Myśleliśmy, że z wakacji z grzybkiem wróciliśmy. Okazuje się, że zabraliśmy nowych lokatorów.
      Napiszę co z krostami u córeczki jak skończymy leczenie
      Pozdrawiam
      Kinga
    • Witam,,
      U nas zawsze Pyrantel pomaga po jednej dawce a za dwa tygodnie druga dawka i problem z głowy. Mam 1,5roczną córeczkę i zaobserwowałam u niej wybroczyne na rączce i nóżkach. Łudząco podobne do wysypki AZS. Lekarze tak informowali, że to jest AtopoweZS ale ja myślę, że to wywołały owsiki. Bo od jakiegoś miesiąca mała robiła dziwne kupy była niespokojna w nocy miała zaczerwienione wargi sromowe i dupkę ale kiedy posmarowałam alantanem rano było ok. Nie zaniepokoiło to mnie bardzo dopuki mąż nie zaobserwował u siebie objawów owsików. Dopiero wtedy zaczęłam sie przyglądać kupom córeczki. Okazało się że są wniej czarne małe punkciki i czarne niteczki. martwe owsiki. Dziś rano wzieliśmy lek naczczo. Zobaczymy co z krostami u córeczki. Co dziwne u mnie i u męża zaobserwowaliśmy krostki na dłoniach. Myśleliśmy, że z wakacji z grzybkiem wróciliśmy. Okazuje się, że zabraliśmy nowych lokatorów.
      Pozdrawiam
      Kinga
    • Witam,
      U nas zawsze Pyrantel pomaga po jednej dawce a za dwa tygodnie druga dawka i problem z głowy. Mam 1,5roczną córeczkę i zaobserwowałam u niej wybroczyne na rączce i nóżkach. Łudząco podobne do wysypki AZS. Lekarze tak informowali, że to jest AtopoweZS ale ja myślę, że to wywołały owsiki. Bo od jakiegoś miesiąca mała robiła dziwne kupy była niespokojna w nocy miała zaczerwienione wargi sromowe i dupkę ale kiedy posmarowałam alantanem rano było ok. Nie zaniepokoiło to mnie bardzo dopuki mąż nie zaobserwował u siebie objawów owsików. Dopiero wtedy zaczęłam sie przyglądać kupom córeczki. Okazało się że są wniej czarne małe punkciki i czarne niteczki. martwe owsiki i będą widoczne w kale po podaniu leku. Dziś rano wzieliśmy lek naczczo. Zobaczymy co z krostami u córeczki. Co dziwne u mnie i u męża zaobserwowaliśmy krostki na dłoniach. Myśleliśmy, że z wakacji z grzybkiem wróciliśmy. Okazuje się, że zabraliśmy nowych lokatorów.
      Pozdrawiam
      Kinga
      • Moja córka miała glistę ale po leczeniu nigdy nic nie widzialam w kale. CHoc objawy ustąpily wiec chyba ja wyleczylismy. Raz zobacyzlam cos bialego i dośc duzego. Wzielam to do badania ale nic nie wykryli.( Moze szukali jaj a nie zajeli sie osobnikiem). I czasami po leczeniu widywalam czarne niteczki, ale na kropki nie zwróciłam uwagi.
    • Mam do sprzedania lek Alinia-Nitazoksanide sprowadzony z USA jesli jest ktos zainteresowany lek ma zastosowanie na rozne pasozyty, prosze o kontakt na mail agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub tel 791074405
      Mam rowniez praziqantel 600mg w tabletkach.

--
      www.agnieszkapietrzyk.com.pl
      Psycholog-Psychoterapeuta

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.