Dodaj do ulubionych

straszny świąd skóry przy odrobaczaniu

15.03.09, 08:28
Witam.Moja córka od wczoraj wieczorem ma straszny świąd skóry ,takie
czerwone placki na całym tłowiu,na nogach nie.Jesteśmy już w
ostatnich dniach podawania furazolidonu.Nie wiem jak jej pomóc czym
posmarowa czy to normalne a może to jakaś inna choroba się
rozwija.Poradżcie co zrobić.
Obserwuj wątek
    • antyka Re: straszny świąd skóry przy odrobaczaniu 15.03.09, 18:13
      Nic strasznego sie nie dzieje, to lamblie po prostu sie wsciekaja i
      podrazniaja skore. Smaruj bepanthenem, albo tlustym dermosanem.
      U nas pomoglo - zarowno doroslym jak i dziecku.
      Absolutnie nie rezygnuj z leczenia.

      Piszesz, ze jestescie pod koniec podawania furasolidonu.
      Czy to znaczy, ze pod koniec drugiej serii?
      Czy lekarz zalecil Wam na pewno dwie serie? (U nas dopiero druga
      seria wybila gada)
      A co z Wami? Czy dorosli tez mieli podobne objawy?
      Zakladam, ze Wy takze jestescie objeci leczeniem.

      --
      hobby? bycie anty
      • jolanda35 Re: straszny świąd skóry przy odrobaczaniu 15.03.09, 23:38
        Witam.Tak jesteśmy pod koniec drugiej serii.Do tej pory nic u nikogo
        się nie działo a odrobaczamy się wszyscy , dopiero dzisiaj u mojej
        córki.Nie wiem czy dobrze myślę ale mam zamiar na własną rękę
        przeprowadzić trzecią serię po kolejnych 10 dniach przerwy.Kurcze
        coraz więcej słyszę głosów że ten furazolidon jest
        słaby .Rozmawiałam z kilkoma lekarzami i każdy to
        potwierdził.Chciałabym to dziadostwo jakoś ruszyć.Mam jeszcze drugą
        córkę u której jest zero reakcji no i my.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka