Dodaj do ulubionych

Filcowanie na sucho

03.02.11, 20:54
Witam smile Zaczynam dopiero filcować i mam przy tym mnóstwo wątpliwości smile Ostatnio taką: wydawało mi się, że im dłużej filcuję tym twardszy uzyskuję przedmiot. Jednak niektóre części "przedmiotu" robią się jakby coraz bardziej miękkie czyli mam taki moment że zamiast twardnieć czesanka robi się coraz bardziej jakby..porwana i przez to miękka. Nie wiem czy zrozumiale piszę smile Czy tak jest?
Pozdrawiam,
Justyna
Edytor zaawansowany
  • 04.02.11, 15:57
    moze za duzo welny na raz ukladasz, i po prostu srodek sie nie filcuje?
    --
    no dobra.. mam bloga... a nawet dwa
    raz
    dwa.
    polub. "panu bogu poza kotami nic się do końca nie udało"
  • 04.02.11, 20:18
    wiem o czym piszesz. włókna się jakby porwały, pokruszyły przez długotrwałe szarpanie igłą. Mam tak przy wełnach krótkowłosych, bo choć ładnie filcują się na sucho to niestety ten krótki włos ma wady.
    --
    http://i580.photobucket.com/albums/ss245/Mamoon2301/stuff/banerroseforum.jpg
  • 07.02.11, 11:00
    Mamoon no właśnie, tak jakby się porwały. Widocznie taki urok tej czesanki. Muszę po prostu uważać żeby za długo nie dziobać chyba. smile
  • 14.08.11, 15:02
    Polecam bezpłatny kurs na stronie przyjaciółki: biżuteria z filcu, bezpłatne kursy filcowania, decoupage'u, papier transferowy w praktyce - www.art-sklepik.pl/article/kursy
  • 03.07.16, 19:28
    toiowo.sklep.pl/pl/c/FILCOWANIE/99 duży wybór akcesoriów do filcowania

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.