Dodaj do ulubionych

Znaki zodiaku

18.04.12, 09:23
W watku o nickach pojaiwl sie temat naszych znakow zodiaku. Tak sie sklada, ze z soboty na niedziele, znajomy dziennikarz (pomaga w zwalczaniu tzw inwestora) rozbieral na czynniki pierwsze moje rybie jestestwo.. smile A co Wy macie ze swoich znakow? Macie typowe cechy?
Edytor zaawansowany
  • wadera3 18.04.12, 10:22
    W większości tak, ale te najgorsze cechy(mściwość i żądza zemsty) trochę u mnie złagodniały, choć nie powiem, jeśli ktoś mnie skrzywdzi, nie martwi mnie jego niepowodzenie.
    Najlepszą i wystarczającą(dla mojego ego) zemstą jest moment, kiedy wiem, że tego"złego" mogłabym paskudnie udupić. Nigdy jednak nie zrobiłam tego, mimo nadarzających się okazji.
    Cała reszta, opisywana w charakterystykach - pasuje, choć może bez szałuwink
    Np. nie zmieniam mężczyzn jak rękawiczki, choć święta nie jestem, i będę miała co wspominać na stare latabig_grin
    ale za to w uczuciach i lojalności - stała.

--
    Z jednej strony trzeba się cieszyć, że SB już nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni

Drobiu mówię stanowcze STOP!
  • uleczka_k 18.04.12, 10:33
    wadera, jesteś skorpionem?
    Ja jestem rak: i zgodnie z opisem zachowania ludzi spod tego znaku jestem obrażalska, humorzasta i kapryśna. Oprócz tego samotnik i domator.
    I się doskonale dogaduję ze skorpionami big_grin
    --
    http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
  • agnes-05 18.04.12, 13:00
    typowy bliźniak.smile
  • wadera3 18.04.12, 13:22
    Skorpionem, skorpionemsmile
    Ja się ze wszystkimi dogaduję....pod warunkiem, że mnie słuchająbig_grin

--
    Z jednej strony trzeba się cieszyć, że SB już nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni

• uleczka_k 18.04.12, 13:34
    big_grin no, wadera, jakbym swojego chłopa słyszała!
    (jestem spokojny, dopóki nikt mnie nie zdenerwuje smile )
    --
  • wadera3 18.04.12, 14:20
    No! wink
    --

• fajnykotek 18.04.12, 14:42
    jestem. Czy typowy? Nie mam pojęcia, nie wierzę w znaki zodiaku. Charakter dziedziczy się po przodkach, Ja jestem porywcza, lubię rządzić, szybko wpadam w furię, ale za 5 minut mi przechodzi. Nie obrażam się, jestem szczera (za szczera). Te wszystkie cechy mają kobiety w rodzinie mojej mamy: moja babcia, jej siostra, moja ciocia (córka tej siostry), moja mama. Z opowiadań wiem, że prababcia też taka była.
  • olinka20 18.04.12, 16:01
    Skorpion.
    Niestety jestem msciwa i pamietliwa, złosliwa juz mniej ( jak byłam młodsza to bawiło mnie bycie złosliwym, ale dorosłam).
    Ale ogolnie to jestem miła i fajna, te złe cechy uwypuklają sie tylko jak ktos mi nadepnie na odcisk.
    I dobrze z rybkami mi sie zyjewink

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • saga55-5 18.04.12, 18:06
    Ja skorpionica, jakoś mściwa i wredna nie jestem.
    Jak ktoś mi porządnie podpadnie, po prostu kończę znajomość lub utrzymuję ją po prostu w sposób dyplomatyczny ( z rodzina czasami nie da się tak po prostu zakończyć znajomości )
    Jestem czasami trochę za bardzo porywcza, ale szybko mi mija
  • pi.asia 18.04.12, 18:28
    O matko, ale gniazdo skorpionów wink
    Z antyhoroskopu:
    "Najwięcej zbrodniarzy rodzi się, gdy Słońce stoi w znaku Skorpiona. Jeśli Skorpion mówi, że ceni twoją przyjaźń, to znaczy, że właśnie napisał donos do szefa. Nigdy nie wybacza. Demonicznie inteligentny, psychopatycznie zaborczy, o wszystko zazdrosny".

Te dwie cechy idealnie pasują do jedynego znanego mi osobiście Skorpiona.

Ja jestem Panna, o mnie antyhoroskop mówi: "Ma wdzięk słonia, pomysłowość królika, gderliwa i skąpa. Wszystko co mówi i robi jest solidne i śmiertelnie nudne. Na starość pisuje ckliwe pamiętniki"

Strzelec - moralność podwórzowego kota: wie, że wszystkich dziewczyn nie przeleci, ale próbuje. Ma zdolności artystyczne, którymi katuje wszystkich naokoło. Zero taktu. Jeśli czegoś nie wypada powiedzieć, zawsze to powie.

Rak - jego hasła to "do tyłu!" i "za moich czasów". Konserwatysta do szpiku kości, wiecznie marudzący i niezadowolony. Najchętniej ubiera się w salopę po babci albo bonżurkę po pradziadku.

smile
  • yoma 19.04.12, 10:57
    Baran. Uparty, solidny, z twardą czaszką Baran smile

Małżonek mój ukochany Skorpion i jakoś tak sobie żyjemy smile
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • wadera3 19.04.12, 12:28
    No wiadomo, Skorpiony są do kochaniasmile

--

• yoma 19.04.12, 13:00
    Oczywiście, masz 100% racji, Skorpionico smile
    --
    Człowiek to demiurg. Rozpędził elektrony, żeby druciki wolframowe podgrzewać i słońce udaje [by Paco_Lopez]
  • uleczka_k 19.04.12, 12:12
    pi.asia, popłakałam się ze śmiechu big_grin
    --
  • yoma 19.04.12, 13:00
    Właśnie, Piasia, daj barana smile
    --
    Nowości i tak nie dogonię. Przecież to z fabryki wychodzi już przestarzałe. [by Inna 57]
  • kromisia 19.04.12, 14:03
    i zarzuc koziorozcem, przy okazji smile

ja jestem uparta, upierdliwa, diametralnie zmieniajaca humory ( w kilka sekund moge sie wkurzyc....ale to akurat moge miec po ojcu wink, pamietliwa. Baaaaardzo pamietliwa....potrafie po kilku latach wyciagnac jakas uraze ( mimo, iz potrafie wybaczyc ).. smile
    --
    kromisiaa.blox.pl
    garnek.pl/kromis
    portalafn.pl
  • salimis 19.04.12, 15:19
    No cóż, ja jako Skorpion jestem potulna jak baranek,ugodowa i w ogóle do rany przyłóż.
    Zartooowałaam http://s9.rimg.info/18394b991ce086ff2eb1da10566e9aa6.gif

Pamiętam wyrządzone mi krzywdy aczkolwiek nie jestem mściwa.Pamiętam również te dobre rzeczy i jestem wdzięczna do końca życia.

CytatNie potrafią powstrzymać się z krytyką jeśli coś lub ktoś im się nie spodoba.

Pasuje do mnie jak ulał, długo jestem cierpliwa ale jak się już wkurzę to walę prosto z mostu i na temat.
    Nie wiem czy skorpiony maja duże poczucie humoru,ja w każdym bądź razie mam ogromne i nie obrażam się tak łatwo.Potrafię śmiać się z samej siebie.
    Jak coś zaczynam robić to do końca,nie cierpię niezorganizowanych osób.Doprowadzają mnie do białej gorączki.

--
    http://s6.rimg.info/c90fc5ead51c33fef44bd33679e9835c.gif
  • maryshaa 09.05.12, 15:40
    Jestem lwem smile Ale z początku znaku, więc czasami rakuję smile
  • babcia47 19.04.12, 17:01
    zgodnie z peselem jestem rak..ale chyba coś się musiało rodzicielom pokiełbasić, gdy podawali moją datę urodzenia wink))
    --
    Lady Sybil chrapała cicho. Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc, że tylko to drugie chrapie...
  • pi.asia 19.04.12, 19:48
    to co pisałam wcześniej, to były fragmenty antyhoroskopu drukowane ongiś w Filipince i kołaczące się gdzieś po zakamarkach pamięci.

A teraz będzie znaleziony w necie antyhoroskop, wzbogacony tym co pamiętam z tamtego, pierwszego. Czytacie na własną odpowiedzialność.

BARAN
    Jako dziecko Baran jest postrachem podwórka, uciekają przed nim okoliczne koty i wiewiórki. Gdy dojrzewa, zaczynają się kłopoty z nauką, zwłaszcza z ortografią. Większość Baranów zdaje jednak maturę przed czterdziestką. Jak sama nazwa wskazuje, Baran pozostaje niedomyślny w kontaktach z płcią przeciwną i gdy dochodzi do obiecujących sytuacji damsko-męskich, wiara pokładana w jego urok osobisty kończy się jak marcowe przymrozki.

BYK
    Zodiakalny Byk to wątłe, chuderlawe stworzenie, przekonane, że jest królem życia i parkietu. Poza tym liczykrupa, lizus i donosiciel. Podrywa wszystko co się rusza a od żony i dzieci pobiera myto za przejście przez kuchnię. Zgrywa twardziela ale drży na dźwięk słowa „borowanie”. Jest czuły na uroki życia – wieczorny mecz, dyskusje pod budką z piwem i udział w telekonkursach to jego pasje. Szybko łysieje.

BLIŹNIĘTA
    Ten znak zodiaku charakteryzuje się histeryczną, wredną naturą a także skłonnością do hazardu, używek i głupiego śmiechu. Bliźniak nie ma problemu z dokonywaniem wyborów – ostatnią monetę wrzuca do automatu w kasynie pod dworcem. Często zwodzi go intuicja i poczucie kierunku, zwłaszcza podczas powrotu do domu z nocnego spaceru. Jeśli ktoś umawia się z dwiema osobami na tę samą godzinę w dwóch miejscach, to na pewno Bliźniak. Opowiada nudne dowcipy i całe życie marzy o wielkiej przygodzie. Kończy zazwyczaj na spacerniaku.

RAK
    Małego raka boją się ciocie na przyjęciach rodzinnych, ma bowiem tendencję do ściągania obrusów ze stołu razem z zastawą i zatapiania biżuterii po babci w słoju z konfiturami. W późniejszym życiu przejawia jednak wiele wdzięku, co z tego, że jedynie we własnym mniemaniu. Niezwykłą umiejętnością zakładania nóg na głowę zyskuje sympatię gawiedzi i często znajduje miłość – jeszcze brzydszą niż on sam. Pielęgnuje w sobie tęsknotę za starymi dobrymi czasami, używając zwrotu "Daj ać ja pobruszę" i dziwi się, że natychmiast dostaje w pysk.

LEW
    Leniwy, ponury znak ze skłonnością do migreny i rozpusty. Lubi podkreślać swoją brzydotę zwracającymi na siebie uwagę atrybutami typu złote zęby, transparentne kolczyki i ubrania z lat młodości. Marzy o czasach, w których wszyscy ludzie kochali się wzajemnie, mimo to można go przyłapać na bójce z kierowcą samochodu, który stoi obok w korku. Żonom doradzamy nie dodawać do zupy zbyt wiele soli.

PANNA
    Młoda Panna wykazuje predyspozycje do zostania starą panną. Przy odrobinie szczęścia znajduje jednak krótkowzrocznego partnera. Ambitna (ugotowała dziś obiad), inteligentna (wygrała toster za wypełnienie krzyżówki). Nerwica natręctw nie pozwala jej czasem spać, gdyż nocami pilnuje, czy nikt nie ukradł tostera. Pozorna normalność odbija się na dzieciach, które kończą w poprawczaku lub zakładzie dla obłąkanych.

WAGA
    Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod tym znakiem. Dwie lewe ręce, tępy słuch i wzrok, poczucie humoru i ambicja w zaniku. Zodiakalna waga zachowuje się jak słoń w składzie porcelany. Potrafi podpalić sobie włosy komunijną świecą, zaginąć w dyskoncie spożywczym i spaść z ruchomych schodów. Pamiętliwa i mściwa, potrafi ścigać przez lata za nieoddanie pożyczonej chusteczki higienicznej.

SKORPION
    Dręczy przyjaciół i kocha wrogów. Pragnie być tajemniczy, preferuje więc przebywanie w kulturalnych miejscach z tomikiem wierszy (najczęściej trzymanym do góry nogami). Ma klasę ale przepuszczać kobiety w przejściu przeszkadza mu wrodzona duma i uprzedzenie. W chwili emocji potrafi rzucić talerzem i cięższym sprzętem. Talent strategiczny wykorzystuje manewrując wózkiem w supermarkecie. Podtapia się na basenie.

STRZELEC
    W młodości herszt przedszkola, na starość upierdliwy dziadyga. W międzyczasie zatruwa życie bliskim i nieznajomym. Dom zaczyna sprzątać dopiero, gdy sąsiad zatruje się oparami, wydostającymi się z jego lodówki. Trudno mu się związać na stałe, gdyż żadna kobieta nie gotuje lepiej niż mama. Śmieje się z własnych dowcipów zanim opowie je do końca, je banana bez obierania skórki i instaluje na ogrodzeniu elektryczny pastuch na psy sąsiada.

KOZIOROŻEC
    Zodiakalny masochista i ekscentryk, podejrzliwy ponurak, fanatyk brydża i żelków. Zapraszając kobietę do restauracji nie ma nic przeciwko, by za niego zapłaciła. Jego zamiłowanie do sztuki objawia się w umieszczaniu na stacjach kolejowych obelżywych floresów. Jest szczęśliwy gdy znajdzie na ulicy niedopałek, gdy ktoś się przewróci i gdy dziecko przyniesie pieniądze ze sprzedaży zapałek. Fałszuje.

WODNIK
    Z powodu swego daleko posuniętego analfabetyzmu i specyficznej inteligencji Wodnik jeszcze nie wie, że człowiek stanął na księżycu. Rozmnaża się w miarę sił. Ma predyspozycje do zawodów typu radiesteta, rzeźnik, koszykarz-plecionkarz. Czasem bywa agresywny, ma też tendencje do schizofrenii. W chwilach emocji zdaje mu się, że jest bokserem na ringu, czego później na komisariacie nie jest sobie w stanie przypomnieć.

RYBY
    Jako dziecko boi się wszystkiego i gryzie w rękę wujka, przebranego za świętego Mikołaja. W dojrzałym wieku lubi broń białą, pasztet i harlekiny. Podczas lunatykowania wyjada jedzenie z lodówki i maluje bohomazy na ścianach kuchni. Zodiakalne Ryby są drażliwie usposobione, jeden przesolony obiad to dla nich przyczynek do rozwodu a dziecko za czwórkę z klasówki oddają do adopcji. Nie potrafią się rozstać z sentymentalnie przechowywanymi zębami mlecznymi i obciętymi włosami.

• yoma 19.04.12, 19:55
    Hyhyhy

wszystko się zgadza, z wyjątkiem ortografii smile
    --
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • kromisia 20.04.12, 07:11
    no masz, tom sie dowiedziala big_grin
    --
    kromisiaa.blox.pl
    garnek.pl/kromis
    portalafn.pl
  • yoma 20.04.12, 12:27
    Byk się zgadza jak ulał, miałam ongi chłopa Byka smile
    --
    Kochanie, potrzebuję pilnie sześciu par nowych butów, bo muszę włożyć pigwę do mojej koronkowej bielizny!
  • zew-is 25.04.12, 12:02
    ja spod wagi, to się dopiero dowiedziałam big_grin
  • kr_ka_11 09.05.12, 10:05
    ja też waga smile ten horoskop mnie powalił big_grin
  • aankaa 25.04.12, 12:11
    "specyficzna inteligencja wodnika"
    no tom się o sobie dowiedziała big_grin
  • mysiulek08 01.05.12, 00:28
    > LEW
    > Leniwy, ponury znak ze skłonnością do migreny i rozpusty. Lubi podkreślać swoją
    > brzydotę zwracającymi na siebie uwagę atrybutami typu złote zęby, transparentn
    > e kolczyki i ubrania z lat młodości. Marzy o czasach, w których wszyscy ludzie
    > kochali się wzajemnie, mimo to można go przyłapać na bójce z kierowcą samochodu
    > , który stoi obok w korku. Żonom doradzamy nie dodawać do zupy zbyt wiele soli.
    >
    No coz, Pi, trafilas w sedno tongue_out szczegolnie z ta sklonnoscia do migreny i lenistwa. Wprawdzie zlotych zebow nie posiadam, tylko troche tytanu smile ale za moda fakt, nie podazam. A i lwi egoista ze mnie.

--
    [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=121219]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xe/yb/ncoj/b90atWpwGh8dShHqDX.jpg
  • princesswhitewolf 25.04.12, 12:28
    No tak ale ten znak zodiaku....ale to tylko Slonce w Znaku. Rownie istotny jest Ksiezyc w znaku, jak i Ascendent

Zodiakalny Rak z Ksiezycem w Rybach i Ascendentem w Strzelcu na ktorym przycupnal Neptun od strony 12 domu...
  • pi.asia 01.05.12, 10:16
    szukałam, szukałam i znalazłam - piękna piosenka grupy Pod Budą. Gościnnie występuje Ryszard Rynkowski.
    Uwierzycie, że ta piosenka ma już z 15 lat?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka