Dodaj do ulubionych

Dzisiaj w szpitalu

13.01.14, 20:12
dzisiaj w szpitalu wesoła nowina
Bo nasza Yoma wkrótce do doma już zabiera syna
Jarema jedzie, niech mu się wiedzie
Fanfary grają, kumy witają
Armaty strzelają, rodzice sprzątają
Cuda cuda ogłaszają, etc. ♫

Jak mu się w ciągu tygodnia nie pogorszy. Trzymajcie co trzeba.
--
PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie prezesa.
Edytor zaawansowany
  • klaryma 13.01.14, 20:34
    wspaniala wiadomosc! Trzymamy smile
  • barba50 13.01.14, 21:44
    Superowo smile Jasne, że trzymamy!!!
    --
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • aankaa 13.01.14, 22:14
    uff, no, wreszcie !!!
    <fanfary, owacje na stojąco, uściski, całusy, płatki róż rzucane pod nogi>
  • dzedlajga 13.01.14, 22:17
    No pewno, że trzymamy, wszystko co się da. Cieszymy się na zapowiedź i czekamy na wieści o przeprowadzce.
  • aankaa 13.01.14, 22:39
    i zdjęcia z domciu...
  • yvi1 13.01.14, 22:55
    Jak Jaremka juz duzy bedzie i slawny( w co wierze absolutnie) to przynajmniej nie przezyje szoku.
    Zadne paparazzi go nie zdziwia,po tym jak od poczatku mial takie grono wielbicielek smile,smile,smile.
    Ciesze sie sie ogromnie i trzymam kciuki za pierwsze przespane noce smile.
  • zaba_300 14.01.14, 06:43
    Gratulacje! Trzymamy mocno kciuki i pazurki. Miłego sprzątania życzymy smile !
  • dorcia1234 14.01.14, 09:12
    Ale superowa wiadomość na rozpoczęcie dzionka.
    Kciuczyska trzymamy oczywiście - to nic, że domownicy obiadu nie dostaną smile
    --
    www.pajacyk.pl
    ulubione forum Gwiazdki 2001:
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • niutaki 14.01.14, 10:42
    dobre wiesci, trzymam wiadomo!
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • karple 14.01.14, 11:59
    OOOOO to trzymam na całego!!!!!
    --
    Muszę się do czegoś przyznać: Mam na imię Karolina....... i jestem KOTOHOLICZKĄ big_grin
  • pi.asia 14.01.14, 17:39
    Fajerwerki, meksykańska fala, confetti, balony i chińskie lampiony!
    Kciuki oczywiście, o tym nawet pisać nie trzeba smile
  • elzbieta.24 14.01.14, 18:15
    Cudowna nowina,nareszcie wszyscy w domowych pieleszach.Kciuki trzymane.
    --
    http://www.freesmileys.org/emoticons/emoticon-animal-066.gif
  • ortolann 14.01.14, 18:34
    Trzymamy, trzymamy! Strasznie mi się spodobał opis Pi.Asi z tymi wystrzałami, lampionami i balonikami! Tak się właśnie cieszy świat na przyjście oj, maluśkiego, maluśkiego, maluśkiego, kieby re-ękawickaaa, albo li-tyz, jakoby, jakoby kawołecek smycka. Yoma - trzymamy kciuki, żeby był silny i zdrowy.
    --
    http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
  • mitta 14.01.14, 21:35
    Trzymamy, co trzeba i wierzymy, że będzie dobrze.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/gg/wb/qpz8/yq5lrRRhXRFC0Ai0qX.jpg
  • yoma 15.01.14, 10:37
    Eeee, on już jest duzo, duzo więksy kieby rękawicka smile

Tego nie było, nie?
    fotoforum.gazeta.pl/photo/8/xa/ui/jmah/OJ07173frBRR83zz6B.jpg
    --
    Uwłaszczyło się
    niech żyjebig_grinDD
  • karple 15.01.14, 10:55
    O rajuśku- ale Jaremka już duży!!!!Super zdjęcie!!!
    --
    Muszę się do czegoś przyznać: Mam na imię Karolina....... i jestem KOTOHOLICZKĄ big_grin
  • yoma 15.01.14, 12:09
    A jak pięknie trzyma ep, nie? smile

Jest opcja, że już w piątek wyjdzie. Strasznie go profesor chce wypchnąć, podejrzewam naciski natury budżetowej.

App to czytały? Jak już się tu bulwersowałam na ten temat, to wybaczcie i pomińcie.
    poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,15222567,NFZ_oszczedza_na_wczesniakach___Ktore_dzieci_mamy.html
    --
    Jarema wyłaź!
  • niutaki 15.01.14, 13:24
    ale silaczsmile
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • arim28 15.01.14, 23:12
    Jej, nawet faldki tluszczyku ma wink
    I ta wola walki na buzce - w piatek w domu? Kciukam za piatek i niech juz wreszcie z gorki bedzie, bez komplikacji.

--
    http://emoty.blox.pl/resource/36_1_37.gif
  • yoma 16.01.14, 18:16
    W piątek w domu smile Karetka zamówiona na samo południe, Przylądek Canaveral może zacząć odliczanie.
    --
    Kobyła ma mały bok
    Ogrodnik ma wielki łeb, jest ślepy, lubi dobrze zjeść i czyta Herriota
  • saga55-5 16.01.14, 18:19
    Gratuluje smile
  • yoma 16.01.14, 18:23
    Walnijcie mnie tam która w ep, bo tremę mam jak cholera smile
    --
    Kobyła ma mały bok
  • saga55-5 16.01.14, 18:24
    Weź się Kobieto uspokój !!! wink
    Jutro trema minie jak przytulisz swojego Skarba smile
  • pi.asia 16.01.14, 18:35
    Yoma, z doświadczenia - wieloletniego!!! - wiem, że tremę się ma, dopóki jest się za kulisami. Gdy wychodzi się na scenę, zamiast tremy pojawia się adrenalina i euforia. I leeeeciiii!!! I u Ciebie też tak będzie, zobaczysz. Jak się Jarema pojawi w domu, to Ty już nie będziesz stać za kulisami i ogryzać paznokci, tylko wejdziesz na scenę grać jedną z dwóch głównych ról i będziesz ją grać śpeiwająco. W końcu teoretycznie przećwiczyłaś wszystko tysiące razy, prawda? A więc jazda na scenę, niech zabłysną Ci światła ramp, i zobaczysz jak gładko się potoczy ten neverending spektakl.

A z boku będzie patrzeć życzliwa publiczność. Czyli my. O.
  • yoma 16.01.14, 19:17
    Teoretycznie! Praktycznie przećwiczyłam, co ty myślisz, że ja przez te godziny w szpitalu siedzę i gapię się w inkubator? tongue_out Przeszkoleni jesteśmy obydwoje jak ta lala...

Ot teraz chłop siedzi w szpitalu, a ja sprawdzam w domu, czy na pewno wszystko jest. Ciekawe, o czym zapomniałam big_grin
    --
    Jarema wyłaź!
  • wadera3 16.01.14, 19:20

Toć się babo nie wydurniaj, wiesz co masz robić? Wiesz, no to rob i szlus(koniec ze spankiem do południa) Jakby co dzwoń do siostry(starszej).

--
    Lepiej grzeszyć, a później żałować, niż żałować, że się nie zgrzeszyło
  • yoma 16.01.14, 19:28
    Bóg zapłać, siostro (starsza) smile
    --
    Uwłaszczyło się
    niech żyjebig_grinDD
  • olinka20 16.01.14, 20:39
    Ale słodziak, jak sunie do tego smoczka na brzuszku!
    To jutro Wielki Dzien!!!!
    Trzymaj sie Yoma i mężu yomowy!! Będzie dobrze!
    --
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • yoma 16.01.14, 21:15
    Będzie. Już mi lepiej. Dzięki za danie w ep smile
    --
  • karple 16.01.14, 22:07
    Super, super, super!!!! Yoma- dacie radę, a jak nie to w ep big_grin
    A tak poważnie- wszystko będzie dobrze!!! Najważniejsze, że cała wasza trójka bedzie szczęśliwie w domku..... Buziaki dla was i czekamy ze zniecierpliwieniem na każda wiadomość z pierwszych chwil Jaremki w domu kiss
    --
  • aankaa 16.01.14, 22:50
    <jeb> w ep
  • yvi1 16.01.14, 23:24
    Kochana,bedzie dobrze smile
    My matki jestesmy dziwnymi stworzeniami.Jestesmy zdolne do wszystkiego dla naszych dzieci.
    I w twoim wypadku nie bedzie inaczej,po 5 minutach ( no dobra,10 ) poczujesz sie jakby juz tak zawsze bylo.A i jeszcze maz wypraktykowany,to co ma byc?smileBedzie dobrze i juz,pamietaj ile dobrych mysli i zyczen jest z cala wasza rodzinka!
    Cmok dla dzidziusia,brawa dla taty ,gleboki oddech dla mamy i mizianko dla koty smile
  • yoma 16.01.14, 23:30
    Dzięki smile Aankaa krótko i treściwie.... big_grin
    --
    Jarema wyłaź!
  • yoma 18.01.14, 00:20
    Wszyscy żyją. Szczegóły w późniejszym terminie smile
    --
    Jarema wyłaź!
  • saga55-5 18.01.14, 00:35
    Znaczy się rodzinka w komplecie i daje radę tak ? smile
  • biedroneczka47 18.01.14, 18:41
    Jakem zasadniczo niepijąca to dobywam zaraz bimberek co mi od wakacji w zamrażarce zalega. Na zdrowie dla całej rodzinki ! <tysiące balonów lecą w niebo>
  • yoma 18.01.14, 22:03
    Zdrowie Jaremki smile Dzięki wszystkim, a z tej strony wszyscy w komplecie smile

Taka obsługa dziecka to jest prosta. Napełnić butelkę, opróżnić butelkę, umyć butelkę, wygotować butelkę, napełnić butelkę... smile
    --
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • wadera3 18.01.14, 23:06
    A pampersy sam sobie zmienia? wink
    --
  • pi.asia 18.01.14, 23:13
    Napełnić butelkę, opróżnić butelkę, umyć butelkę, wygotować butelkę, napełnić butelkę...

Z cycem byłoby jeszcze prościej, bo nie trzeba wygotowywać wink
  • barba50 18.01.14, 23:50
    Ale z cycem to już tatuś by nie dał rady. A tak może się wykazać.
    Tu np. w wersji zaawansowanej (okołorocznej)

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/23/9xh5.jpg

Łosoś, brokuł, marchewka, groszek zielony... Mniam.
    --
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • biedroneczka47 19.01.14, 11:34
    Dziecko, które je warzywa to skarb wink
  • yoma 19.01.14, 23:04
    Tatuś się wykazuje jak trza smile

Aaa... pampersy zmieniać... no wiedziałam, że o czymś zapomniałam... tongue_out a poważnie, to się właśnie dowiedzieliśmy, że sondy żołądkowej nie trzeba zmieniać codziennie, no żeż, to czemu nas do tej pory uczyli, że trzeba?

Wykąpaliśmy go pierwszy raz w życiu (jego) i śpi po tym jak niemowlę smile
    --
    Jarema wylazł!
  • wadera3 19.01.14, 23:21
    W szpitalu uczyli na wszelki wypadeksmile
    Oczywiście, że nie trzeba codziennie, mówiłam - pytaj.

--
  • yoma 22.01.14, 23:45
    Do głowy mi nie przyszło, myślałam, że wiedzą, czego uczą...
    --
    Oszołomy z Greenpeace i tym podobnych organizacji, proszę natychmiast przywrócić globalne ocieplenie, bo w ryja.
  • yoma 19.01.14, 23:05
    Pi, a skąd ja ci wezmę cyca... Bym miała, tobym dała tongue_out
    --
    Jarema wylazł!
  • mitta 24.01.14, 12:44
    Yoma, załóż już nowy wątek pt. dzisiaj w domu. I zdawaj relacje w wolnych chwilach.
    Powodzenia!
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/gg/wb/qpz8/yq5lrRRhXRFC0Ai0qX.jpg
  • dzedlajga 24.01.14, 14:30
    mitta napisała:

> Yoma, załóż już nowy wątek pt. dzisiaj w domu. I zdawaj relacje w wolnych chwil
    > ach.
    > Powodzenia!

Z ust mi to wyjęłaś. Tylko nie zdążyłam napisać, bo zalatana dziś byłam.
  • yoma 24.01.14, 22:59
    No cóż. Dziecko wymaga mania go na oku 24/24, więc mamy. Śpimy na zmiany. Trochę się martwię o chłopa, bo zarywa swoje zmiany spania (Wadera, możesz go opieprzyć jakoś dyplomatycznie przy okazji). Do normalnej obsługi niemowlęcia dochodzi obsługa medyczno-techniczna, co żre czas i energię, ale powiem wam, że warto było smile

A poza tym to jest fajne, normalne, kontaktowe dziecko, z którym się można dogadać smile Tylko nie wiem, co będzie z wizytami u specjalistów. Czarno widzę wożenie po szpitalach dzieciaka na tlenie, ze ssakiem pod pachą i w mróz jak skurczysyn.

Zdjęcia kiedyś, bo smarkfonem nie umiem, a przerzucać na kompa za dużo roboty.
    --
    Kobyła ma mały bok
  • zaba_300 25.01.14, 16:05
    a kiedy macie wizytę? Mróz ma zelżeć w ciągu tygodnia. Buziaki dla Jaremy (wirtualne, bo prawdziwych bym nie śmiała!)
  • yoma 25.01.14, 17:03
    Śmiało smile

Nie wiem. Milion wizyt, niektóre już przekładane. Jest jeszce ten problem, że a) on może dostać skurczu oskrzeli od byle czego, np. od zimnego powietrza, b) jak otulić szyję dziecku, które oddycha szyją?

Nasz lekarz myśli, może coś wymyśli.
    --
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • zaba_300 25.01.14, 19:22
    No faktycznie, jest problem z otulaniem. Może jakiś namiot nagrzany? Nie wymyślili jakiś przenośnych inkubatorów?
  • yoma 25.01.14, 19:58
    Ależ oczywiście, w szpitalach są, ale nie dla ludzi, którzy muszą pojechać z dzieckiem do szpitala. ..
    --
    Na zawsze zrazem!
  • arim28 30.01.14, 13:31
    j.w. wink

--
    http://emoty.blox.pl/resource/36_1_37.gif
  • yoma 31.01.14, 21:42
    Rośnie. Testowaliśmy wczoraj i dzisisj nianię, czyli pewnie w przyszłym tygodniu uda mi się coś więcej napisać.
    --
  • yoma 03.02.14, 20:56
    Mały znowu w szpitalu. Być może wirusa podłapał. Prywatnie myślę, że postanowił pomóc starym i załatwić sobie transport na te wszystkie badania, pogotowie go przewiozło smile
    --
    Najdłuższy miesiąc w roku to trzeci.
  • zaba_300 03.02.14, 21:34
    Ojej. Trzymam kciuki, żeby jednak za długo tam nie siedział.
  • dzedlajga 03.02.14, 21:43
    Dobrze, że wam spryciarz tak próbuje pomóc, ale niech się okaże, że tylko udawał i po badaniach szybko wróci do domku.
  • karple 04.02.14, 09:55
    Ojej bidulek..... Trzymam mocno kciuki żeby wirus szybko się poddał i Jaremka mógł wrócić do domku i na dłuuuuugo zapomnieć o szpitalach i chorobach!!
    --
  • aankaa 04.02.14, 23:54
    Prywatnie myślę, że postanowił pomóc starym i załatwić sobie transport na te wszystkie badania, pogotowie go przewiozło
    i tego się, yomatko, trzymaj !
  • dzedlajga 05.02.14, 10:15
    Co tam u malucha? Wirus odpuszcza?
  • yoma 05.02.14, 11:21
    Chyba tak. Wczoraj już nie miał gorączki i spuszczał manto pielęgniarkom smile
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka