Dodaj do ulubionych

Poszukuję dostawców nowych ubrań, outletu

15.06.13, 13:13
Prowadzimy duży sklep internetowy oraz kilka sklepów w Warszawie Codziennie wystawiamy ok. 800-1000 szt ubrań.

Poszukujemy dostawców nowych ubrań z metą mix , oraz outletu.

pozdrawiam

Wojtek
Edytor zaawansowany
  • monikalion 28.06.13, 17:07
    prosze o kontakt monikalion@gazeta.pl
    Dziekuje
  • prawdziwy_tenos 01.07.13, 21:46
    Witam.
    Proszę o kontakt w spr. ofert na grzegorz.szafarz@tenosmoda.pl
  • vioski 07.08.13, 04:27
    ____LOKALIZACJA WROCŁAW________________ WYPRZEDAŻ PO LIKWIDACJI . MOŻLIWA NEGOCJACJA CEN . ODZIEŻ NOWA I UŻYWANA_______________.

----------------------------- KONTAKT vioski@poczta.fm 790745228--------- tel.

__________ MOŻLIWA WYSYŁKA __________________

Witam,

Mam do odsprzedania: odzież dziecięcą Outlet nową z końcówek kolekcji Angielskie marki , odzież nową Outlet Bon Prix oraz używaną damską i męską SORT/CREAM , a także selekcjonowane torebki -- wszystko po likwidacji sklepu . Przechowywane jest wszystko w suchym miejscu. Zadbane. Przesyłam ofertę może Państwo będą zainteresowani?

1. Pakiet odzieży dziecięcej chłopiec/dziewczynka wiosna/jesień, angielskie końcówki kolekcji ok 150-200 szt --- cena 11 zł brutto Różne rozmiary. Popakowane w woreczki . Gotowe do dalszej odsprzedaży.

2. Odzież NOWA BonPrix Kobieta, Mężczyzna, Dziecko - ok. 350-400 szt. łącznie są to nowe końcówki kolekcji 2012 /2013 cały sezon w większości kobieta - dużo sukienek eleganckich wieczorowych , ciążowe, jeans - posortowane w kartonach i opisane. Bon Prix, męskie jeans, bluzy, bluzki - bardzo ładne rzeczy także posortowane i opisane w kartonach. 16 zł za szt. - do negocjacji

3. Torebki selekcjonowane świetna jakość ok. 60 szt. - cena do uzgodnienia za szt.

4. Odzież używana sort ładna bez obcych zapachów - dziecięca , damska- niewiele męskiej - ok. 300 -400 - cena - do ustalenia za szt.

5. Cream anglia 32 zł za kg.

Pozdrawiam i zapraszam , najchętniej sprzedałabym to w całości wtedy możliwa większa max negocjacja cen.

vioski@poczta.fm
  • duo_outlet 03.07.13, 10:14
    Witam.
    Proszę o kontakt pod nr tel. w sprawie zaopatrzeznia. 509 666 491 lub 509 014 277
  • szomher 04.07.13, 14:37
    Everlast, Adidas, Puma, Lonsdale i inne 18zł/szt. Oryginalne z UK. Prosze o kontakt mailowy szomher@wp.pl lub telefoniczny 534023162
  • anetamil 01.06.16, 13:26
    Witam
    Jestem zainteresowana oferta, czy to jeszcze aktualne?
    Proszę przesłać ofertę na anetamil@op.pl
    Pozdrawiam
  • p267 08.07.13, 15:47
    Jestem zainteresowany. Proszę o ofertę na p267@gazeta.pl. Dziękuję
  • vioski 09.07.13, 15:58
    Kontakt vioski@poczta.fm 200 szt. OKAZJA LIKWIDACJA SKLEPU 14 zł netto za szt. Pzdr i zapraszam. Mogę przesłać zdjęcia zainteresowanym.
  • vioski 09.07.13, 20:41
    Witam,

Mam do odsprzedania: odzież dziecięcą Outlet nową z końcówek kolekcji Angielskie marki , odzież nową Outlet Bon Prix oraz używaną , a także używane selekcjonowane torebki -- wszystko po likwidacji sklepu internetowego. Przechowywane jest wszystko w suchym miejscu. Zadbane poopisywane. Większość ze zdjęciami . Przesyłam ofertę może Państwo będą zainteresowani?

1. Pakiet odzieży dziecięcej chłopiec/dziewczynka angielskie końcówki kolekcji wraz ze zrobionymi zdjęciami cena 2800 zł za całość ponad 200 szt. + koszt przesyłki. Różne rozmiary. Popakowane w woreczki i opisane rozmiarami. Gotowe do dalszej odsprzedaży bez konieczności rozpakowywania i robienia zdjęć.

2. Mam także BonPrix Kobieta, Mężczyzna, Dziecko - ok. 400 szt. łącznie są to nowe końcówki kolekcji 2012 /2013 cały sezon w większości kobieta - dużo sukienek eleganckich , ciążowe, jeans - posortowane w kartonach i opisane. Bon Prix, męskie jeans, bluzy, bluzki - bardzo ładne rzeczy także posortowane i opisane w kartonach. 16 zł za szt. - do negocjacji

3. Torebki używane świetna jakość ok. 60 szt. - 14 zł za szt.

4. Odzież używana sort ładna bez obcych zapachów - dziecięca i damska - ok. 200 szt. - od 2zł dziecięca do -4 zł. damska za szt.

Pozdrawiam i zapraszam , najchętniej sprzedałabym to w całości wtedy możliwa negocjacja cen.

vioski@poczta.fm
  • malwina882 29.07.13, 08:55
    Witam,
    Aktualnie oferujemy takie marki jak Bershka, Stradivarius, Piazza Italia
    Atrakcyjne ceny, towar prosto z Hiszpanii!
    Zapraszam do współpracy!
    www.mamini.pl
    tel. 604 419 055
  • mititirek10 08.08.13, 01:10
    Witam,

Czy można prosić o szczegóły Państwa oferty oraz dołączone zdjęcia przykladowych ubrań na kontakt mailowy agata1010@interia.eu ?

Pozdrawiam,

• mititirek10 08.08.13, 01:13
    Witam,

Czy można Państwa prosić o szczegółową ofertę oraz przykladowe zdjęcia na adres mailowy agata1010@interia.eu ?

Pozdrawiam
  • pinokio15 01.01.14, 12:07
    Czy można Państwa prosić o szczegółową ofertę oraz przykladowe zdjęcia na adres mailowy pinokio15@gazeta.pl
  • marzen123 02.02.14, 18:57
    Mam do sprzedania pakiet 30 sztuk nowych ubrań marek: Zara, NeXT- marynarki, Vila i Bershka i innych. 30sztuk razy 33 zł netto = 990 zł netto ( 1217.70 brutto)
    Zdjęcia mogę wysłać na emaila; Pozdrawiam marzena.walczuk@gmail.com
  • aro2023 11.07.13, 01:57
    Witam .mogę tylko polecic sklep maja wszystkie marki konkuręcyjne ceny i bardzo duży wybór wszystko z usa oczywiscie nowe.www.americanoutlet.pl
  • ziomek12 11.07.13, 12:55
    Proszę o kontakt biuro@superokajza.eu
    Posiadamy odzież outletową wielu firm topowych posiadamy gotowe pakiet ale również w siedzibie naszej hurtowni można samemu wybierać ciuchy do zamówienia. (zamówienie min w przypadku samodzielnego wyboru to 1500 zł netto ) cennik wyślemy na maila.
    Naszą specjalnością jest bielizna Triumph na stocku posiadamy ponad 5000 szt.
    Przykładowe ceny:

Towar nowy z metkami (paragon lub f-vat)
    50 szt. biustonosze Triumph - 16,67 zł netto szt

50 szt. biustonosze/majtki Triumph - 15,67 zł netto szt
    50 szt. majtki 12,5 zł netto szt
    50 szt. piżamy majtki gorsety 18,67 zł netto szt

Przesyłki wysyłamy kurierem za pobraniem lub istnieje możliwość osobistego odbioru w siedzibie naszej hurtowni
  • agusiax7 29.07.13, 22:51
    Mieszkam w uk i mam ubran outlet lonsdale ,ewerlast ,diesel ,cevin clain superdry .Wszystkie rzeczy sa nowe z metkami
  • zaanetkaa40 31.07.13, 10:31
    Witam, poszukuję hurtown i/ osób chętnych podjęciem współpracy, jestem zainteresowana outletem 1 gatunku, ciuchami nowymi z metkami, bardzo proszę o przesyłanie ofert : zaanetkaa40@wp.pl
  • cm-m 26.08.13, 11:15
    Witam serdecznie, Prosze o więcej informacji i ewentualnie zdjęcia na cmmspzoo@gmail.com Pozdrawiam,
  • outletbritain88 24.10.13, 21:20
    Serdecznie zapraszam na www.outletbritain.com
    --
    www.outletbritain.com
    tel. 0044 1823 332 505
    mob. 0044 792 713 9000
    e-mail: outletbritain@mail.com
  • lejdi0000 13.09.13, 19:51
    Witam,
    Jestem zainteresowana,proszę o cennik.
    interesowałyby mnie dresy kompletne,spodnie dresowe,koszulki,bluzy,sweterki,bokserki męskie,itp lonsdale,everlast,cevin clain itd asortyment damski,męski
    Prosze o szybka odp na meila justyna.kn@onet.eu
  • abmkf 21.10.13, 15:26
    proszę o kontakt:abmkf@interia.pl
  • pinokio15 26.12.13, 03:46
    witam jestem zainteresowany jak to jest aktualne
  • next.waw 26.03.14, 11:20
    Witam
    Proszę o przesłanie oferty lub kontakt.
    Prowadzimy duży sklep internetowy. Firma mieści się w Warszawie.
    Proszę o ofertę na email next.waw(małapka)wp.pl.

Pozdrawiam
    Kuźmiński Wojciech
  • anetamil 01.06.16, 13:30
    Witam

Proszę przesłać ofertę na anetamil@op.pl
    Pozdrawiam
  • vioski 31.07.13, 14:34
    SPRZEDAM:

ZAOPATRUJĘ, WYSZUKUJĘ ODZIEŻ DLA BUTIKÓW LUMPEXÓW, HURTOWNIKÓW.
    proszę o kontakt e-mail vioski@poczta.fm.

Sprzedam kontakty do dobrych tanich hurtowników odzieży używanej, nowej outletowej, stock w Polsce i za granicą.

PILNIE SPRZEDAM I ZEJDĘ MAKSYMALNIE ILE SIĘ DA Z CEN PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI PONIŻSZEGO ASORTYMENTU.

Przy częściowym zakupie mniejsze rabaty.

Wysyłam kurierem na terenie całej polski.

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu.

1. Bon Prix 400 SZT. - NOWE bardzo wartościowe PRZEPIĘKNE ubrania - cały sezon . Damska, Męska , niewiele dziecięcej. Sukienki wieczorowe - piękne wartość SZT SUKIENEK w cenie sklepowej TO min. 99 zł., sprzedając tylko po 50 zł. pójdą jak ciepłe bułeczki , są duże ilości spodni jeans cena sklepowa 139 zł - jak się wystawi po 50 to z pewnością bardzo szybko się sprzedadzą, kurtki, koszule, bluzki, bluzy , sweterki, spódniczki, --- nie ma dodatków w postaci apaszek, czapek, PASKÓW i takie tam itp. odzież jest w większości w dużych rozmiarach co z pewnością przyciągnie klienta. Odzież ciążowa - spodnie, tuniki, bluzeczki, sweterki, bluzy - wszystko świetnie się sprzedaje.
    --- cena za szt. 25 zł --- do negocjacji.

2. Outlet dziecięcy Angielskie marki - NOWE OK. 100 SZT. - wiosna/lato/ jesień - chłopiec /dziewczynka. Piękne rzeczy, popakowane w woreczkach - dużo chłopięcej, MIX ROZMIARÓWKA 0-15 lat.
    --- cena za szt. 12 zł --- do negocjacji.

3. Outlet PAKIET 15 szt. NOWE damskie wiosna, lato, jesień firmówki takich marek jak ZARA ONLY, MANGO, ICHI, ASOS, DUNNES, piękne rzeczy - spodnie, tuniki, sukienki , bluzeczki, koszule, które to w firmowych butikach mają ceny na metkach od 39zł - 199 zł
    --- cena za szt. 20 zł --- do negocjacji.

4. Odzież używana dziecięca CREAM/SORT ok. 250 kg wiosna, lato, jesień - - chłopiec /dziewczynka - zadbane poskładane w workach - nadają się prosto na wieszaki- angielskie marki piękne, niektóre zupełnie nowe z metkami,
    --- cena za kg. 38 zł kg --- do negocjacji.

5. Odzież używana Damska CREAM/SORT - mix cały sezon ok. 150 kg -- wszystkie marki - zadbane poskładane w workach - nadają się prosto na wieszaki. --
    --- cena za szt. 7 zł szt. --- do negocjacji.

6. Torebki używane SORT - .
    --- cena za szt. 10 zł --- do negocjacji.

7. Torebki używane CREAM ( niektóre zupełnie nowe )
    --- cena za szt. 17 zł --- do negocjacji.

8. OUTLET NOWYCH MARKOWYCH PAKIET 80 szt. Stradivarius defekt np. brak guzika, rozprucie materiału, znak po klipsie, naprawdę świetna jakość materiałów w dobrej cenie po 19 zł / szt. - do negocjacji - bardzo wartościowa odzież wiosna/lato/jesień , - piękne żakiety, spodnie bluzeczki, koszulki, modne, kurtka skórzana. Odzież bardzo wartościowa -ceny sklepowe tych ubrań z metek pomiędzy 49 - 300 zł za szt. - przesyłam zdjęcia w zał.
  • mititirek10 07.08.13, 09:41
    Witam,

Bardzo proszę o przesłanie przykladowych zdjęć na adres mailowy agata1010@interia.eu

Pozdrawiam,
  • superodziez6 06.08.13, 21:50
    Witam, do zaoferowania mam nową odzież (z metkami) dla dzieci - outlet. Wszelkie pytania proszę kierować na maila superodziez6@o2.pl
  • mititirek10 07.08.13, 01:13
    Witam,

Oferujemy nowa odziez damska oraz meska. Prosze o kontakt pod adresem agata1010@interia.eu

Pozdrawiam,
  • duo_outlet 21.08.13, 14:38
    Witam.
    Zapraszamy do hurtowego zakupu obuwia sportowego znanych marek m.in. Lonsdale, Adidas, Reebok (model roku 2013: easytone). Obuwie damskie, męskie i dziecięce.
    Cena za parę: 75 zł netto. Buty są nowe, w pudełku każda para.
    tel. 509 666 491
    www.tenosmoda.pl
  • outletf1 26.08.13, 13:06
    Witam,

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży outletowej z siedzibą w Warszawie, ul. Marconich 3B, www.outletf1.pl
    Zapraszam do obejrzenia towaru i rozpoczęcia współpracy

Pozdrawiam,
    Julia Kaczorowska
    tel. 512128587
  • mikinatka 17.09.13, 16:36
    Witam, mam do sprzedania około 200 sztuk markowej odzieży z metkami (likwiduję butik) cena 29 zł sztuka. Ubrania bardzo ładne, nowe z metkami.
    mikinatka@op.pl
  • outletf1 21.10.13, 15:41
    Witam,

Zapraszam do naszego outletu hurtowego OUTLET FASHION ONE ul. Marconich 3B; www.outletf1.pl

Obecnie w sprzedaży odzież TOMMY HILFIGER, TOM TAILOR, RALPH LAUREN, BANDOLERA, PULL&BEAR, TALLY WEIJL, SPRINGFIELD oraz MIX

Pozdrawiam,
    Julia Kaczorowska
  • sandl 22.10.13, 17:45
    Witam,
    Firma S&L s.c jest bezpośrednim importerem odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej pochodzącej z fabryk zlokalizowanych w Bangladeszu.
    Pragniemy zaznaczyć iż nasza odzież jest produkowana tylko i wyłącznie w fabrykach, w których odbywa się produkcja dla światowych marek odzieżowych, ,więc z tego powodu w chwili obecnej jesteśmy w posiadaniu nadwyżek produkcyjnych, dlatego poszukujemy firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie zakupu bardzo dobrej gatunkowo odzieży w konkurencyjnych cenach.
    Dodatkowo jeżeli posiadają Państwo swoje wzory odzieży, istnieje możliwość zlecenia ich produkcji bezpośrednio w fabryce w Bangladeszu.
    Osoby zainteresowane otrzymaniem oferty prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@sl-textil.pl

• ziomek12 23.10.13, 14:34
    Witam

Jesteśmy największą we wschodniej Polsce hurtownia odzieży outletowej. W ciągłej sprzedaży posiadamy 100 tyś szt. towaru najlepszych światowych marek z kolekcji 2011/2012/2013 który można kupować w pakietach ale także z tak zwanego wieszaka. Zapraszamy do naszej hurtowni w Kielcach na ul. Wspólną 19 kontakt mailowy biuro@superokazja.eu tel 728801704
  • leon_ee 03.02.14, 15:56
    Poproszę o ofertę na mail tomaszkotlarz@wp.pl
  • outletbritain88 23.10.13, 22:14
    Serdecznie zapraszamy na www.outletbritain.com
    Sluzymy mila i szybka obsluge w jezyku polskim. Oferujemy szeroki, stale poszerzany wybor odziezy i obuwia dla pan, panow i dzieci. Ponadto oferujemy tanie i szybkie wysylki zamowien. Asortyment posiada oryginalne metki dla klientow z poza Wielkiej Brytanii. Nie wymagamy minimalnej kwoty zamowienia. Dogodne platnosci poprzez PayPal, karty debetowe i kredutowe oraz bezposredni przelew na nasze konto. Chetnie odpowiemy na wszystkie pytania.
    --
    www.outletbritain.com
    tel. 0044 1823 332 505
    mob. 0044 792 713 9000
  • outletbritain88 24.10.13, 21:36
    Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta na www.outletbritain.com
    --
    www.outletbritain.com
    tel. 0044 1823 332 505
    mob. 0044 792 713 9000
  • waffenn 26.12.13, 11:41
    Witam mam do sprzedania pakiet odzieży damskiej róznych marek typu Zara , Vila , Vero Moda , Dranelli . Posiadamy 65 sztuk odzieży niektóre z nich są rozmiarówki niektóre nie .

Zdjecia i cene za pakiet przesle zainteresowanym .

wojciech_grzegorzak@interia.pl
    513 427 110
  • rybka625 26.12.13, 20:59
    Witam proszę o ofertę cenową wraz ze zdjęciami na maila gdykm@wp.pl. Dziękuję i pozdrawiam
  • laya-hurtownia 31.12.13, 09:59
    Witam Panie Wojtku, nie wiem czy ten post jest jeszcze aktualny, ale zajmuje sie outletem Tommy Hilfiger. bezposrednio z Hiszpanii, bardzo dobre ceny. moj mail laya-hurt@wp.pl. pozdrawiam
  • raf.i81 06.01.14, 09:41
    Posiadam outlet adidas,nike,puma,wszystko z metkami. Proszę o email na adres:akita81akita@wp.pl to wysle więcej informacji.
  • outletdebica 06.01.14, 12:42
    Wiatm oferuje outlet jak i nowe ciuszki z Anglii róznych znanych marek info 787937095 outletdebica@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka