Dodaj do ulubionych

Gdzie dostanę podwójne żabki?

06.09.10, 18:32
Witam. Mam śliczne szorty z krótkimi nogawkami, niestety bez żabek (nie ma mocowań). Bardzo lubię je nosić i chciałabym połączyć to z noszeniem ulubionych nylonów. Chciałabym dokupić do nich żabki, by móc podpiąć je z jednej strony do pończoch, z drugiej do szortów. Czy orientujecie się gdzie mogę takie dostać?
Edytor zaawansowany
  • 07.09.10, 16:22
    Jest coś takiego, kiedyś mi się obiło o oczy, zapina się z jednej strony tak, jak żabka, a z drugiej tak, jak szelki i tą częścią szelkopochodną przymocowuje się to do pasów, gorsetów czy tak gdzie kto zechce. Ale myślę, że tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem będzie kupienie sobie zwykłych podwiązek, które można przyczepiać do pasów itp. z mocowaniami, a mocowania można zrobić samemu, to nie wymaga wiele zachodu - kilka centymetrów mocnej gumki, złożyć to na pół, zszyć, przyszyć do szortów i gotowe.
  • 07.09.10, 21:54
    Może masz rację. Co prawda nie bardzo mam ochotę przyszywać cokolwiek do szortów ale może spróbuję coś wymyślić sama. Jeśli jednak ktoś coś wie, proszę o info. Pozdrawiam.
  • 11.09.10, 19:26
    Cześć,
    tu masz to czego szukasz:
    www.pandoraschoice.com/pack-of-two-adjustable-clip-suspenders-592-p.asp
    Ewentualnie kup taką podwiązkę i zrób mały kanalik w nogawkach szortów:
    www.pandoraschoice.com/six-detatchable-suspenders-for-what-katie-did-corsets-427-p.asp
    Jeżeli znajdę jeszcze coś to wkleję.

Pozdrawiam,
    Paulina

PS A nie chcesz założyć pasa do pończoch i na to szortów? smile
  • 11.09.10, 21:48
    Właśnie o coś takiego mi chodzi. Chciałabym jednak dokonać zakupu w rodzimej walucie. Jeśli nie znajdę, wtedy skorzystam z informacji. Dzięki.
    PS. Preferuję pasy szerokie, więc niekoniecznie potrzebuję dodatkowej warstwy materiału (no, chyba, że w zimie). Dlatego chciałabym przetestować swój szalony wynalazek. Jak się nie sprawdzi - wykombinuję coś innego.
  • 11.09.10, 22:02
    Niestety tylko to:
    www.nylony.home.pl/SHOP/index.php?main_page=product_info&cPath=69&products_id=322&zenid=8e003469a5cffacc137991c53b9fe591
    Ja bym rozejrzała się za taką zaczepką (jak w linku w poprzednim poście) w pasmanterii - może dałoby się wykorzystać żabki do firanek? wink Ewentualnie pokombinować coś z zatrzaskiem?

--
    Pończochy, pasy do pończoch
  • 12.09.10, 15:49
    Myślę, że podwiązki ze sklepu nylony sprawdzą się. Dziękuję za pomoc.
  • 12.09.10, 17:20
    Jeśli w swoich szortach nie masz wszytych fabrycznie pentelek - zaczepów to żabki ze sklepu nylony nie rozwiążą Twojego problemu. Nie będziesz miała ich do czego wsunąć. Pytałaś o podwójne żabki, a te są niestety pojedyncze. Nie wiem jaki nosisz rozmiar, bo ja ostatnio okazyjnie i trochę z chytrości kupiłam oryginalny majtkopas w stylu vintage z prawdziwymi porządnymi żabkami. Niestety z trudem się w niego wciskam i nie dam rady w nim chodzić dłużej niż 5 minut, więc z chęcią Ci go mogę ofiarować.
  • 12.09.10, 20:18
    Według mnie doszycie kanalików (lub zrobienie ich w mankietach szortów - o ile takowe są) powinno rozwiązać problem smile

--
  • 12.09.10, 21:57
    Ja również uważam, że to powinno rozwiązać problem. W każdym razie spróbuję.
  • 12.09.10, 21:54
    A czy mogłabyś podać jego rozmiar? a może i zdjęcie? Jeśli masz taką możliwość, prześlij e-mailem. kins@interia.pl. Z góry dziękuję. Jeśli byłby dobry, chętnie odkupię.
  • 12.09.10, 22:03
    Jeśli możesz, podaj rozmiar. A może masz możliwość przesłania również zdjęcia?
    Jeśli tak, podaję adres: kins@interia.pl. Z góry dziękuję.
  • 13.09.10, 09:20
    Wiadomość wysłałam na maila.
  • 13.09.10, 22:20
    Serdecznie dziękuję.
  • 13.09.10, 22:35
    Jeżeli jest to może jakimś cudem rozmiar M, lub jego okolice, to bardzo bym była zainteresowana odkupieniem...możesz podać więcej inf.na maila (rozmiar, ew.foto)? Z góry dzięki
    najpiekniejsza91@o2.pl
  • 21.09.10, 22:11
    www.fairygothmother.co.uk/fgm-sparkleclips.htm
    --
  • 25.09.10, 20:22
    Pomysł ciekawy, nie powiem, ale chyba do mnie nie pasuje. Zdecydowanie wolę klasycznie, bez udziwnień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.