Dodaj do ulubionych

Chcesz dorobić do pensji klik. reklamy? poczytaj

26.08.13, 09:11
Chciałbym przekonać nieprzekonanych co do tego sposobu dorobienia do pensji, czyli klikając w reklamy na zagranicznych stronach. Od dawna o tym słyszałem, ale ostatnio sam postanowiłem spróbować.
Czemu na zagranicznych? ano dlatego, że płacą w dolarach i euro - więcej nie trzeba mówić.
Co potrzeba? potrzebował będziesz konto w dowolnym polskim banku, oraz konto paypal. Założyć jest bardzo łatwo, oczywiście za darmo; a konto w banku potrzeba by móc potem z konta paypal (na którym wymienisz dolary czy euro na PLN) przesłać pieniądze na swoje konto w banku. Konto paypal musi być zweryfikowane (czyli musi posiadać przypisany numer twojego konta bankowego).

Następnym krokiem jest zarejestrowanie się na możliwie wielu stronach typu bux. Linki podam na sam koniec.
Warto pamiętać, że początki są trudne. Trzeba wiele wytrwałości, bo początkowo zarabiać będziecie symbolicznie. Naklikacie się niemiłosiernie a efekty będą marne.
Spokojnie, to tylko początki. Prawdziwe pieniądze ze stron typu bux zaczynają się w momencie wynajmowania poleconych (tzw. referrals).
Dlatego wszystkie strony które podam, dają Ci możliwość wynajmowania poleconych.
Wygląda to tak:
1. rejestrujecie się na możliwie wielu stronach które linki dam poniżej
2. klikacie, klikacie i jeszcze raz klikacie. Ilość reklam jest oczywiście ograniczona, ale resetują się one po 24godzinach i następnego dnia znów klikacie.
3. gdy wyklikacie już sobie kilka dolców, nie wypłacacie ich. To byłaby syzyfowa praca za marne grosze.
4. inwestujecie zarobione dolary wykupując poleconych (referrals). Od tej pory wasz zarobek opiera się na tym co sami wyklikacie + procent (różny w zależności od strony) tego co wyklikają poleceni. Nie trudno się domyślić, że im więcej poleconych, tym większy zarobek.

Cała ta zabawa jest wbrew pozorom łatwa do ogarnięcia i działa. Trzeba tylko wiedzieć z których stron korzystać, tj z takich które Cię nie oszukają. Podane przeze mnie strony jest to elita spośród buxów, wszystkie legalnie wypłacają pieniądze. Przyda się też podstawowa znajomość angielskiego. No i na potrzeby rejestracji polecam założyć konto email na GMAILU.

No cóż nie zaszkodzi spróbować prawda? ja tak sobie powiedziałem i nie żałuję choć wiem że początki będą trudne.
Wystarczy że podejdziecie do tego jakby to był Wasz mały biznes. Warunkiem zarobku jest bycie aktywnym, czyli codzienne wyklikanie dostępnych reklam.
Nareszcie linki: (ja jestem zarejestrowany na wszystkich tych stronach, jest trochę roboty z klikaniem, ale zysk rośnie wraz z ilością stron)

www.nerdbux.com/?ref=SilverSharp
www.neobux.com/?r=SilverSharp
www.lxproject.org/?r=SilverSharp
www.earn-on.com/?r=silversharp
www.adsclickers.com/?ref=SilverSharp
www.probux.com/?r=SilverSharp
www.the-bux.net/?ref=SilverSharp
www.globalbux.net/?ref=SilverSharp
www.clixzor.com/?ref=SilverSharp
www.gracebux.com/?ref=silversharp
www.clickfair.com/?ref=SilverSharp
reffbux.com/random_page?u=31641Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka