Dodaj do ulubionych

Najpopularniejszy program w Polsce. Zobacz sam!

18.01.15, 20:22
Witam. Chcę przedstawić bardzo popularny wśród Polaków program do zarabiania hajsów w sieci. A mianowicie program o nazwie PaidVerts. Pewnie już o nim słyszeliście, albo widzieliście ludzi reklamujących go na grupach na fb.
Tutaj podaję link jak coś: www.paidverts.com/ref/carlosmaster

Jeśli chcecie więcej szczegółów zostawiajcie maila.

Ciao
Edytor zaawansowany
  • 19.01.15, 16:29
    Tak działa , i to bardzo dobry program również polecam.

?????? www.paidverts.com/ref/CPTV24 ??????
  • 24.04.16, 09:57
    Witam serdecznie chciałbym polecić ci stronke bogom.pl.tl na której jest fajny zbiór aktywnych metod zarabiania przez internet.Strony te są w 100% wypłacalne i działają na rynku od kilku lub klikunastu lat.Naprawdę polecam wejdź to cię nic nie kosztuje. Bogom.pl.tl
  • 25.05.16, 22:56
    MyPayingAds - sprawdzony i dochodowy program do zarabiania.

mypayingads.com/ref/107426

Czym jest MyPayingAds?

To bardzo innowacyjny system służący do skutecznej reklamy produktów i usług na całym globie.

Jak tutaj się zarabia?
    Inwestując w paczki reklamowe otrzymujesz dzienny zysk w oparciu o sprzedaż produktów reklamowych prze MyPayingAds w wysokości ok 2% dziennie.
    Warunkiem naliczania zarobków jest to, że raz na 24 godziny musisz wyświetlić 10 reklam.

Główne parametry programu:
    Zarobek z udziałów reklamowych 120%
    Dzienny zysk zależy od ilości sprzedanych usług
    Zyski naliczane są co godzinę
    Minimum inwestycyjne: 5$
    Cena za paczkę/udział: od 5$ do 50$
    Systemy płatności: Payza | STP | PM | CoinPayments | 2Pay4you
    Wypłaty: max. 6000$ / miesiąc i 200$ / dzień
    Bonus za osoby polecone: 10%
    Brak ukrytych opłat

Skąd MyPayingAds bierze na wypłaty?
    Przede wszystkim od sprzedaży reklam w Internecie. Każdy może tutaj odpłatnie zareklamować swoją firmę lub działalność, a korzystając z paczek reklamowych dostajesz specjalne kredyty na własną reklamę, która dziennie wyświetlają ludzie z całego świata.

Jak zacząć zarabiać z programem MPA?
    Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa i można jej dokonać z poniższego linku.

mypayingads.com/ref/107426

Możesz na początek klikać płatne reklamy aby zarobić, ale ja polecam wykupienie udziałów (tzw. AdPack) - do tego potrzebujesz min. 5$.
    Po zakupie AdPack do każdego z nich otrzymujesz dodatkowo 100 wyświetleń bannera o rozmiarze 468x60 (na reklamę własnego biznesu, strony itp.).
    Kupując AdPack w wyższych planach dostajesz więcej wyświetleń.

Reasumując:
    Zarabiasz na paczkach (AdPack).
    Przy okazji masz 100 lub więcej wyświetleń wybranej przez Ciebie strony.
    Ile można zarabiać?
    Zależy ile chcesz zarabiać i ile jesteś w stanie zainwestować.

Plan paczek/udziałow (AdPack), w które możesz zainwestować:
    Plan 1: cena 1 paczki to 5$ wygasa przy 6$
    Plan 2: cena 1 paczki to 10$ wygasa przy 12$
    Plan 3: cena 1 paczki to 25$ wygasa przy 30$
    Plan 4: cena 1 paczki to 50$ wygasa przy 60$
    Na koniec (po ok 60 dniach) masz 120% zainwestowanej kwoty.

Kwoty naliczane są co godzinę - oznacza to, że kasa nie znika na 60 dni i potem dostajesz 120% ale cały czas regularnie dostajesz po trochę. A to jest ważne bo to co już dostałeś z powrotem możesz wykorzystać na kolejną paczkę i wtedy już kasa idzie Ci np nie od jednej ale od dwóch paczek.
    Zależy od celów i strategii.
    Osobiście uważam, że optymalne na początku jest tzw "reinwestowanie" czyli kupowanie kolejnych paczek/udziałów jak tylko nazbiera Ci się 5$ - bo wtedy masz zarobek z kolejnej paczki.

Ja zacząłem od ok 150$, obecnie mam udziałów/paczek za ok 500$ (dziennie ok 10$) i reinwestuję wszystko bo chcę dobić do 1000$, wtedy planuję utrzymać ilość paczek na tym poziomie a resztę co zostanie zacząć wyciągać kasę z programu

Sprawdź, zobacz, spróbuj i zdecyduj!!!
    mypayingads.com/ref/107426oponuję

Jak potrzebujesz informacji śmiało kontaktuj się ze mną:
    calivitazdrowie@gmail.com
  • 16.06.16, 20:14
    Witam. Polecam program TrafficMonsoon. Według mnie jest to obecnie najlepszy i NAJPEWNIEJSZY program do zarabiania w sieci. Bardzo wysoki zwrot z inwestycji oraz możliwość zarabiania dużych kwot BEZ WKŁADU WŁASNEGO !! Odwiedz moj kanał aby dowiedziec się więcej na temat Traffic Monsoon. www.youtube.com/channel/UCmAntSk2VtAnxEy69ob4yAA
    A tutaj link do rejestracji: trafficmonsoon.com/?ref=P3TR0
  • 09.02.17, 14:09
    www.ermail.pl/link/2JJ2N2TTCV2mclAYYJ2aemXmTeVceeJT polecam i zapraszam 20 zł na start w prezencie
  • 10.02.17, 23:24
    Nie słyszałam. Ja zarabiam w polskim serwisie internetowym http:/squad.com.pl To pewny dochód z własnego doświadczenia to mówię :) squad.com.pl/artykul/jak-zarabiac-dodatkowe-pieniadze-w-internecie.html
  • 04.10.17, 09:24
    www.ermail.pl/link/VjcAeYCcX7lXCYCmljJjXXeeaNCacTe2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.