Dodaj do ulubionych

Proste zarabianie na reflinkach (sprawdzone)

06.03.19, 17:19
Cześć wszystkim!

Chcicałbym podzielić się z wami czymś, czym zajmuje się od dłuższego czasu pozwala to zarobić dodatkowe pieniądze a więc do rzeczy :)

Adsfly jest to strona na której tworzymy reflinki czyli Link do linka brzmi dziwnie wiem, a jeśli ktoś kliknie w nasz Reflink możemy zarobić pare groszy. Działa to tak że my tworzymy np Reflink do strony facebook com dajemy go komuś on klika my dostajemy pieniądze a firma dostaje korzyść w postaci zarobku z reklam gdy ten ktoś kliknie w nasz link. Taki ktoś musi tylko po 5sekundach kliknąć duży przycisk skip ad i tyle jemu nic sie nie stanie a my dostajemy pare groszy.

Grosz do grosza i się zbiera, waluta na stronie to dolary $ strona jest wypłacalna sprawdzałem.

Jedna osoba klinie = pare groszy ale pomyśl wrzuć taki link na swoje social media, facebook czy instagram może to być link do twojej ulubionej piosenki, polecanej książki czy fajnej strony z ciuchami. Pomyśl ile można zarobić tylko trzeba do tego troche kreatywności.

Aktualnie zarobiłem 133 $ linki dawałem na instagram, twitter, mojego fotobloga i youtube a nawet kolegą czy koleżanką na messengerze może to nie jest mega dużo ale zawsze można sobie dorobić w moim zdaniem prosty sposób. Jak na półtora miesiąca zabawy z tym to nawet nieźle tak sądzę.

Zapraszam was do rejestracji pod tym linkiem
join-adf.ly/?id=21301175
A tutaj przykładowy link jak wygląda taki reflink dla ciekawych, oto reflink do strony facebook com
join-adf.ly/?id=21301175
Podkreślam nie jestem żadnym botem nikt mi za to nie zapłacił poprostu dziele się z wami możliwością zarobku a sam dostane za to pare groszy że ktoś może kliknie i sam skorzysta :)

Dziękuję za poświęcenie czasu i mam nadzieje że spróbujecie sami
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka