Dodaj do ulubionych

Zarabianie na ,,Dinozaurach

22.11.19, 21:56
Witam Wszystkich

Chciałbym wam przedstawić DARMOWY sposób na zarobek BTC.

Na Forum nie widziałem jeszcze żadnego wpisu o tej metodzie więc chcę być pierwszy :D Nie musimy tutaj inwestować, będziemy wtedy zarabiać od 0 i już po dwóch miesiącach wyniesie 10$ ALE jeżeli zainwestujemy przykładowo 50$ to odzyskamy jest po 2 miesiącach a po kolejnym miesiącu będziemy na czysto zarabiać połowę tego czyli 25$. Ja zaczynałem na początku bez żadnego wkładu ponieważ się trochę obawiałem co do autentyczności, natomiast ku mojemu zaskoczeniu gra okazała się nie być oszustwem. I teraz zarabiam 20$ a gram w to od Lipca tego roku. Grę przedstawił mi kolega który już na starcie (Bo to Bananowe Dziecko =') ) zainwestował 200$ i teraz co miesiąc wyciąga 100$. Więc Biznes jest dobry tylko wymaga cierpliwości. Jeżeli ktoś będzie inwestować to można dziennie wyciągać od 0.003 do 0.006 BTC

DinoPark - Jest to GRA działająca z pośrednictwem aplikacji Telegram.

"Jak to Działa?" - Po zarejestrowaniu się otrzymujemy 500 Coinów, kupujemy dinozaury które nam farmią diamenty, później sprzedajemy diamenty na rynku (automat) i otrzymujemy Coinsy które dzielą się na 70/30. 70% idzie nam do portfela na kupno kolejnych dinozaurów a 30% idzie nam do portfela z którego z czasem będziemy mogli to wypłacać na BTC. Znajduje się tam również kilka mini-gierek jak loteria czy szczęśliwy numerek, mamy też dzienny bonus, który możemy odebrać.

"No Dobra.. Ale jak zacząć?" - To PROSTE.

- Najpierw pobieramy aplikację TELEGRAM telegram.org/apps dostępną na smartfony (jest dostępna na Google Play, tablety, PC, ja osobiście mam na telefonie ale to zależy od was (komu wygodniej)

- Rejestrujemy się za pomocą naszego numeru telefonu, w ciągu max 30 sekund otrzymamy kod potwierdzający SMS.

- Gdy już mamy zainstalowaną aplikacje, czas dołączyć do gry. Po wejściu w link, natychmiast dostaniemy zapytanie z przeglądarki o otwarcie linku w aplikacji TELEGRAM.

Zwykły Link - t.me/Dinopark (500 coins na start)
Mój REF - t.me/DinoParkNewBot?start=950291385 (777 coins na start)

- Po dołączeniu do pokoju klikamy start i tutaj już z górki, nie ma się co za bardzo rozpisywać, gdyż wszystko jest w miarę intuicyjne.

Tutaj mamy Menu:

Dinosaurus - Jest to nasz sklep z Dinozaurami.
Farm - Tutaj "Żyją" sobie Dinozaury, miejsce służy też do zbierania diamentów. Zbierać diamenty możemy co 5, 10, 30 minut, nawet co miesiąc (robimy to manualnie i nie ma określonego czasu na zbieranie).
Balance - Pokazuje ile mamy Coinów.
Games - To mini gierki, a także zbieramy tutaj nasz dzienny Bonus (Bonus zbieramy co 24 Godziny).
Settings - Ustawienia portfela i języka. Tutaj też przypisujemy nasz adres BTC na który będziemy potem wypłacać.

Uważam ze chyba wszystko napisałem co trzeba i jasno sprecyzowałem jak to działa. W razie jakich kolwiek zastrzeżeń, pytajcie śmiało.

Obserwuj wątek
    • paullinv94 Re: Zarabianie na ,,Dinozaurach 01.12.19, 08:41
      Fireads to rozwijajaca się w szybkim tempie sieć afilacyjna. FireAds to miejsce dla profesjonalistów, jak i dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z afiliacją i zarabianiem w internecie. Rozwijaj się i pracuj razem z nami od dziś! Rejestracja jest zupełnie darmowa, nic nie tracisz a możesz tylko zyskać! Ja w jeden dzień zarobiłam ponad 150 zł!

www.fireads.org/register/53863280

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka