Dodaj do ulubionych

coinbase airdrop 200$ + reflinki

03.12.19, 18:50
Witam!

Wpadłem ostatnio na ciekawy airdrop coinsbit`u (30 najwieksza giełda na świecie). Za rejestracje i weryfikacje konta otrzymuje sie 2000 tokenów, które mają być warte 200$. Sprzedać lub wymienić bedzie je można od 1 stycznia.

Weryfikacja polega na przesłaniu zdjecia dokumentu potwierdzającego tożsamość i selfie z dokumentem oraz kartką z napisem: coinsbit.it, datą oraz podpisem.

Dodatkowo jest opcja zdobycia wiekszej ilości tokenów za pomocą systemu polecania. Myśle ze warto sie zainteresować, pracy na 5 min a zarobek pokaźny :)

Możecie zarejestrować się z mojego ref linka: coinsbit.io/referral/a4179ffe-77c3-439e-bba8-484bf538bf76

Lub użyć zwykłego : coinsbit.io/register

Pozdrawiam i w razie pytań służę pomocą.
Obserwuj wątek
    • adas1980ab Re: coinbase airdrop 200$ + reflinki 08.01.20, 19:54
      Ostatnio znalazłem super stronę do zarabiania drobnych pieniędzy ONLINE! Z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z każdego urządzenia (telefon, tablet, komputer). Wystarczy dostęp do internetu oraz chęć wypełnienia ankiet konsumenckich!

Za każdą ankietę otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na dowolne rzeczy np. doładowanie na telefon, bony na zakupy czy przelew bankowy.

10 000 punktów = 50 zł

Zacznij już dziś!

Link: rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76714970

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka