Dodaj do ulubionych

Pomóżcie zdobyć stypendium doktorantowi

25.05.11, 14:35
Nazywam się Robert Popek. Jestem doktorantem 3 roku
w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiegow Warszawie.
Zajmuję się fitoremediacją - biotechnologią, w której
rośliny są ,, zatrudnione'' do oczyszczania środowiska.
Badania, które prowadzę mają na celu poprawę stanu
otoczenia w kórym żyjemy, a jednocześnie są moją pasją.
Do kontynuacji analiz potrzebuję laptopa.
Pomagając mi przyczynicie się do rozwoju technologii przyszłości.

Zagłosuj na moją kandydaturę

Link do strony
stypendiumzwyboru.pl/fundacja/kandydaci-2011/616/66756E6461636A612F6B616E6479646163692D32303131
Dziękuję za oddane głosy
Edytor zaawansowany
  • adept44_ltd 25.05.11, 14:37
    to jest serio?
    --
    Louder Than Bombs...
  • kardla 25.05.11, 14:55
    Ta prosba czy ta fundacja?
  • adept44_ltd 25.05.11, 15:13
    zasada, że głosuje się na stypendium dla kogoś...
    --
    Louder Than Bombs...
  • kardla 25.05.11, 15:26
    Jak sie nagra ladny i ciekawy filmik, i do tego zmolestuje znajomych i nieznajomych to mozna dostac na bilet na konferencje albo na cos tam innego.

W wiekszosci malych grantow studenckich wygrywa ten kto ma dobry pijar i umiejetnosci pisania wnioskow. A potem glosuja przedstawiciele samorzadu, jakiejs fundacji i przypadkowy profesor na dokladke.
  • eeela 25.05.11, 14:56
    To do Polski też już dotarł wszechmogący impact? ;-) I to jak demokratycznie, społeczeństwo samo może zagłosować ;-)

--
    Beer is living proof that God loves us and wants us to be happy.
  • kardla 25.05.11, 15:03
    Mi tam sie pomysl podoba :P
  • adept44_ltd 25.05.11, 15:13
    ciągiem dalszym - jest głosowanie nad prawdą... zresztą to się już dzieje ;-)
    --
    Louder Than Bombs...
  • kardla 25.05.11, 15:27
    Taaa.
  • dala.tata 25.05.11, 15:54
    eee tam, glosowanie nad prawda wystepuje od dawna, rowniez w nauce. ludzie glosuja za tym, 'jak jest naprawde'.

klasyczny przyklad to zdemedykalizowanie homoseksualizmu. czlonkowie American Psychiatric Association zaglosowali na poczatku lat 1970tych, czy on jest czy tez nie jest choroba psychiczna. ponad 50 proc zaglosowalo, ze nie jest (i dobrze) i tak stala sie prawda :-). praktycznie z dnia na dzien przestano leczyc homoseksualizm. historia medycyny zawiera wiele takich przykladow, nie tylko z psychiatrii.

adept44_ltd napisał:

> ciągiem dalszym - jest głosowanie nad prawdą... zresztą to się już dzieje ;-)

--
    Doktorat - nauka - uczelnia
    Forum dla doktorantów, doktorów, a nawet dla profesorow!
  • adept44_ltd 25.05.11, 16:08
    toż napisałem, że istnieje... niemniej, jeśli np. smsowo wybieramy gwiazdy estrady, to jednak granty do tej przyznawaliśmy po recenzji projektu, no ale głosowanie upraszcza procedurę...
    --
    Louder Than Bombs...
  • dala.tata 25.05.11, 16:15
    no wiem, zauwazylem, ale wydawalo mi sie, ze napisales o tym, jako czyms niezwyklym. a ja mysle, ze to jest juz bardzo zwykle.

co do glosowania nad grantem jest to dosc kuriozalne.

--
    I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken.
  • adept44_ltd 25.05.11, 16:20
    niemniej dziwi ;-)
    --
    Louder Than Bombs...
  • dala.tata 25.05.11, 18:42
    dziwi. szczegolnie jak sie pomysli, ze medycyna na przyklad chce sie opierac na 'faktach'. a tu glosujemy, co jest faktem :-)

glosowanie nad grantem wlasciwie nie wiem czy dziwi. dziwi recenzent, ktory jest z dyscypliny obok. glosowanie nad grantem jest z innego wszechswiata

--
    We are the Borg. Resistance is futile
  • adept44_ltd 25.05.11, 20:43
    dala.tata napisał:

> glosowanie nad grantem wlasciwie nie wiem czy dziwi. dziwi recenzent, ktory jes
    > t z dyscypliny obok. glosowanie nad grantem jest z innego wszechswiata

ma zatem wartość naukową - jako dowód na istnienie obcych cywilizacji ;-)

--
    Louder Than Bombs...
  • zitterbewegung 26.05.11, 03:52
    Jak sie głosuje? Wystarczy otworzyć ten link, czy trzeba sie rejestrować. Próbowałem też zagłosowac przez stronę główną i wyszukiwarkę, ale wracam do tej samej strony bez informacji czy głos został oddany.

Poza technikaliami (jak widać takimi sobie), pomysł fundacji niepoważny, a kwota 2500 na byle jakiego laptoa taka, że przykro patrzeć (proszę chociaż kupić coś porządnego na allegro, MacBooka, ThinkPada, czy coś!). Ale to jeszcze nic w porównaniu z Polskimi Towarzystwami, akimi jak Polskie Towarzystwo Fizyczne, które zwykło było organizować konkursy w których nagrodą główną jest bylejaki laptop z tesco.

Już wolę internetowe wybory piękności od pajacowania Polskich Towarzystw.
  • zitterbewegung 26.05.11, 04:25
    OK. Doczytałem. Trzeba sie zalogować. To technicznie nie jest konieczne (są ionne sposoby zapewnienia unikalności głosu), a zniechęca. Mniejsza o to, w porównaniu z gramatyką: Stypendium otrzymają te osoby, które zdobędą najwyższe i najwięcej głosów najwięcej najwyższych głosów..

Mimo wszystko wolę, niż pozorne konkursy Towarzystw z nagrodami na niby. (Choć i tu pula nie powala).
  • eeela 26.05.11, 12:55
    > Stypendium otrzymają te osoby, które zdobędą najwyższe i najwięcej głosów najwięcej najwyższych głosów..

Wow, jaka potrzeba afirmacji ;-)

--
    ale jest tu pewien problem, co to znaczy pogardliwe określenie... dla mnie dziunia jest określeniem opisowym i tyle, natykam się na dziunię i myślę sobie - "o!, dziunia..." i tyle... (© Adept)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka