Dodaj do ulubionych

Ekonomiczny wymiar Przepowiedni Fatimskich

10.04.19, 20:29
Czemu jeszcze tego nie było? Dr hab. Eryk Łon, prof. UEK, członek Rady Polityki Pieniężnej "niedawno stwierdził, że złotówka mogłaby zostać wspólną walutą Europy.

Teraz członek Rady Polityki Pieniężnej, do której został powołany z rekomendacji PiS, idzie o krok dalej. - "Pamiętam o orędziu siostry Łucji, o orędziu fatimskim i objawieniach w Gietrzwałdzie. Mówi się czasami, że jeśli Polska znajdzie się poza tym "rdzeniem" strefy euro to pojawią się większe szanse na pokój w Europie i mniejszą liczbę ofiar. Popatrzmy jednak co się dzieje już we Francji. Pojawiają się tam burzliwe konflikty. Dochodzi do niepokojów i protestów na ulicach. Są ofiary. Ja tego nie chcę! Uważam, że większa swoboda decyzyjna różnych narodów, o różnych aspiracjach jest dobra także dla Europy - kontynuuje prof. Łon.

– Ważnym elementem budowy pokoju w Europie powinno być, moim zdaniem, przekonanie, iż oficjalne wyłączenie Polski z obowiązku przyjęcia euro jest jednym z podstawowych warunków zachowania pokoju i uniknięcia wojny, o której w swojej przepowiedni wspominała siostra Łucja – dodaje."

To kolejna habilitacja z życzliwym wsparciem prof. Glapińskiego, o której było głośno.


--
"Kiedy pewna miara staje się celem regulacyjnym, przestaje być dobrą miarą." Charles Goodhart
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka