Dodaj do ulubionych

Teoria systemów a złodzieje.

03.06.19, 14:55
Witam.
Brałem udział w tworzeniu spółdzielni socjalnej. Dzięki obserwacji uczestniczącej i podbudowie teorii systemów Niklasa Luhmanna stworzyłem "Socjologię Złodziejstwa". Wydałem książkę o tym tytule. Niestety rada naukowa nie dała mi szansy na otwarcie przewodu. Studia doktoranckie w zasadzie skończyłem. Chciałbym podzielić się z Wami moimi dokonaniami naukowymi, podyskutować i poprosić o opinie i wskazówki. Szukam też kogoś kto podzieli moje zainteresowania. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • sendivigius 04.06.19, 00:51
    leszeksmyrski napisał:

> Witam.
    > Brałem udział w tworzeniu spółdzielni socjalnej. Dzięki obserwacji uczestnicząc
    > ej i podbudowie teorii systemów Niklasa Luhmanna stworzyłem "Socjologię Złodzie
    > jstwa". Wydałem książkę o tym tytule. Niestety rada naukowa nie dała mi szansy
    > na otwarcie przewodu. Studia doktoranckie w zasadzie skończyłem. Chciałbym podz
    > ielić się z Wami moimi dokonaniami naukowymi, podyskutować i poprosić o opinie
    > i wskazówki. Szukam też kogoś kto podzieli moje zainteresowania. Pozdrawiam.

Oh, tu jest sporo takich co mieli "obserwacje uczestniczaca" w PRLu wiec jakis Niklas Luhmann moze w tym temacie za nimi tylko teczke nosic.
  • leszeksmyrski 06.06.19, 11:52
    Luhmann mógłby nosić teczkę za naszym Kosseckim. Ale obaj już nie żyją więc nie ponosi.
  • plociara 08.06.19, 08:58
    Kossecki, ten stary ubol?
  • leszeksmyrski 10.06.19, 11:38
    Luhmann był w Hitlerjugend. A Kopernik należał do kleru.
  • vasilevska 10.06.19, 14:33
    Ok, a gdzie ta ksiazka?
  • leszeksmyrski 18.06.19, 01:49
    Na holubowo.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.