Dodaj do ulubionych

Profesor Jaki

04.12.19, 22:12
Moze jeszcze nie ale już na dobrej drodze:

wiadomosci.onet.pl/kraj/doktorat-patryka-jakiego-o-czym-jest-jaki-odpowiada-na-zarzuty/7c2ncg2

Jaki rozpoczął przewód doktorski na Uniwersytecie Opolskim. Dlaczego go tam nie kontynuował? Ponieważ władze uczelni odmówiły.... Na pomysł Jakiego zgodziła się za to Rada Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego uchwałą nr 87 z 16.04.2019 r. Na promotora został powołany płk nawig. dr hab. Bogdan Grenda.

Temat pracy Jakiego to "Służba więzienna w systemie bezpieczeństwa RP". Jak podają dziennikarze NaTemat.pl, Grenda w swoim dorobku ma publikacje z dziedziny bezpieczeństwa narodowego, ale raczej rzadko zajmował się tematyką niezwiązaną z siłami powietrznymi.

... Patryk Jaki przeprowadził liczącą 200 kwestionariuszy ankietę osobową wśród kadry więziennej, która miała wykazać, że strażnicy więzienni byliby skłonni służyć w modelu przypominającym Wojska Obrony Terytorialnej.

...Zaraz po obronie doktoratu, Jaki dołączył do kadry Wyższej Szkoły Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie.

I tak dalej i temu podobne.

Nie wstyd wam? Ale jedynie przed samymi soba. Bedac ministrem na pelnym etacie jeszcze znalazl czas, energie i sily umyslowe aby napisac rozprawe.

I nie jakies tam postdoki, nie konkursy wśród wieluset kandydatow. Etacik juz jest.

Ah, wsadzcie sobie te publikacje w Phys. Rev. te niewiadomo jakie rownania, te miesiace w archiwach, te noce w laboratoriach, te umeczone myszy waszymi chemikaliami, te pekajace od danych pendrivy, te wykopaliska w deszczu i te wszystkie inne uroki naukowej pańszczyzny tam gdzie przynaleza.

I to jest argument dla Gowina że żadne stypendia doktoranckie nie sa potrzebne. Minister sie obył bez (choc tu nie bylbym pewien).
Obserwuj wątek
    • trzy.14 Re: Profesor Jaki 05.12.19, 06:52
      oko.press/images/2018/06/publikacja-naukowa-Patryka-Jakiego.pdf

oko.press/partyk-jaki-zrobi-doktorat-z-wieziennictwa-ma-juz-na-koncie-pierwszy-artykul-naukowy-w-przegladzie-wieziennictwa-polskiego/
    • niecierpekpospolity Re: Profesor Jaki 06.12.19, 12:30
      Ostatnio jak sprawdzałam, to doktoraty dawało się za pracę naukową, a nie za choroby w rodzinie. Panu Jakiemu nikt tu nie zazdrości, po prostu pochylamy się nad tym jak różnym nakładem pracy można uzyskać stopień doktora.
      • sendivigius Re: Profesor Jaki 09.12.19, 21:42
        niecierpekpospolity napisała:

> Ostatnio jak sprawdzałam, to doktoraty dawało się za pracę naukową,

Sporo sie zmienilo od tego czasu. Wszak idą reformy.

... Patryk Jaki pomylił w klipie wyborczym warszawską Pragę z czeską, a zamiast „Praga-Południe” napisał na billboardach „Praga-Połódnie”. Polityczni przeciwnicy lansowali w mediach społecznościowych hasztag #JAKIwstyd. Co zrobił Jaki? Posłużył się nim, żeby poskarżyć się wyborcom, jak bardzo jest szykanowany przez elity. Nie czuł wstydu, podobnie jak jego wyborcy.

wyborcza.pl/Jutronauci/7,165057,25485814,nie-wstydze-sie-i-co-mi-zrobicie.html#s=BoxOpImg4
    • kragon Re: Profesor Jaki 11.12.19, 22:02
      my tu glupie jestesmy. zajmujemy sie pierdolami. ale moj przewodniczacy dyscypliny naukowej juz rozglada sie za dwuplciowcami wiec i bolek i sylwia mu sie nadadza
    • petrucchio Re: Profesor Jaki 28.12.19, 19:32
      Moi doktoranci przedłużyli sobie o rok termin zakończenia projektu NCN (i przewodów), bo nie zdążyli z wszystkimi publikacjami. Powinienem był im postawić przed oczami przykład Jakiego. Zrobił doktorat w niespełna rok, bez żadnych grantów i publikacji. Młodzieży! Czemu tak nie potrafisz?

--
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." -- Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka