• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

sklepy w Gdańsku

• 11.01.08, 11:04
    Cześć, potrzebuję pomocy. Gdzie w Gdańsku mogę kupić niezbędne
    rzeczy do decoupage? Chodzi mi o totalne wszystko: drewniane
    pudełka, wieszaki i inne, a także farby, pędzle i inne niezbędne
    gadżety.
    Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 18:45
      Jak nie znajdziesz w Gdańsku to świetnie się kupuje przez internet. Najlepsze
      według mnie sklepy to Kreateria, Craftownia, Cudaniewidy (mase serwetek, Kaiem,
      Decokreacja Szczecin, Dekolada, Decoupage Art razem z Gosią, To i Owo, Magiczny
      zakątek a z producentów drewnianych wyrobów zdecydowanie najlepsza jest
      Drewlandia. Możesz też skorzystać z firmy Tokmir i Drewniana Dolina.Pozdrawiam. Ewa
    • 29.02.08, 19:04
      Wszystkiego w jednym miejscu nie kupisz, ale duży wybór jest w empiku. Pędzle i farby - zdecydowanie w sklepie artystycznym na Uphagena. Mają tam bardzo kompetentną obsługę i warto z nimi pogadać.
    • Gość: marta IP: 83.238.44.* 27.04.08, 00:26
      Chyba Tokmir działa w okolicach trójmiasta
    • Gość: doris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.08, 12:52
      Jest wspaniale zaopatrzony sklep w Gdyni - pasmanteria u Joli, na
      Starowiejskiej, zaraz za Sanepidem. Pani Dorota doradzi, pokaże,
      podpowie. POlecam!!!
    • 05.05.08, 22:32
      niedlugo bedzie otworzony sklep w gdyni przy ul. Chylonskiej. Bylam na
      warsztatch na ktorych prowadzaca zapowiadala otwarcie gdzies tak w czerwcu-lipcu
      • Gość: Dekor House IP: *.nice.hnet.pl 17.05.08, 20:36
        www.dekorhouse.pl Zapraszamy do nowego sklepu w Gdańsku, ul. Słowackiego 37
        (pawilon I piętro)
    • 13.11.13, 13:06
      zapraszam do sklepiku z pełną oferta produktów do decoupage w Pracowni Retro Drobiazgi na ul. Malczewskiego 118a w centrum Gdańska; www.retrodrobiazgi.com; jest też sporo materiałów do scrapbookingu oraz bogata oferta warsztatów
    • Gość: Ula_Ka IP: *.centertel.pl 28.11.16, 15:35
      polecam Projekt FAN oni prowadzą fajne warsztaty z decoupoage i zapewniają cały materiał, byłam u nich z koleżankami, ale chyba tewraz są tylko na dojazdy. Panie podały nam firmy skąd zamawiają prodykt,
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.