• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ekstraklasa. Skorża zostaje w Legii Dodaj do ulubionych

• IP: *.205.13.7.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.05.11, 19:35
    o lol!!!!
    Edytor zaawansowany
    • 29.05.11, 19:36
      Po ci sciagac jakiegos szmaciarza zza granicy skoro Skorza w sumie wiele osiagnal z tym badziewiem jaki mial od Jozwiaka
      • Gość: a IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.11, 19:44
        jest cienki jak ... węża i zostaje, gdyby przyszedł jakis jakis trener z nazwiskiem to by zaraz pokazał miejsce w szeregu tym .....jak miklas czy jozwiak.
        • Gość: iu IP: *.elartnet.pl 29.05.11, 20:00
          to sukces.
        • 29.05.11, 21:56
          I bardzo dobrze. "Legła" W-wa nie będzie za rok zagrożeniem dla czołowych drużyn. Tak trzymać.
          • Gość: ret IP: 94.75.80.* 29.05.11, 22:25
            Tak, w tym roku tez miala nie byc zagrozeniem, i co? I 3 miejsce! I co? Puchar Polski! My zawsze walczymy o najwieksze cele, zawsze w czolowce. A wy czeresniaki z wiosek, leczcie swoje kompleksy i szczekajcie sobie dalej! HA!
            • 30.05.11, 01:04
              Już się cieszę na ten wstyd jaki zrobi "Legła" po pierwszych meczach eliminacji LE, bezcenne.
              • 30.05.11, 08:53
                ... dobrze im tak, tym głupolom-kibolom...

Myślę, że Matoł premier wyda polecenie Koziołkowi wojewodzie mazowieckiemu, żeby mianował trenerem Legii Michnika-Szechtera w dowód uznania jego wybitnej żydowskiej "yteligencji" we wszystkich dziedzinach, więc też i w futbolu, a poza tym Orła Białego od Głupka rezydenta ma, więc mu się należy... a jeszcze tego nie miał, choć miał i Kublik i Olejnik, więc z jakimiś gó...arzami-piłkarzami sobie na pewno poradzi...
      • Gość: rs IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.05.11, 20:03
        Akurat Słowak Weiss to mógłby być dobry trener (parę lat temu z Artmedią Petrzalką Bratysława awansował do LM i nawet zdobył w niej parę punktów, po drodze eliminując Celtic, a niedawno ze Słowacją wygrał grupę eliminacyjną do MŚ, a na Mundialu wyszedł z grupy odprawiając Włochów do domu.
        A Skorża to jakie ma osiągnięcia w poważnym futbolu?
        Ciekawe co będzie jak w eliminacjach do LE Legia trafi na Levadię Tallin? Haha..
      • Gość: birdY IP: *.lodz.mm.pl 29.05.11, 20:08
        Ja na miejscu Skorży powiedziałbym "Dziękuje Panowie Odchodzę z podniesionym czołem !!!" Nie udało się zatrudnić trenera za plecami Skorży ... to lepszy wróbel w garści.
    • Gość: ależ ten przeciętn IP: 94.75.112.* 29.05.11, 19:36
      ależ ten przeciętniak ma plecy!!!!
      • Gość: gh IP: 94.75.112.* 29.05.11, 19:38
        facet ciągle w najlepszych klubach - mimo że nic nigdy nie osiągnął, ale to Polska, więc nie ma się co dziwić. Pewnie po prostu nie ma kasy na lepszego
        • Gość: ambroż IP: *.acn.waw.pl 29.05.11, 19:50
          Widać, jak interesujesz się piłką – Skorża jest w tej chwili najbardziej utytułowanym trenerem w Polsce. Niestety, świadczy to głównie o jakości ligii…
          • Gość: sa IP: *.elartnet.pl 29.05.11, 20:43
            Skorża słaby? Gimnazjaliści oceniają...
    • Gość: zaggi IP: *.adsl.inetia.pl 29.05.11, 19:37
      hahah, legionisci - GRATULUJE :)))))))))))))))))))))))))
    • Gość: set IP: *.215.206.190-internet.zabrze.debacom.pl 29.05.11, 19:40
      powiem krótko bo brak mi słów: PORAŻKA !!!!
      • Gość: zaq IP: *.mmj.pl 29.05.11, 19:43
        Wiadomo kto w przyszlym sezonie nie zrobi mistrza
        • Gość: elo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.11, 02:02
          Nie wiem ile meczow obejrzales, ale druga runda była w wykonaniu Legii bardzo dobra. Nawet porażki jak z Lechem były po bardzo dobrych , ale pechowych, meczach. Oni dominowali prawie w kazdym meczu na wiosne, jak utrzymaja ten poziom to wg mnie przy tym poziomie 'ekstraklasy' mają szanse walczyc o mistrza tym składem.
    • Gość: ksppolonia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.11, 19:42
      :)
    • Gość: prof.ciekawek IP: 178.73.49.* 29.05.11, 19:47
      i bardzo dobrze! Skorża wykonał tytaniczną prace z zespołem, a teraz miał być odsunięty?! należy mu się sezon, w którym będzie się mógł wykazać! w następnym sezonie walka o mistrza rozegra się w Warszawie pomiędzy Legią a Polonią, reszta będzie tłem
      • Gość: hart IP: *.adsl.inetia.pl 29.05.11, 19:51
        Mistrzostwo w cuglach zdobędzie Wisła - nie oszukujmy sie. Maja Trenera i przede wszystkim dyr. sportowego, ktory o 3 klasy wyprzedza wszystkich w Polsce.
      • Gość: oesuuuuuuu IP: *.adsl.inetia.pl 29.05.11, 20:01
        Tytaniczną pracę? lol. 10 czy 11 porażek po wydaniu grubej kasy, gra taka że szkoda patrzeć. Tego głąba Legia nigdy nie powinna była zatrudniać.
        • Gość: antosn2 IP: *.t6.ds.pwr.wroc.pl 29.05.11, 20:47
          ale na co wydali kase ?? murinio tez buduje zespol zazwyczaj w min 2 lata tylko ze on wtedy ma transfery w swoich rekach a jak to w Legii wygladało wszyscy widzieli , a od wygrania pucharu Polski Legia grała o niebo lepiej i to tez swiadczy o klasie trenera jak mowilo sie ze jest na wylocie mogl miec wszystko w d... a on gral do konca , a Wisła ma Genkowa i( Meliksona) a w innych drużynach napastnicy to porażka w całej lidze poza widzewem moze ale oni tez musieli sie przebudzic ,no i Rudnevs i (Stilic) za napastnikiem zawsze stoi ktos kto mu pomaga te bramki zdobywac ale Lech za dużo sił włożył w LE i dał ciała bo Sparta Praga była do ogrania
          • Gość: LARS IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 30.05.11, 00:22
            Sparta Braga nie była do ogrania ponieważ Lech nawet nie podjął walki . To normalnie wyglądało jakby Lech sprzedał mecz . Choć wydaje się to nierealne .
        • Gość: g IP: *.legnica.vectranet.pl 29.05.11, 20:49
          A reszta to wygrywała?
          Powinni zatrudnić przyzwoitego skauta, żeby kupować piłkarzy na jakość nie ilość.
    • Gość: Nowa Prawica IP: *.elblag.vectranet.pl 29.05.11, 19:47
      Niestety dobremu zagranicznemu tenerowi trzeba bylo by zaplacic wiecej niz Skorzy, ktory wielokrotnie kompromitowal sie w pucharach i zrobi to po raz kolejny
    • Gość: slaweczek IP: *.ip.mgk.pl 29.05.11, 19:55
      masakra...
    • Gość: pjn IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.11, 19:56
      To nie dobra wiadomość dla kibiców Legii!!!.
    • 29.05.11, 19:56
      Wywalic tego pseudo derektorka, nasciagal szrotu co to nikt ich nawet za darmo nie chcial i gwiazdy robil na sile
      • Gość: olie IP: *.222.252.228.spray.net.pl 29.05.11, 20:00
        Dokładnie, w pierwszej kolejności pozbyć się Jóźwiaka.
    • Gość: abo IP: *.19.165.82.osk.enformatic.pl 29.05.11, 20:00
    • Gość: Do autora !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 20:30
      Będąc autorem w znanym portalu należałoby wiedzieć, że niedawno piszemy razem !!!!
      Skorża się nie pomylił, nawet jak dzielił wyrazy ze szczęścia !!! Tylko autor. Podstawówka.
      • Gość: lajkonik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 20:34
      • Gość: "nie dawno" IP: *.hsd1.il.comcast.net 29.05.11, 20:39
        Hehe, jacy dziennikarze taka gazeta. Bueee!!!
    • Gość: ble IP: *.aster.pl 29.05.11, 20:33
      Ale to są kretyni. Nie chcieli się pozbyć władzy na rzecz Weissa. Jóźwiaki ze swoimi Czambałambami poszedłby na zieloną trawkę
    • Gość: hehehe IP: *.hsd1.il.comcast.net 29.05.11, 20:38
      Nu, pismaku z GW: co on w koncu powiedzial? "nie dawno" czy oby na pewno? Hahaha!!!
      • Gość: kiełbaska_z_grilla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 20:49
        przecierałem oczy, później monitor, a na końcu zajrzałem do słownika, bo myślałem, że może ja źle to pisałem całe życie
    • Gość: bolo IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.11, 20:44
      Studenciaku, którego zatrudniła Gazeta na gó...aną umowę... weź się ku... pie...ij w pusty łeb i popraw stan wiedzy o ortografii. Pa matole.
    • Gość: raf4 IP: *.180.97.57.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.05.11, 20:58
      Karnetu nie kupuje.....jezeli Walterowi pasuje 11 porazek i wspolpraca z takimi amatorami.... z gra na afere itd.....jak Miklas Skorza i Jozwiak....to jego sprawa ale swojej kasy do tego nie doloze!!!!

moze jestem prorokiem, Legia zagra tylko dwa mecze w LE i odpadnie.....
      • Gość: bolek IP: *.trzebinia.mm.pl 29.05.11, 21:07
        Akurat 2 mecze w LE to były niemal pewne nawet z Weissem. Tyle, że on miał szansę zbudować zespół walczący o mistrzostwo. Skorża daje co najwyżej szanse na rekordowe 14 porażek w sezonie. Może się chłopak postara i do 50% dobije?
    • 29.05.11, 21:23
      Doskonala decyzja! Wielkiej druzyny nie buduje sie w jeden sezon i Skorza zasluzyl na to aby pracowac z Legia przynajmniej przez nastepny rok. Zespol byl mocno przemeblowany na poczatku obecnego sezonu, a to zawsze wiaze sie z pewnego rodzaju loteria, nawet przy najlepszym trenerze.
      • 30.05.11, 07:06
        decyzja jak decyzja, ale zastanówcie się jaki autorytet będzie miał Skorża, skoro wszyscy wiedzą że został tylko z tej przyczyny, że się z innym trenerem nie dogadali? No i wreszcie, jakim nędznym człeniem jest Skorża, skoro przy tak głośnym szukaniu następcy sam papierami nie rzucił?
        --
        moje awantury
    • Gość: jkk IP: *.elartnet.pl 29.05.11, 21:25
      najgorsze, co sie nam przytrafiło na wiosnę to ten cholerny puchar.
      gdyby nie on polecieliby Skorża, Miklas i Beret.
      a tak Staremu się nie chciało i wyszło jak zwykle w tym klubie

B_Y_L_E J_A_K
    • Gość: Joe IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.11, 21:30
      Weiss nie pozwoliłby sobie dmuchać w kaszę przez Miklasa i Jóźwiaka. Tyle.
      • Gość: Elka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 22:23
        Legia zaczęła w końcu grać, nie ma co robić nerwowych ruchów, bo potem się kończy jak ci z Nowego Miasta.
      • Gość: crwfc IP: *.181.22.76.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.05.11, 00:07
        w tym czasie kiedy akurat by bawił w Warszawie?
        mecze w terminach UEFA, mecze towarzyskie poza nimi, oglądanie piłkarzy Słowacji na Słowacji i w zagranicznych ligach, ten facet wpadałby tu na mecz w niedzielę??? a tygodniu z piłkarzami pracowaliby asystenci?
    • 29.05.11, 21:48
      I bardzo dobrze. "Legła" W-wa nie będzie za rok zagrożeniem dla czołowych drużyn. Tak trzymać.
    • Gość: Przemek Czuba IP: *.stk.vectranet.pl 29.05.11, 23:44
      Tak sobie myślę, że to trochę jest żenujące. Zostawia się trenera choć szukało się już dla niego następcy. I ogłasza się, że nie wyszło z innym (w domyśle lepszym od tego, którego się ma) więc zostaje stary (niestety). Ciekawe jak się czuje Skorża. Tym razem mu się upiekło, ale za chwilę może uda się jednak dogadać kogoś na jego miejsce. W kiepskim stylu to rozgrywa Legia. W kiepskim...
    • Gość: Hatsune Miku IP: *.broker.com.pl 30.05.11, 00:04
      Mogło być tak pięknie i zabawnie z Kacperczakiem na Łazienkowskiej :(
    • Gość: LARS IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 30.05.11, 00:16
      Co wy chcecie od Skorży . Jak ma więcej osiągnąć ? Kiedy ,,jego,, zastraszeni piłkarze biegają za kibolami i ich przepraszają oraz chcą tych bandytów po du*ie całować . A może jeszcze co innego na kolanach robić . Jedynie Rzeżniczak się przeciwstawił wtedy staruchowi . Ale nikt z klubu za chłopakiem się nie wstawił . Bo tam jest jeden wielki syf i dziwne układy .
    • Gość: mmm IP: *.play-internet.pl 30.05.11, 04:01
      I po co legii stadion na ponad 30 tys miejsc? Na meczu ze świeżo upieczonym mistrzem (Wisła) nie było zapełnione nawet 2/3 miejsc. A w ostatnim meczu sezonu, przy walce o vicemistrza ponad połowa miejsc pusta. Nie lepiej było zbudować stadion na 16 - 20 tys, stosownie do potrzeb i możliwości, a za resztę np. wyremontować starówkę, stworzyć nowe parki, remontować drogi?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.