Przejścia graniczne Francja Hiszpania ciężarowe Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Któraś pomoże mi znaleźć, bo nie mogę na szybko? A nie mam jak przysiąść do komputera, bo Mała marudna.

Ważne: ciężarowe samochody muszą być obsługiwane.
    --
    Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni że spotykasz ich na każdym kroku
    • przecież to unia, więc nie ma przejść granicznych...
      przejeżdżałam granicę między francją a hiszpanią od strony marsylii, nic tam nie ma specjalnego...

poza tym tak konkretnie to co potrzebujesz na tych przejściach??
      --
      http://images40.fotosik.pl/330/e497683889d43883m.jpg
      • W sumie to nie wiem co potrzebuję.uncertain Mąż mi napisał sms abym mu poszukała, on gdzieś koło valencji jest.

Z ładunkiem musi mieć normalne przejście chyba. Zaraz mnie tu szlag trafi. Cały dzień mam na nie. fuck
        --
        Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni że spotykasz ich na każdym kroku
        • a co to za różnica czy z ładunkiem czy bez??
          przejeżdżasz i tyle.
          odprawę celną chce mieć czy jak??

jak jest w valencji i wraca do polski, to niech się kieruje na barcelonę i dalej na północ caly czas wzdłuż wybrzeża hiszpańskiego, na marsylię, villefranche, potem na niemcy, leci na wrocław i dalej to już nie wiem gdzie chce dojechać.
          niech jedzie po niemieckiej stronie, nie szwajcarskiej, bo tam w chusteczkę drogie autostrady i nie jest to unia, więc mogą być kłopoty.

nie ma nawigacji?? albo cb-radia?? niech na radiu wejdzie na kanał 28 i podpyta chłopaków na radiu.
          jakby co to pytaj, małżonka podpytam.
          --
          • Cytat nie szwajcarskiej, bo tam w chusteczkę drogie autostrady i nie jest to unia, więc mogą być kłopoty.
            Ha - mówiłam Andrzejowi, że gugiel-map mi pokazał, że w Szwajcarii droga płatna jest.
            A ten się kłócił (i w końcu pojechaliśmy 'na gapę' ;p)

Co do przejścia w Szwajcarii potwierdzam - nas zatrzymali, chociaż do końca nie jestem pewna czy chodziło o polskie blachy czy Czarnego kierowcę wink

m.
            --
            http://img821.imageshack.us/img821/7856/bannerww.jpg
          • Już sama nie wiem o co mu chodzi uncertain
            Jest we Francji, jedzie do Hiszpanii. Już tam był nie raz, ale w innych miejscach.
            Ma i CB i nawigację, więc pewnie może spytać, ale teraz ma pauzę i chyba nie ma w pobliżu Polaków(?). I pewnie spyta jak mu nic nie znajdę. Chciał wiedzieć gdzie najlepiej się teraz kierować z tej Valencji. Chodzi o nazwy miejscowości gdzie najbliżej może przejechać.
            A ja się już wkurzam, bo nie umiem tego znaleźć.

Doral to Ty też tirówka?smile
            --
            • zaraz, zaraz, valencja jest przecież w hiszpanii!!

on jedzie DO hiszpanii czy Z hiszpanii?

jak jedzie Z valencji to niech się kieruje na tarragonę, barcelonę, potem na gironę, peppignan, montpellier, nimes, lyon, besancon, basel, mulhouse, frankfurt, a potem to już nie wiem w który rejon polski chce, więc w szwabowie niech zdecyduje.

jak jedzie DO valencii to odwrotnie smile

od montpellier na południe jest cudna droga, eehhhh, rozmarzyłam się, wspominając swój ostatni pobyt w hiszpanii....mmmmm...

we francji w cholerę drogie autostrady, w hiszpanii też uncertain
              cala francja plus hiszpaniaa do barcelony to wydatek ponad 300 eurasów, kurza twarz uncertain
              --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.