Dodaj do ulubionych

tusku i komorowski

09.04.11, 23:08

czyli nasz prezydent i premier czy jak kto woli bronko i donko.
czy myslalyscie, zastanawialyscie sie nad tym co by was usatysfakcjonowalo -jesli chodzi o te nieszczesne smolenskie tablice? a w zasadzie o ich zamiane?

ja wiem ze to temat ciezkawy na emagiel. ale wysilcie sie w koncu nie samymi zatyczkami do uszu czlowiek zyjetongue_out

--
Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane.
Trzeba im także pozwolić chodzić.
Obserwuj wątek
    • esofik Re: tusku i komorowski 10.04.11, 08:29
      ale które tablice? bo ich nawywieszali od cholery i ciut ciut
      te co w Smoleńsku co niby po cichu zostały podmienione?
      imho wystarczyłaby data, wzmianka o prezydentach OBU, że samolot się rozbił i ile osób zginęło
      i tyle

jak się Janek Kowalski rozbije na zakręcie, to nikt nie pisze na krzyżu gdzie i po co jechał uncertain

--
      Everytime I Try To Fly I Fall Without My Wings...
      • mariolka55 Re: tusku i komorowski 10.04.11, 09:16
        > imho wystarczyłaby data, wzmianka o prezydentach OBU, że samolot się rozbił i i
        > le osób zginęło
        > i tyle
        >
        > jak się Janek Kowalski rozbije na zakręcie, to nikt nie pisze na krzyżu gdzie i
        > po co jechał uncertain

dokładnie

tablic,pomników,krzyży i afer przez ten rok było tyle że az sie mdło robi
        wkurza mnie to i przestałam juz jakis czas temu ogladac/słuchac wiadomości
        wiem tyle co mi do ucha/oka przypadkiem wpadnie

--
        nie mam na imie Mariolka!i nie mam 55 lat
        nie ma to jak pośmiać się samej z siebie sprzed lat big_grin
    • magiczna_marta Re: tusku i komorowski 10.04.11, 10:00
      Jak sobie Polacy sami bez pytania kogokolwiek tablicę powiesili, to sobie Rosjanie też bez pytania zmienili. Wcale się nie dziwię. Gdyby mi ktoś w domu bez pytania powiesił obrazek to ten by długo nie powisiał.
      --
      "Zaraz tam suka. Obejrzałam sobie twoje zdjęcie w wizytówce. Poziom tej wypowiedzi adekwatny do tej prostej, grubo ciosanej, chłopskiej twarzy, która wyraża głęboką tęsknotę za rozumem. - by Krejzimama "
      kliknij
      • mariolka55 Re: tusku i komorowski 10.04.11, 10:33
        nie rozumiem tez,po co na tej wcześniejszej tablicy był opis szczegółowy że jechali na obchody ludobójstwa i zbrodni sowieckich? po co ?
        to tak na marginesiesmile
        --
        nie mam na imie Mariolka!i nie mam 55 lat
        nie ma to jak pośmiać się samej z siebie sprzed lat big_grin
        • magiczna_marta Re: tusku i komorowski 10.04.11, 11:33
          No jak to po co? Żeby dowalić drugiej stronie. Brakowało tylko żeby napisali że zginęli w zamachu.
          --
          "Zaraz tam suka. Obejrzałam sobie twoje zdjęcie w wizytówce. Poziom tej wypowiedzi adekwatny do tej prostej, grubo ciosanej, chłopskiej twarzy, która wyraża głęboką tęsknotę za rozumem. - by Krejzimama "
          kliknij
    • iziula1 Re: tusku i komorowski 10.04.11, 12:34

Smoleńsk to ziemia rosyjska.
      Jakoś zamiana tablic nie powoduje we mnie narodowej histerii, darcia szat ani okrzyków "hańba".
      Zamienili, wstawili inna w niczym to nie uwłacza ani pamięci umarłych ani żywych.

Zreszta mam dość upstrzonej Polski tablicami, pomnikami, nagrobkami, miejscami kultu. Pomału zamienimy kraj w jedno wielkie cmentarzysko.
      • doral2 Re: tusku i komorowski 10.04.11, 15:01
        w dupie mam co sobie rosjanie u siebie powiesili.
        jeszcze parę lat tej histerii smoleńskiej, a zacznę i smoleńsk mieć w dupie.
        --
        http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
        każdego dnia rośnie ilość ludzi mogących pocałować mnie w to co powyżej.
        • aguacate Re: tusku i komorowski 10.04.11, 16:04
          Doral, ale to nie rosjanie powiesili. To pani wdowa kurtyka pojdchala i samowolnie powiesila te tablice, z nikim tresci nie uzgadniajac... Wiec sami sobie nawazylismy tego piwa. Polak potrafi sad
          • olinka20 Re: tusku i komorowski 10.04.11, 20:28
            Hehe od piatku nie ogladam tv, oprocz kanałow filmowych i komediowych i takie kwiatki mnie ominełybig_grin
            Mysle, ze wiekszosc ma dosc trematu Smolensk, tablice, pomnik, zamach, ofiary, polegli meczęnska smiercia itd...
            --
            Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
    • fajnyrobal Re: tusku i komorowski 10.04.11, 15:18
      Mea, wsadzasz kijek w mrowisko, ale to mrowisko jakieś ospałe big_grin Przesilenie wiosenne.
      Swoje zdanie zachowam dla siebie, wystarczy, że różni się od większości tongue_out
      --
      I`m Robal and I am mad!
      dziupla robala

http://i49.tinypic.com/23liiyt.gif
    • karra-mia Re: tusku i komorowski 10.04.11, 16:38
      > czy myslalyscie, zastanawialyscie sie nad tym co by was usatysfakcjonowalo -jes
      > li chodzi o te nieszczesne smolenskie tablice? a w zasadzie o ich zamiane?
      >

usatysfakcjonowałby mnie święty spokój, bo ileż można...
      --
      Jest wielu ślepców, lecz tylko niektórzy z nich nie mogą widzieć.
      1% dla Karolka
    • mandziola Re: tusku i komorowski 10.04.11, 22:39
      Idź do pracy.. jak przestaniesz sie nudzic, to Ci będa koło dupu latac tablice.. jak reszcie..tongue_out
      Mnie to wisi i powiewa.. oni maja teraz rocznicę Gagarina, i w odwłoku maja polskiego prezydenta.
      Zreszta najgorszego w historii.
      To ze umarł, nie znaczy, że można go stawiać na piedestał.
      --
      Leżę,leżę nawaliłem się jak zwierzę...
      • mearuless Re: tusku i komorowski 10.04.11, 22:53
        nikt nie mowi o stawiniu na piedestal.

a to czy pracuje czy nie nijak ma sie do zadanego pytania.

poza tym najgorszego prezydenta to mamy obecnie, i chyba juz nikt go nigdy nie przebije...chyba ze jednak kononowicz sie do wladzy dorwie, a ma duze szanse patrzac na nasze spoleczenstwo.
        --
        Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.
          • doral2 Re: tusku i komorowski 11.04.11, 17:44
            a temu obecnemu czego brakuje?? twista powinien tańczyć czy skakać na batucie??
            uważam, że jest dobrym prezydentem, wie co do niego należy, nie wyskakuje przed szereg, nie pyszczy na forum międzynarodowym, jak poprzedni, nie robi dymu o miejsce w samolocie.
            godnie reprezentuje nasz kraj na forum międzynarodowym, nie upija się, ma dobrą prezencję, jest stateczny i rozważny, umie ładnie przemawiać.
            i taka jest rola prezydenta, a nie walka za waszą i naszą.
            --
            http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
            każdego dnia rośnie ilość ludzi mogących pocałować mnie w to co powyżej.
          • esofik Re: tusku i komorowski 11.04.11, 17:59
            a kogo byście chciały? Bunga-bunga italiano? a może Łukaszenko?

imho to był najlepszy wybór z możliwych do głosowania

--
            Everytime I Try To Fly I Fall Without My Wings...
            http://img1.jurko.net/avatar_1112.gif
            • mearuless Re: tusku i komorowski 11.04.11, 18:17
              oooo bunga -bunga by byl w sam razwink

doral-umie ładnie przemawiac-tak zauwazylam, o czymkolwiek by nie mowil to zaraz cos pierdolnie od czapy jak chory w kubel. wspolczuje tlumaczom z nim pracujacym.

a jesli chodzi o popijajacego poprzednika -on to chociaz byl obyty, protokol dyplomatyczny znal, wiedzial kiedy usiasc, wstac, kogo wpuscic, przepuscic, - a ze sie upil to juz inna para kaloszy...
              --
              W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: albo coś spieprzyłeś, albo ktoś kazał ci spieprzać...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka