Dodaj do ulubionych

Żebry na dzieci

07.05.11, 21:19
nie o Romach będzie, a o programie Must Be The Music.
Jest tam taki filipińczyk i on ciągle swoją córeczkę pokazuje, jak to oni na Filipiny chcą jechać, a to jaka ona uzdolniona (podobno) muzycznie. Wkurwia mnie to, bo pewnie ludzie jak te cioty będą na niego głosować.
--
"Zaraz tam suka. Obejrzałam sobie twoje zdjęcie w wizytówce. Poziom tej wypowiedzi adekwatny do tej prostej, grubo ciosanej, chłopskiej twarzy, która wyraża głęboką tęsknotę za rozumem. - by Krejzimama "
kliknij
Obserwuj wątek
    • w_miare_normalna Re: Żebry na dzieci 08.05.11, 00:41
      cioty, nie cioty
      co innego by bylo gdyby facet talentu nie mial i jechalby na litosc
      ale tu zzdecydowanie koles talent ma, a ze dzieciaka pokazuje to mie w ogole nie przeszkadza
      wrecz przeciwnie corcie ma sliczna

ps; myslalam, ze Conrado wygra, ba bylam wrecz pewna, ale ENEj tez fajni. wokalista mogloby byc moim idealem mezczyzny, ale stanowczo za niski, a szkoda, szkoda ..... big_grinbig_grin

--
      Mama Roksany, ur. 16/06/2008 .
      • w_miare_normalna Re: Żebry na dzieci 08.05.11, 00:47
        jeszcze chcialam napisac, ze nie wiem czy ogladalas caly program czy tylko ten urywek, ale paulina sykut zapytala zone Filipinczyka jakie sa jej marzenia jej meza i wtedy ona odpowiedziala, ze czesc pieniadzy z wygranej chcialiby przeznaczyc w jego rodzinne strony, bo ona jako zona jeszcze tam nie byla.

ps; nie wydaje ci sie, ze filipinczyk jakis tami chorowity ?
        moze to tusza, a moze mi sie wydaje, ale bardo go polubilam i tak jakos zal mi go sie zrobilo jak stal przy tym zespole ENEj kiedy oglaszali wyniki. no i ladnie zareagowal na wiesc, ze tamci wygrali 9cieszyl sie), sama chyba bym tak nie umiala, cieszyc sie wygranma kogos, wiedziac ze przelecialo mi kolo nosa 100 tysiakow .... masakraaa

-
        Mama Roksany, ur. 16/06/2008 .
        • magiczna_marta Re: Żebry na dzieci 08.05.11, 00:59
          No właśnie o tym mówię- biedny, zagramniczny, nie najlepiej mu się wiedzie w PL, córka dziadków w rodzinnym kraju nie widziała i do tego taka mała a zdolna - imho żerowanie na sponsora. Jeszcze- córeczka prawie że siłą zmuszana do odśpiewania wcześniej wyuczonych kilku linijek piosenki. Żona do tego wszystkiego się w międzyczasie żaliła że mieszkania swojego nie mają i mąż niańką jest a ona dom utrzymuje.
          Oglądałam wszystkie odcinki -bo sobie lubię na Łozowskiego popatrzeć- możesz powiedzieć żem świrnięta tongue_out
          --
          "Zaraz tam suka. Obejrzałam sobie twoje zdjęcie w wizytówce. Poziom tej wypowiedzi adekwatny do tej prostej, grubo ciosanej, chłopskiej twarzy, która wyraża głęboką tęsknotę za rozumem. - by Krejzimama "
          kliknij
      • magiczna_marta Re: Żebry na dzieci 08.05.11, 00:53
        Nie mówię że nie ma talentu, ale dla mnie jest odtwórcą, a niektórzy wykonywali w programie swoje utwory, dla mnie to się liczy bardziej niż głos podobny do Louisa Armstronga.
        Cieszę się bardzo że Enej wygrał, bo oni na spółkę z Noko byli moimi faworytami.
        A Lolek fajny jest, fajny big_grin no ale z wzrostu mikrus tongue_out
        --
        Nigdy nie nalezy wchodzić z kagankiem oświaty do mongolskich jurt,
        albowiem waniajet tam bynajmniej nie kwieciem jaśminu, a i wspólne
        odniesienia językowe jakby nie występują. Co czyni podobne misje
        całkowicie jałowymi i bezużytecznymi.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka