Dodaj do ulubionych

Pomocy!!!!! Ugotowałam dżdżownice

04.06.11, 16:48
W czwartek po burzy mój średni syn zabrał młodszego w celu zapoznania go z naturą, mianowicie poszli zbierać dżdżownice. W/W są potrzebne do otrzymania 6 z biologii na koniec roku. I nie mogły być to byle jakie bydlęta tylko jak powiedziało dziecko wyselekcjonowane!
I w ten czwartek gadziny zamieszkały w moim flakonie w specjalnie warstwowo usypanej glebie. Na flakon się nie zgodziłam, dziecko zezwoliło na eksmisję lokatorów ale miałam ja je eksmitować więc w dobroci serca odstąpiłam od haniebnego czynu w myśl zasady: dżdżownica też człowiek, dom jej się należy. Gadziny wraz z domem mieszkały w ocienionym miejscu i były systematycznie zraszane. I co???? I ja sobie zapomniałam, że one wrażliwe takie i jak myłam podłogę to je wstawiłam wyżej na słoneczko i zapomniałam o tych tam.
Podłogę myłam rano, a przypomniałam sobie godzinę temu. I teraz jak sprawdzałam to ich nie widać, a jak grzebałam patykiem to tylko takie flaki wygrzebałam.
Boję się własnego dziecka. No weźcie poradźcie coś proszę was bardzo!!!!
Obserwuj wątek
    • beata985 Re: Pomocy!!!!! Ugotowałam dżdżownice 04.06.11, 17:14
      no wyjścia za bardzo innego jak iść i wygrzebać nową nie masz.....może się nie zorientuje, że to inna..powiesz że to w niewoli sie tak przeobraziła....wszak więzienie ludzi niszczybig_grin
      --
      czym się zajmuję w wolnych chwilach...
      mojafilcowabiżu
    • anna.vanilla Re: Pomocy!!!!! Ugotowałam dżdżownice 04.06.11, 18:08
      Mam nadzieje, ze juz Cie tu nie ma... ze szukasz nowych, a moze juz je przynioslas do domu?
      Ehm... tylko, czy takie cos da sie znalezc o kazdej porze dnia? I przy kazdej pogodzie?
      No chyba nic innego nie mozesz zrobic?

A moze bohatersko sie przyznac? Moze jakis kolega ma wiecej i sie podzieli?
      • doral2 Re: Pomocy!!!!! Ugotowałam dżdżownice 04.06.11, 21:23
        iitam, leć do najbliższego sklepu wędkarskiego, pudełko glizd za 3-5 zeta kupisz.
        białe, czerwone, krótkie, długie, do wyboru do koloru smile
        ale potem trzymaj w lodówce te pudełko z glizdami, to jedyna szansa by dotrwały do klasówki tongue_out
        --
        http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
        każdego dnia rośnie ilość ludzi mogących pocałować mnie w to co powyżej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka