23.01.12, 20:46
czytam sobie o ptasznikach na terrarystyce i zdecydowana jestem na tego:
www.youtube.com/watch?v=rdcrwdyIwR0
piekny, co?big_grin

i tez sobie takie terra urzadzebig_grin a ptasznika do niego wloze poki co w malym pudelkuwink
Edytor zaawansowany
  • rudamarta4 23.01.12, 20:54
    Piękny jest!!! Też chcę takiego smile Idę szukać tongue_out
  • stillgrey 23.01.12, 21:39
    allegro.pl/chromatopelma-cyaneopubescens-l1-2-piekne-i2071866370.html
    nie musisz szukacbig_grin jeszcze wczoraj byly za 26zl, ale mu nie zeszly, wiec obnizyl cene big_grin
    ma tez inne na sprzedaz, nie wystawione na allegro.
  • rudamarta4 23.01.12, 21:49
    Widziałam, wolę chyba tego
    allegro.pl/chromatopelma-cyaneopubescens-l4wysylka-z-heatpack-i2063198292.html?source=oo
    Podrośnięty, odpowiednio zapakowany.

L1, to straszne maleństwo, przysyłany jest w kliszówce i wygląda jak trochę większa pchła smile
  • stillgrey 23.01.12, 22:11
    haha, wlasnie weszlam na forum, zeby Ci ten link wkleicbig_grin
    ja tez sie zdecyduje na te l4 smile
  • aniuta75 23.01.12, 21:12
    Kurde wiedziałam, że zaatakuje tego robala a i tak podskoczyłam big_grin.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/X11gbW8PSa1dAbpcMX.jpg
  • stillgrey 23.01.12, 21:40
    mieczak big_grin to jak Ty supka dajesz rade ogladac big_grinbig_grinbig_grin
  • aniuta75 24.01.12, 09:52
    Eee no supek to Supek smile. Zresztą teraz już tak nie podskakuję jak kiedyś winkbig_grin. No i muzyczka jest co naprowadza, że zaraz coś złego się stanie hihih.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/MECF65QGlFI85xV0VX.jpg
  • stillgrey 27.01.12, 21:55
    kobieta zmienna jest i w koncu zdecydowalam sie na Gieniebig_grin
    http://s14.postimage.org/7a01h78al/IMG_4241.jpg
    http://s18.postimage.org/71tkicmw5/IMG_4246.jpg

l8/9
    jednak chromatopelma wciaz jest w planach i b.smithismile
    planuje urzadzic terraria biotopowesmile
  • zuzia36 27.01.12, 22:02
    kurcze ale one są sliczne!!!!
    --
    czwarte nic
  • rudamarta4 27.01.12, 22:16
    Ja się wstrzymuję z kupnem, bo kasiory nie mam.

Mój największy robal zakumplował się ze swoją kolacją- z karaczanem.
    A karaczan dziś wyliniał i właśnie mu rośnie pancerz smile I pająk go pilnuje.
  • stillgrey 27.01.12, 22:46
    haha, ostrobig_grin
    ja mojemu na poczatek kupilam swierszcze i juz never ever, jak to to sie drze!wink

Marta, za jaki czas bys mu wrzucila takiego swierszcza? bo tak od razu to pewnie nie ma sensu, co? Lepiej poczekac, az sie zaaklimatyzuje?

Poki co spider wyladowal na najwyzszej polce w szafie (z dobra wentylacja) - coby Piotrka i kota nie kusic, a tesciowej o zawal nie przyprawicwink) ale marzy mi sie kilka biotopowych terrariow z generatorem mgly, zamykanych na kluczyk, fajnie oswietlonych i wyeksponowanych smile
  • rudamarta4 27.01.12, 22:55
    Tak po tygodniu mu wrzuć. Powinien się rzucić od razu. A jak tak z 30 min będzie go olewał, to wyjmij świerszcza. Bardzo nie lubię tego robić, bleee.
    Potem spróbuj znów za tydzień, powinien zgłodnieć skubaniec. A jak nie, to może do wylinki się szykować. Obserwuj smile
    Wkurzają mnie grające świerszcze, w lato wystawiam na balkon, w zimę w skrajnych przypadkach na klatkę schodową.

Trzymasz pająka w szafie? Mój kot olewa pająki, jak karmię, to bardziej go świerszcze interesują.
    Córka podchodzi do komody i mówi- lobal smile
  • rudamarta4 27.01.12, 23:00
    Mój karaczan przed wylinką, pająk w tle smile
    [img]http://img267.imageshack.us/img267/9946/dscf4226640x480.jpg

I po

[img]http://img20.imageshack.us/img20/5892/dscf4236640x480.jpg
    [img]http://img252.imageshack.us/img252/7317/dscf4261640x480.jpg
  • stillgrey 27.01.12, 23:16
    wow, ale jazda z tym karaczanembig_grin a pajak jest sprytny, czeka, az karaczan podrosniebig_grin

widze, ze tez masz ten brykiet kokosowy, jak czesto go podlewasz/zraszasz? warto go wymieszac z jakims innym podlozem? torfem/piaskiem?
    ogrzewasz czyms boxy?
  • stillgrey 27.01.12, 23:11
    dzieki za radysmile

Wiesz co, na razie go wsadzilam do szafy, bo a) tesciowie, ktorzy z nami mieszkaja (gora domu nasza, ale jednakwink) nic nie wiedza i wiem, ze jakby sie dowiedzieli to by tesciowa zaczela panikowac, nie moglaby spac bo ja jeszcze wielki pajak zezre etc.wink takie same fazy przechodzila kiedy sie u nas szczury pojawilywink
    b) Piotrkowi sie za bardzo pajak spodobal i poki nie mam zamykanego terrarium wole nie ryzykowac, ze po cichu je otworzy i bedzie probowal go nakarmic czy wziasc na reke (niby wie, ze nie wolno i czym to grozi, ale ma 5 lat, wiec mu za grosz nie ufam w tej kwestiiwink) no i wiem, ze jakbym go nie schowala przed Piotrkiem to by non stop sleczal przez boxem i go stresowal niepotrzebnie.
    c) dobra szafa nie jest zla;D wentylacja jest, oswietlenie jutro bedzie, a Gienka ma spokoj i cisze... ubolewam, ze nie moge jej non stop obserwowac, ale i na to przyjdzie czassmile
  • rudamarta4 27.01.12, 23:44
    Moje stoją pod tv i obok dekodera, więc się nagrzewają same z siebie.
    Wodę wlewam raz na dwa tygodnie, tak żeby podłoże było wilgotne.
    Kiedyś, jak były mniejsze i nie miałam dziecka ani kota stały obok lapka na ławie i miałam cały czas oko na nie smile
    Jakiś czas temu miałam wymieniane kaloryfery i przyszła spec grupa "fachowców". Akurat leżała sobie wylinka na komodzie... Jeden z nich jak to zobaczył, to się tak wydarł, że chyba go na parterze usłyszeli. Wybiegł na korytarz i powiedział, że już tu nie wejdzie, żeby nie wiem co.
    Patrzył na mnie jak na szaloną, a ja miałam radochę smile
    Wiem, że są ludzie, którzy się boją, ale bez przesady smile
  • stillgrey 28.01.12, 00:32
    rotfl, o maly wlos a bys dostala rachunek za naprawe mojego lapka, bo prawie kawa parsknelam ze smiechu ;D

zagladalam przed chwila do Genowefy i siedzi juz w kokosiesmile
  • stillgrey 29.01.12, 09:28
    nie wytrzymalam i wrzucilam mu wczoraj wieczorem 2 swierszcze (2 bo akurat tak z pudelka wyskoczylywink, jednego prawie wczoraj na moich oczach upolowal, ale mu zwial suspicious
    zostawilam je na noc i rano jednego juz nie bylo, a drugiego mu podrzucilam do kokosa i wlasnie go szamiebig_grin

w szafie tez juz nie siedzi... terra stoi na biurkubig_grin jak tesciowa zobaczy to powiem, ze strzaszyki australijskie hodujemywink
  • rudamarta4 29.01.12, 12:06
    He, he smile
    Następnym razem nie wrzucaj mu dwóch, bo wiadomo, że nie zajmie się dwoma od razu.
    A może to dobry sposób na teściową, żeby Was za często nie odwiedzała? No, chyba, że ją lubisz tongue_out
  • stillgrey 29.01.12, 15:52
    A jak wylapujesz z pudelka pojedyncze swierszcze? pensetka? przyznam, ze probowalam, ale nie mialam sumienia mocniej ta pensetka przytrzymac tego swierszcza i stwierdzilam, ze latwiej bedzie jak uchyle wieczko i popchne nia skubanca... tyle, ze wyskoczyly dwawink

A tesciowa kocham niezmierniewink Zeby to tylko o jej nie przychodzenie na gore chodzilo to juz od kilku lat mialabym tu weze, ptaszniki, skorpiony i hodowle myszy, ktorych sie boiwink
  • rudamarta4 29.01.12, 16:34
    Tak, wyjmuję pensetą, mam takie specjalne plastikowe. Nie mam wyrzutów sumienia, że je ściskam tongue_out Świerszcze są obrzydliwe, nie to co pająki tongue_outtongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka