Dodaj do ulubionych

A czemu nikt mi nie powiedział!!!

26.02.12, 17:00
Ze na dworze tak zimno i wieje,az głowy urywa?
A ja głupia bez czapki z psem polazlam w lesne ostepy.
Nie dosc, ze sie utopilismy w błocie , po kostki- ja, po brzuch- pies to jeszcze umarłam z zimna!
A słonce tak ładnie swiecio, że mnie to zmyliło.

--
Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
Edytor zaawansowany
  • esofik 26.02.12, 17:16
    Olinka, nie wiem o czym mówisz tongue_out

--
    Everytime I Try To Fly I Fall Without My Wings...
  • olinka20 26.02.12, 17:18
    Normalnie zaraz bede postulowac o bana dla wszystkich zagramanicznych, które mają za ciepłotongue_out
    --
  • mona_mayfair 26.02.12, 17:19
    Ja nie mowilam, bo u mnie piękna wiosnasmile I nie jestem zagranicznatongue_out No.. może troche, bo mi do niemiec bliżej niż do wlasnego miastatongue_out
    --

http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/images/bannery/adoptuj5.gif
  • malgosiek2 26.02.12, 17:46
    U mnie co prawda już nie pizga, ale wczoraj to łeb urywało.
    A dziś piękna słoneczna pogoda co prawda jest znacznie zimniej, ale przynajmniej nie pizga już.
    --
    Moja mała oaza
    Ulubione miejsce i pozycja kota
  • olinka20 26.02.12, 17:52
    Małgosiek, fajny masz ten taras, ale kot na suszarce wymiata.
    Piekny jest!
    --
  • malgosiek2 26.02.12, 18:14
    A dzięki.
    Staram się na balkonie mieć co roku inaczej.
    Ale czasami leń mnie ogarnia i spodobał sie mi winobluszcz, bo łatwy w uprawie i duzo zieleni daje no i szybko rośnie.
    A koteczka owszem nam się udała, z nią nie ma nudnego dnia, bo zawsze coś wymyśli.
    No i kot lubi ze mną pogadać, bo gadatliwy egzemplarz się trafił.
    --
    Moja mała oaza
    Ulubione miejsce i pozycja kota
  • hamerykanka 26.02.12, 20:07
    Ja wlasnie popracowalam w ogrodzie, w krotkim rekawku i spodenkach. Cieplutko i sloneczniesmile. Truskawki zaczely wylazic, musze popielic, cebulkowe juz maja pedy z 5 cm, ozdobne trawy tez pokazuja nowe pedy. Uwielbiam wiosne!
    Zeby nie bylo za dobrze, jutro zapowiadaja deszcz i zimno, a potem znowu cieplej.

--
    Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
  • doral2 26.02.12, 20:22
    hamerykanka, ty się prosisz dostać w ucho!!
    u nas śnieg napieprza, właśnie odśnieżyłam chodnik przy domu i zanim skończyłam to na początku było tak samo napadane jak i przed odśnieżaniem, kurza twarz!!
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • olinka20 26.02.12, 20:26
    Ło kurde, u nas na szczescie nie pada i sie nie zanosi, ufff.
    --
  • doral2 26.02.12, 20:42
    dwie godziny temu też się nie zanosiło, było bezchmurne niebo uncertain
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • amoreska 26.02.12, 20:44
    Doral, nie kracz nam wink
  • hamerykanka 27.02.12, 00:30
    Za to my sie w lecie smazymy, a wy macie fajne ciepelko! smile
    Wtedy ja wam zazdroszcze...
    --
    Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
  • hamerykanka 27.02.12, 00:33
    wsnie skonczylam na dzis. 10 krzewow bukszpany wywalone - ciagle je podmraza i wygladfaja jakby je psy ciagle obsikiwalysmile. Dziury zasypane kompostowanym obornikiem i przekopane. Teraz zrobic tam na nowo nawadnianie kroplowe, nawiezc pare przyczep sciolki i znowu bedzie ladniesmile)
    --
  • opium74 27.02.12, 08:46
    Hamerykanka...TY nienormalna jestes suspicious a co szanowny mąz robił w tym czasie???
    Bo ja obstawiam że Ty masz jakąs specyficzną formę ADHD połączoną z pracoholizmem....jak czytam co robisz to od samego czytania się męczę...

Olinka - u nas też wieje a błotop takie że pomimo kaloszy po zaoranych polach nie mam szans połazic. Trzeba trzymac się dróg /błoto tylko po kostki/ albo pozarastanych łąk ale tam pełno saren...
    --
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
    http://www.4it.co.za/Lterror/PICS/newsleeping20BT.gif
  • hamerykanka 27.02.12, 14:52
    Heh, maz tez byl w ogrodzie, kopal mi rowek -musze schowac pod ziemia czesc instalacji nawadniajacej.
    W sumie trafilas, bo mam cos w rodzaju pracoholizmu zwiazanego z przezyciami z dziecinstwa (maz niedawno odkryl czytajac ksiazke polecona przez naszego terapeute).
    Poza tym kocham moj ogrodsmile. Ma prawie pol ha i potrzebuje duuuuzo sciolkismile). Moja namietnoscia sa iglaki, ale mam tez kolekcje miskantow, weigeli, spirei- lubie jak cos kwitnie a przy nich w zasadzie nic nie trzeba robic.
    Wczotaj znowu dokupilam trzy iglaczki przez internet...lepiej przestane zanudzacsmile))
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka