Dodaj do ulubionych

Iśc się ykłucac czy nie?

08.06.12, 21:20
O aptekę chodzi. Przynależę do pewnego programu, w ramach którego są często w promocjach różnie artykuły dzieciowe + karta rabatowa.

Kilka dni temu dostałam na mejla info o promocjach- poczytałam i wpadł mi w oko płyn do kąpieli Oillan 500 ml za ok 33 zł. Myślę - taniocha! Wlazłam na stronę apteki, i tam też ta sama cena.

Wysłałam chłopa po ten płyn - napisałam całą nazwę i pojemność. Chłop kupił, wziął fakturę. ja [patrzę - a tam cena ok 40 zł. Myślę - coś jest nie tak. Dziś dostałam pocztą katalog, ten sam co na mejla - i tam cena ok. 33 zł.

I tak kurde myślę, czy iść się wykłócać. Nie tyle co o te parę zł, ale o zasadę - w 3 źródłach cena 33 (z rabatem coś koło 28-29 zł) a w rzeczywistości zapłacone 40.

Iść czy nie?
Edytor zaawansowany
  • karolina17w 08.06.12, 21:25
    Iść się wykłócać miało być big_grin
  • fajnyrobal 08.06.12, 21:38
    Jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi wink
    Ja bym poszła, chodzi o zasadę, niech nie robią ludzi w bambuko.
    --
    I`m Robal and I am mad!
    dziupla robala
    http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1126/1126708mh15dvbh67.gif
  • doral2 08.06.12, 21:38
    iść.
    niech nie naciągają, oszusty jedne.
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • jowita771 08.06.12, 22:42
    Ja bym poszła. Kiedyś w sklepie nie chcieli mi sprzedać po cenie z półki, różnica była 3 złote. Oddałam całe zakupy i zabrałam kasę z powrotem i jeszcze przepłoszyłam dwie klientki. I nie chodzę tam od kilku lat, a kiedyś kupowałam tam dużo. Robienie ludzi w konia to nie najlepszy sposób na prowadzenie sklepu.
    --
    Nie o te Hiny chodziło
  • red-truskawa 08.06.12, 23:13
    a to nie było z DOZ i program "dla mamy i maleństwa", bo jezeli tak to trzeba kartę pokazać.

--
    Moje ŻYCIE zaczęło się 2.11.2009- Marcel (w życiu płodowym zwany Grochem)
    Zygota-(inside, płci żeńskiej)
  • karolina17w 08.06.12, 23:38
    red-truskawa napisała:

> a to nie było z DOZ i program "dla mamy i maleństwa", bo jezeli tak to trzeba
    > kartę pokazać.

Dokładnie o ten program chodzi smile Kartę chłop pokazał - nie przyjęli, powiedzieli, że już nie mogą przyjmować tych kart, a mi się wydaje, że farmaceutka pomyliła tą rabatową z tą na punkty.

Dzięki za odpowiedzi smile Pójdę w poniedziałek z fakturą i katalogiem bo jutro raczej nie dam rady.
  • red-truskawa 08.06.12, 23:40
    Nie wszytkie apteki z DOZ-u chonoruja ten program. Sprawdz adres apteki na ich stronie.
    --
  • red-truskawa 08.06.12, 23:40
    Nie wszytkie apteki z DOZ-u honoruja ten program. Sprawdz adres apteki na ich stronie.
    --
  • living_concept 09.06.12, 09:01
    Bardzo często jest tak, że na stronie internetowej cena różni się od tej w sklepie stacjonarnym.
    __
    po godzinach

• tedesca1 09.06.12, 09:24
    Nie znam tej apteki i programu, ale apropo tych promocji. Ja mam blisko aptekę, która należy do "świat zdrowia" czy jak oni się tam zwią. Też jest karta na punkty i katalogi comiesięczne.
    kiedyś poszłam kupić mamie jakieś tabletki, które w cenie katalogowej wychodziły dość korzystnie.
    Podałam nazwę, ale widziałam po opakowaniu, ze to nie te co były w katalogu więc się pytam pani czy ma te w cenie z katalogu i dopiero mi wyszukała odpowiednie. Tak więc od tej pory, jeśli zamierzam coś kupić po tej cenie z katalogu zawszę od razu o tym informuję, żeby się nie zdziwić po zapłaceniu rachunku. Czasem farmaceutki same zapytają lub zaproponują ale nie zawsze.
    --
    Cierpię,
    ale jeszcze mam nadzieję, że przylecą piraci bombowcem
    i bogatym zabiorą pieniądze, a na pięknych założą pokrowce.(Kabaret Potem)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka