Inoa - farby do włosów,kto stosował? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego rodzaju farby do włosów.Jestem uczulona na amoniak i nie mogę farbować włosów żadną farbą z dodatkiem amoniaku.Skóra na głowie niemiłosiernie mnie piecze,szczypie,swędzi i robią mi się takie strupy i rany po wszystkich farbach z amoniakiem.Obecnie farbuję włosy farbami z Gabriela,bez amoniaku,kolor blond.Ale już kilka razy z rzędu moja fryzjerka,jakoś tak dziwacznie mi tą farbę nakłada,że mam siwe refleksy na głowie.Nie wiem czy czegoś za dużo dają w tej farbie czy to podczas spłukiwania co niedokładnie wypłuczą,nie wiem,ale nie chcę jeszcze chodzić w siwych pasemkach.Mówiłam to fryzjerce,ale ona stwierdziła,że to jakaś płukanka używana do spłukiwania włosów byłam niezbyt dobrze nałożona i po pierwszym myciu mi zejdą te refleksy.No,ale tak się dzieje u niej za każdym razem.Niestety w mojej miejscowości to jedyny salon Gabriela,ale jest jeszcze jeden w którym mają farby z Inoa też bez amoniaku i chciałabym spróbować tam,może będzie lepiej.Więc jeśli możecie mi napisać Wasze wrażenia i spostrzeżenia po stosowaniu tej farby będę wdzięczna.
    --
    http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.