Dodaj do ulubionych

Niebieska karta

10.07.12, 12:02
Jestem zmuszona takową założyć.
Pochrzaniło mi się na całego, przyjaciółka doradziła mi bym poszła na policję.
A ja się boję. Wiem, że muszę. Ale mam cykora - najbardziej o to, że policja będzie przyjeżdżać do domu, a mieszkam z rodzicami i nie chcę ich w to mieszać. Ani nie chcę by wiedzieli - bo będzie gorzej jak Armageddon.

Wiecie jak to bywa a kontrolami przy niebieskiej karcie?
Edytor zaawansowany
  • mamakarolla 10.07.12, 12:19
    Niebieską Kartę może założyć nie tylko policja, ale różne służby.
    Z założeniem NK wiążą się wizty w mieszkaniu nie tylko dzielnicowego, ale także pracownika socjalnego, kuratora.

Przemyśl kwestę złożenia zawiadomienia na Policję/do Prokuratury o popełnionym przestępstwie.
    Jeśli chcesz o coś konkretnego zapytać to napisz na gazetowy, pracuję w pomocy społecznej, może będę mogła jakoś pomóc.
  • deelandra 10.07.12, 12:21
    prawda, a jak uważasz, że trzeba założyć, to załóż, jak się pochrzani bardziej, będziesz miała podpórkę na paskudę...
    przykro mi, że tak się pochrzaniło indifferent
    --
    Z cyklu: wojny domowe
  • dlania 10.07.12, 12:26
    Bez sensu wstydzic sie czy ukrywać przed rodzicami i sąsiadami - ty nic zlego nie zrobilaś!, nie masz powodu do wstydu i ukrywania tego. Dopóki sie wstydzisz, kat ma cie w garści.

--
    "Jeszcze raz tyle tekstu, to wypad z forum" (by totorotot)
  • mamakarolla 10.07.12, 12:31
    kilka linków do poczytania:
    www.niebieskalinia.pl/index.php?assign=ofiary_przemocy
    www.niebieskalinia.pl/index.php?assign=mity
    www.styl.pl/aktualnosci/news-akcja-spoleczna-bije-tylko-slaby,nId,430634
    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kiedy-przestaniesz-sie-wstydzic-przestaniesz-sie-bac-rusza-k,nId,430675
  • karolina17w 10.07.12, 12:38
    Dziękuję za linki.
    Reszcie dziękuję też za odpowiedzi.
    Nie chodzi o przemoc wobec mnie. przynajmniej fizyczną. Bardziej o psychiczną, ale mnie to nie rusza. Chodzi o coś innego - mamakarolla, z chęcią napiszę na gazetowego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka